Jautājumi par Kijeva

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kijeva
Vai tagad ir lidojumi no Kijevas (Zhulyany lidosta) uz Ēģipti un Turciju? Togad lidojumi uz Šarmelšeihu, Antāliju un Alāniju bija tikai no Borispiles. Vai jau esat atsācis lidojumus no Zhulyan?
2 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 5 atbildes
Esmu ukrainis un vēlos pēc iespējas ātrāk saņemt J&J vakcīnu un starptautisku vakcinācijas sertifikātu. Kur un ar kādiem nosacījumiem to var izdarīt? Vai tam ir privātas iestādes? Cena?
3 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Es jautāju čatā vietnē visitukraine.today, viņi atbildēja: nav nozīmes, kamēr tests ir negatīvs. Paskaidroju, kā ar QR kodu. Atbilde: nav nozīmes. Un kā tad viņi pārbaudīs, vai tests nav viltots?
3 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 1 atbildi
Visiem Kijevas iedzīvotājiem - LAIMĪGU PILSĒTAS DIENU!
4 gadā atpakaļ  •  12 abonenti 60 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 19 atbildes
Tur tagad, izvēloties biļeti, tiek rādīta cena un "+ 1 UAH, pārsteigums no Sky Up". Kas tas? Vai viņi nejauši piedāvā jums izvēlēties sēdvietu vai maltīti uz kuģa? :)
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl