Jautājumi par IndijaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Indija
Cienījamie eksperti! Dodamies no 21. decembra līdz 1. janvārim uz Goa hotel RIVERSIDE REGENCY 2 * Baga. Kur nopirkt augļus un kur vislabāk paēst? Kādas ekskursijas? Paldies jau iepriekš!
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sakiet, vai Ziemeļgoā ir vietas, kur kafejnīcās gatavo cūkgaļas ēdienus? Jautājums nav dīkā - man ir vistas un liellopa gaļas olbaltumvielu nepanesamība.
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mēs mīlam Indiju par visu – dabu, cilvēkiem, okeānu, virtuvi. Uz Goa lidojam jau piekto reizi, bet pirmo reizi Čārlstonā. MĒS SAPROTAM, ka tuvumā ir daudz šeku, bet kur tad uzreiz iet? Kur ir visgaršīgākā jūras velšu zupa? Un garneļu salāti? Vai Ņūtona veikals ir tālu? Un noteikti sakiet man, dārgie Indijas fani, vai viesnīcā ir wifi?
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Restorānā teica, ka šis ir savvaļas dārzenis, garšīgi cepts, bet nosaukumu nesapratu, pameklēšu internetā, nosaukumu nezinu
8 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Decembra beigās mēs būsim kopā ar manu sievu La Conceicao. Kurus restorānus ar indiešu virtuvi ir vērts apmeklēt vispirms (nez kāpēc viņi daudz raksta par krievu restorāniem Mordžimā) un ko darīt vakarā, kur doties diviem ne pārāk jauniem ceļotājiem :-)
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, kurā vietnē labāk (ērtāk un lētāk) paņemt biļeti uz Indiju. Es lidoju no Kijevas.
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Lai pareizi ieplānotu ceļojumu, ir jāzina aptuvenais cenu sadalījums (manā gadījumā) jūras veltēm, to sastāvs (ko var pasūtīt kaklā vai nopirkt zivju tirgū) ?? Pastāsti man, kurš šajā ziņā ir stiprs?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Pieredzējuši pastāstiet man dažas kafejnīcas ap viesnīcu Colonia de Braganza, kur gatavo lētas jūras veltes (garneles, omārus, omārus...) Uz kādu cenu rūpijās vajadzētu pievērsties?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Brāļi, kā ar kritušajām sievietēm? Cena / kvalitāte, atrašanās vieta?
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
Ja es paņēmu "viss iekļauts", vai alus viesnīcā ir cienīgs? Kāds zīmols? Kāds alus restorānos un kafejnīcās? Vēlos uzzināt cenas.
10 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 28 atbildes
Vai pludmalēs ir saulessargi un sauļošanās krēsli? Lasīju, ka vajag kaut ko nopirkt (vismaz glāzi sulas) šeke un tev nodrošinās solāriju. Un lietussargs? Un vai visās pludmalēs ir šāds serviss?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Vai ir iespējams kaulēties kafejnīcās pludmalē? Un, ja jā, cik daudz jūs varat pazemināt cenu?
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 17 atbildes
Vēlamies īrēt jahtu vai laivu (protams ar hindu) uz 1 dienu/pusdienu, saviem mīļajiem uz 6-8 personām (precīzs skaits vēl nav zināms). Par godu mūsu mīļajiem. Es necenšos būt nelietīgs. Bet tik dārgas laivas noma Krievijā ar īsu vasaru, augstiem nodokļiem un dārgu darbaspēku maksā 5-8 tūkstošus rubļu dienā. Bet, kad es redzēju cenas GOA, es biju šokā. 3 tūkstoši USD stundā. uz 10 personām ..1) VISPĀR palīdziet orientēties ar cenām par ko. 2) Var būt konkrētas saites, fotogrāfijas utt. ar adresēm. P.S. Mūsu viesnīca tika izvēlēta Candolim. Palīdziet!
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Izlasīju daudz informācijas, bet jautājumi palika. Lūdzu atbildiet punktu pa punktam! 1) Cik izmaksā motocikla noma dienā 2013./14.sezonā? 2) Benzīns. Kad par īri maksā atsevišķi vai iet papildus? 3) Vai viņi dod slēdzeni ar ķēdi? 3.1) Vai viņi dod ķiveres un cik daudz? 4) Vai ir iespējams braukt bez tiesībām? 4.1) Vai ir iespējams braukt MAZ, bet ar mēru? 4.2) Vai ir iespējams braukt bez ķiveres (ķiveres)? 4.3) Vai vietējie ceļu policisti ņem kukuļus un kāda ir likme?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Protams, atvainojos par neētisko jautājumu, es nekad neesmu bijis Indijā. Ja tieši uz jautājumu, tad "Vai GOA ir mīlestības priesteri?" Ja "jā", tad kāda jēga no paskaidrojumiem?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Pastāsti man, kur tu iztērēji visvairāk naudas? Es domāju jau pašā valstī, nerēķinoties ar ekskursijas iegādi, vīzām utt.. Tas jau ir atvaļinājumā (suvenīri, ēdināšana, ekskursijas, transports utt.)?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Sveiki! Braucam uz šo viesnīcu ar bērnu 4 gadi, domājam kādu ēdināšanas variantu izvēlēties, vai ir kur bērnu pēcpusdienā pabarot ar zupu?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl