Jautājumi par MaldīvijaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Maldīvija
Pastāsti man, lūdzu, vai Maldivu salās ir iespējams atpūsties ar mājdzīvnieku?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
varbūt kāds zin - vai ir iespējams izbraukt no lidostas un pavadīt pusi dienas pludmalē?
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Laipni visiem! Maldivu salās būsim no 15. līdz 23. septembrim. Ļoti gribētos pie mums šo vietu iemūžināt :) Vajadzīgs fotogrāfs, vēlams vietējais, lai cena ir saprātīga!:) Kāds var pateikt vai tur kaut kas tāds ir?Vai varbūt kāds var atbraukt pie mums ? Un otrs jautajums.Varbut kads zin.. Rezervejam Standard istab.. vai ir iespejams piemaksaat un panemt villu uz dens? Paldies visiem jau iepriekš! :)
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Novembrī dosimies uz Maldivu salām. Biļete ar vienreizēju maltīti.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Vai šajā viesnīcā ir niršanas kursi, cik daudz tiek mācīts un cik maksā vienai personai?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Sveiki draugi. pasakiet man, pliz, vai mini bārs ir maksas vai nē, un a la carte restorāni ir maksas vai 1 apmeklējums ir bez maksas un (ja ņemat viss iekļauts). ir 2 sistēmas - pamata un atlases, es nekur nevaru atrast, kas tas ir?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Es meklēju ekskursijas uz Maldivu salām Coco Palm Dhuni Kolhu Resort & SPA. Es jautāju pārtikas sadaļā "viss iekļauts", un tas man parādīja, ka nekā tāda nav. Tāpēc es gribētu zināt, vai viss iekļauts vai ne?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
mums ir viesnīca Girivaru Island Resort 3. mēs dosimies kādu no šīm dienām. kā ir ar krāna ūdeni - vai to var dzert (uztaisīt tēju utt.)?
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Un ar ko ir piepildīts tavs bārs istabā?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
mums ir ekskursija uz Kuramachi no 25. janvāra. Aeroflot lidojums
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
vai ir bezmaksas ēdiens un dzēriens?
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl