Jautājumi par IzraēlaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Izraēla
pētīja laikapstākļu vietnes, bet ko var teikt īsti cilvēki?
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Labvakar. Pastāstiet man, lūdzu, laika apstākļu īpatnības decembra vidū Telavivā. Kādas lietas ņemt līdzi? Es došos uz 5 dienām komandējumā. Paldies.
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Dosimies uz Eilatu uz Princessa Hotel. Izvēlamies: februāra vidu vai martu. laikapstākļi apmēram tādi paši. Kā ar jūras temperatūru? Kāds tur tagad ir ūdens? Un kas notiks martā?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
sveiki!!!!Pastāsti lūdzu kāds laiks marta beigās Jeruzalemē?! kādas drēbes ņemt un cik lietainas dienas?!
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sveiki!Novembra beigās dodamies ceļojumā uz Izraēlu.Pastāstiet kādu apģērbu ņemt līdzi?Un vai ir kādi ierobežojumi bagāžas svaram. Ja ņemat līdzi foto un video kameru, kas jāņem vērā, importējot. Paldies par atbildēm!
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Pastāsti man, kāds ir laikapstākļi un ūdens temperatūra jūrā kopš 20. marta Izraēlā. Ja kāds tikai no turienes - atbilde ir īpaši vērtīga.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sveiki! Kādās drēbēs var braukt uz Izraēlu martā, ēdam ar bērnu uz klīniku uz apskati.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kāda ir gaisa un ūdens temperatūra jūrā novembra sākumā?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Es gribu ar savu dēlu doties uz Izraēlu, jo. apprecējās. Bet es nezinu, kurā pilsētā. Sakiet, lūdzu, kura pilsēta nav tik karsta kā pārējās
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Un kā tiek apstrādāts siltums?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Kā tur laikapstākļi aprīļa vidū, īpaši interesē Eilata.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Maija sākumā gribu aizbraukt uz Nāves jūru, pastāsti kāds laiks, vai nebūs par karstu?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pastāstiet, lūdzu, kāds laiks ir janvāra beigās Eilatā, saskaņā ar hysmeteo tagad +18 dienā un 8 naktī. Varbūt kāds šajā laikā atpūšas, tomēr es gribētu izpeldēties Sarkanajā jūrā un redzēt zivis! Vai arī šobrīd nav vērts iet? Pateicos jau iepriekš!
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
27. februāris - 6. marts
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Šalom. Ja iespējams, pastāstiet sīkāk, kā nokļūt iesācējiem, taksometru, autobusu, vilcienu? Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes
Pastāsti man, kurš decembrī bija Izraēlā, kāds ir laiks Nāves jūrā, kas man būtu no drēbēm? Vai Jeruzalemē varētu būt auksts? Vai ir vērts apmeklēt dimantu biržu, cenas atšķiras no mums vai nē, un ko var nopirkt Izraēlā.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Baidos, ka izkāpjot no ūdens nebūs forši... Plānojam dzīvot ISROTELĀ, līdz viesnīcai tikt ar elektromobili, vai nesaaukstēs, ja patiks SILTS?! Bija pirms 15 gadiem 4 nedēļas decembrī - AUKSTI!!!!
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Lidojam 6.oktobrī, kādu apģērbu un apavus labāk ņemt līdzi?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Dosimies oktobra sākumā uz divām nedēļām uz Netaniju ar bērniem, vai paspēsim sasildīties pie jūras? Vai arī būs auksti?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vēlos apvienot pludmales brīvdienas ar ekskursijām.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Gribam ar bērnu doties atvaļinājumā.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Kas mūs sagaida laikapstākļu ziņā?Vai tiešām Telavivas apkaimē jūra ir sekla?
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
gribam atpūsties ar mazu bērnu, izvēlamies kur ūdens siltāks
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 6 atbildes
laikapstākļi
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Decembra sākumā vēlamies doties uz Sarkanās jūras piekrasti. Vai jūs varat man pateikt, vai varat tur peldēt? Un kāda ir jūras pakāpe?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl