Jautājumi par IzraēlaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Izraēla
4 gadā atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sveiki. Plānojam kopīgu braucienu uz Izraēlu 2018.gada janvārī (3.-9.janvāris). Interesē dzīvokļa īre, ēdināšana, individuālais gids.
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Pieaugušam pārim patīk dejot
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
8 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 17 atbildes
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
puspansija ir visur
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labvakar. Ekskursijā ēdiens BB. 3 dienas Izraēlā, 3 dienas Jordānijā. Sakiet, lūdzu, kāds budžets jums vajadzīgs pusdienām, vakariņām? Ēd nedaudz, nedzer, mīl gaļu
10 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 45 atbildes
Vēlos uzzināt pārtikas izmaksas. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
vai šajā viesnīcā ir kašruts un kurš, man ir svarīgi. Cik tālu ir atsevišķa pludmale, kur peldas sievietes.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sakiet, vai ņemt līdzi masku un spuras peldēšanai Vidusjūrā Netānijas piekrastē.Kāda tur ir zemūdens pasaule.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
.
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Izraēlas tūre
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
Kāds ir šī virziena autobusa numurs? Paskatījos Egged autobusu grafiku, bet īsti nesapratu šo satiksmes tabulu.Un kuras Izraēlas tūrisma aģentūras piedāvā vienas dienas ekskursiju uz Eilatu un atpakaļ?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kādas ir cenas pārtikai lielveikalos.Un vispār,kurš ņēma BB kā ēdāt pārējā laikā.Kur labāk doties ekskursijā uz Nāves jūru,viesnīcā vai ielu aģentūrās,pastāstiet lūdzu
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vēl gribu jautāt, kā vislabāk no Eilatas nokļūt līdz Nāves jūrai
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai Izraēlas pludmalē ir pieejama nūdistu iespēja?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Kas zina, kādi ierobežojumi ir Šabatā (piektdien sestdienā) Jeruzalemē un Telavivā. Šajās dienās plānoju doties uz Nāves jūru un pārcelties no Jeruzalemes uz Telavivu (viss ar autobusu no centrālās autoostas). Vai man būs grūtības.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Es došos uz vasaras vidu. Man vajadzēs dzert daudz ūdens. Kad es devos uz Ēģipti, mani draugi dalījās pieredzē par to, ka paņēmu līdzi vairākus litrus dzeramā ūdens. ar mani es uzvārīju tēju un daudz kafijas istabiņā(bez tās nevaru).Pastāstiet lūdzu kāda ir situācija ar ūdeni Izraēlā.Cik maksā,cienīt? Vai es varu paņemt līdzi 5 litrus ūdens? Vai viesnīcā ir iespējams izmantot elektrisko kafijas automātu?Vai istabās ir ledusskapis? Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 12 atbildes
Gribu braukt pati(ne ar ceļojumu aģentūru) plānoju paņemt biļeti caur internetu, te laikam apdrošināšana nav nodrošināta.Vai vajag apdrošināšanu un kur var dabūt. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pastāsti man, kādā formā rakstīt piezīmes, kas ir atstātas Raudu mūrī, lūgšanas vai vēlējuma veidā? Un tu vari paņemt līdzi kāda radinieka rakstītu zīmīti un ielikt viņam vai uzrakstīt uz cita vārda vai vienkārši uzrakstīt viņam.Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 11 atbildes
Kur atrodas Ben Guriona lidosta, kā nokļūt Telavivā, kā un par cik.
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Gribu apmeklēt Jeruzalemes svētvietas un mazliet papeldēties Nāves jūrā.Palīdziet izvēlēties ekskursiju, ja iespējams ne dārgu. Braucu no Kijevas,vai ir vērts braukt vasaras vidū.Man ir daudz jautājumu.Lūdzu sniedziet vērtīgus ieteikumus.Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 59 atbildes
braucam pirmo reizi uz ārzemēm, lūdzu iesakiet ko ņemt līdzi, kur paēst
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vai labāk ir ņemt viss iekļauts vai brokastis un vakariņas restorānā? Vai restorāni ir dārgi?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
pirmo reizi braucam uz Izraēlu aprīļa beigās,aģentūra piedāvāja ekskursiju "Par svarīgāko" - Telaviva, Jeruzaleme, Nāves jūra, Eilata, lidojums atpakaļ no Uvdas lidostas.Vai kāds ir atpūties Dalieties lūdzu.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
aprīļa beigās braucam pirmo reizi uz Izraēlu, interesē burtiski viss, gribam palikt Eilatā 4 dienas.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāstiet. Vai ir laivu braucieni no Jaffa ostas? un kāda ir cena...paldies
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Azriel centrs 132 Derech Petach Tikva, Azrieli apaļais tornis kāda maksa par skatu laukumu??? un cik vidēji maksā vakariņas restorānā 49 stāvā??? Paldies!
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pasaulē slavenā Dinner in the Sky ideja nu ir īstenota Izraēlā. Jafā atvērts jauns restorāns, kas pusdienotājiem piedāvā iespēju nogaršot ēdienu pie 50 metru augstumā piekārtā galda. Unikālā platforma pie galda sēdošajiem nodrošina visaptverošu skatu, kas ļauj baudīt skatu uz Dāvida pilsētu, senajiem Jaffas mūriem, Cēzareju vai jebkuru citu vēsturisku vietu, baudot košera virtuvi. Vajag vairāk info un cenas. Saglabāt
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl