Jautājumi par IndonēzijaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indonēzija
Esli mi hotim poehat v park slonov, nado brat exkursiu vai vzjat taksi a ta zaplatit pri vhode?? Līla N.
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es būšu 6.12-13.12.13
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki. Uz Bali braucam pirmo reizi. Nav daudz naudas. Vai tur var paēst lēti? Ja zini, saki kur un cenas. Mēs ļoti uztraucamies, ka nomirsim no bada.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
parādīt atrašanās vietu kartē un visus izmitināšanas un ēdināšanas nosacījumus viss iekļauts, kā arī izmaksas par 14 dienām diviem ar lidojumu no Kijevas
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Cienījamie eksperti! Pastāstiet man optimālāko pārtikas veidu Bali un cik maksā ūdens pudelēs Cik tas maksās, ja ēdat vietējās kafejnīcās? Gribam paņemt tikai brokastis.Vai nemirsim badā? Tas pats jautājums par Šrilanku. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Es vēlētos ienirt Bali zemūdens pasaulē
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pasaki man lūdzu. Vēlos savam vīram februārī uzdāvināt biļeti uz siltajām zemēm. konsultēt Bali aģentūrā. parasti braucam paši, nevis caur ceļojumu aģentūrām. vai tas ir iztērētās naudas vērts? manam vīram patīk pārgājieni, viņš ir kāpējs, viņam patīk mežonība, daba. un kā vislabāk iegādāties biļetes pašam vai ar ceļojumu aģentūras starpniecību. Paskatījos biļetes, vienai 30 gab (diviem 60), pēdējā brīža tūre maksā 72 gab. un ja izdevīgi, tad kur lidostā iet? ko meklēt?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl