Jautājumi par AustrijaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Austrija
Ar kompāniju plānojam doties uz Vīni. Kur var atpūsties, lai iedzertu alu, paēstu garšīgus ēdienus un klausītos vietējos mūziķus, piemēram, alus krogos, bet ar tautas mūziku.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents Nav atbilžu
Vietnē Google.maps Lehas kūrortā pie pacēlājiem redzu stāvlaukumu. Ja tas ir bez maksas, varat paņemt mājokli tālāk un piebraukt ar automašīnu. Un ja stāvvieta maksā 20 € dienā, tad labāk šo naudu samaksāt viesnīcai tuvāk.
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki ! Sakiet cik maksā transfērs no Bādkleinkirheimas uz Zalcburgas lidostu 2014. gada 8. janvārī, esam 10 cilvēki ar ekipējumu. Un cik grūti to ir atrast jau vietā?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Es nemāku slēpot un negribu mācīties. Mans kompanjons brauc skaisti, bet viņam nav šim nolūkam sava aprīkojuma. Apsveriet gan Poliju, gan Austriju.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Vai ir iespējams rezervēt biļetes uz Kursalonu bez priekšapmaksas ar izpirkšanu pirms koncerta tieši kasē.
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Labdien! Vīnes lidostā man jāsatiek vīrietis. Diemžēl es šo vietu pārāk labi nepārzinu. Ja lidostā t.s. tikšanās vieta, tāpat kā citās lidostās, ko norāda četras bultiņas? Paldies, Marina
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
pastāsti kā, kur un cik?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
varbūt kāds veiksmīgi gāja viens pats vai gatavojas braukt viens vai ar grupu, lūdzu padalieties ar informāciju
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Gribam Ziemassvētkos doties slēpot uz Austriju. Cenas iekost. Tūrisma aģentūra mums piedāvāja Bādkleinkirheimas kūrortu. Cenas ir bijušas ļoti pieņemamas. Pēc tās pašas tūrisma kompānijas teiktā, pašā kūrortā viss ir daudz lētāks. No slēpošanas cenas līdz groga krūzei. Kurš bija? Vai varat sniegt ticamu informāciju par kūrortu? Varbūt tas ir dieva pamests ciems?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
25 eiro robežās par 2
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāsti man, kā es varu nokļūt no Minhenes lidostas līdz Cellamzē ar sabiedrisko transportu?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
vai viesnīcā ir restorāns?
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Visi jautājumi
AAE
vēl