Jautājumi par Ukrainaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ukraina
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
5 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
Uz Jauno gadu plānojam lidot uz Kijevu uz 5-7 dienām. Ko ir vērts redzēt, kur labāk apmesties - viesnīcā vai īrēt dzīvokli? Interesē arī iepirkšanās. Kādi būs laikapstākļi, kādu apģērbu ņemt līdzi? Jā, mēs runājam vāciski un nedaudz krieviski, diemžēl mēs nerunājam ukraiņu valodā, vai var būt problēmas? Ja jums tas nav grūti, palīdziet ar savu padomu. Paldies!
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 6 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki, lūdzu, pastāstiet man, kur Ļvovā var iegādāties ne pārāk dārgas dāvanas/suvenīrus (simboliski šai brīnišķīgajai pilsētai). Tā kā būsim brīvdienās, un tas nozīmē tūristu pieplūdumu, droši vien cenu kāpums? Liels paldies par atbildi!
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Labdien! Pastāsti man, vai Duty Free strādā visu diennakti Dņepropetrovskas lidostā?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sveiki, Cik maksā tikai procedūras: duša-masāža, manuālā masāža, testi, ozocerīts utt. Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai aizbraucošais traktors ir jāatbrīvo? Kādas grūtības var rasties ar reģistrāciju
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Ja jā, kas tas ir? Normāli? Vai ir vērts plānot laiku, lai to apmeklētu? Es ļoti vēlos nopirkt vienu lietu. Par to, ka lidojam no F, tika ziņots tikai šodien.
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
tas viss tiks nopirkts Minskā, tāpēc pastāstiet man, kur jūs varat to uzreiz iegādāties Minskā
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
poiti pelni naudu
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pirms lidojuma uz Turciju nopirkām koferi, un tas "rāpulis" izjuka...paveicās, ka vismaz Borispiļā mūs sagaidīja lidostā... Īsāk sakot, jautājums ir, vai ir jēga pirkt dārgu koferi? vai arī izjuks?
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 15 atbildes
Es gribu zināt, kāds ūdens tur ir un kā to var dzert
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lūdzu, norādiet Sevastopoles-Barnaulas biļetes izmaksas (iespējams ar pārsēšanos)
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl
vēl