Jautājumi par UkrainaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ukraina
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Vai rezervāta priekšā ir vārti un piekļuves kontrole? Cik maksā ieeja? Un kur tur apmesties, tik pieklājīgi.
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Visiem Kijevas iedzīvotājiem - LAIMĪGU PILSĒTAS DIENU!
4 gadā atpakaļ  •  12 abonenti 60 atbildes
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Laba diena, sakiet man lūdzu, vai Skadovskā ir iespējams normāli tusēt? klubu, ballīšu ziņā. dzeršana līdz rītam un viss)
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Man ir dzimšanas diena pēc divām nedēļām. Es ļoti gribu aizbēgt no visiem trīs dienas (piektdien, sestdien, svētdien), bet es nevaru iedomāties, kur. Es vēršos pie kolektīvā prāta) Kur tu dotos svinēt savu dzimšanas dienu vienatnē, kad noskaņojums no vārda "jubileja" krīt komā? Ņemot vērā: 1. Pase ir parasta, nebiometriska. 2. Es mīlu vasaru vairāk nekā ziemu. 3. Es arī uzskatu savu valsti. 4. Vietai jābūt drošai. 5. Lēti)
6 gadiem atpakaļ  •  17 abonenti 91 atbildi
Sveiki, vēlos precizēt, es ar vīru rezervējām numuriņu jūsu viesnīcā un interesējamies par jautājumu, vai par pirti un baseinu maksā atsevišķi ???
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents Nav atbilžu
Dodamies ar draugu jūlijā uz Aizkarpatiju, Polianu. Divas nedēļas gribas nenogurst no atpūtas :) Vēlos no ceļojuma paņemt līdzi pēc iespējas vairāk neaizmirstamu iespaidu. Galu galā vietas, acīmredzot, ir krāsainas, gleznainas. Tāpēc viņš sapņo "aptvert bezgalību" īsā laikā.
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 30 atbildes
No rīta būsim klāt paši. Vai es varu rezervēt ekskursiju uz turieni? Cik daudz laika atlicināt? Ko skatīties?
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl
vēl