Jautājumi par Šrilankaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Šrilanka
9 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
7 gadiem atpakaļ  •  18 abonenti 43 atbildi
Kur Šrilankā var iegādāties bambusa gultas veļu, dvieļus un drēbes.Aptuvenās cenas.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai kāds ir iegādājies zīda izstrādājumus? Kāda ir cenas vērta?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vai kāds zina, kur šo var pārdot?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Kurš brauca uz Ratnapuru pēc akmeņiem?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
9. februārī dosimies uz Šrilanku. Pastāsti man, kur un ko skatīties, kur nopirkt augļus, tēju utt.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Labs laiks. Mani ļoti interesē, kur Šrilankā var iegādāties dabīgo zīdu (nav mākslīgo un ne izstrādājumu). Ja kāds zina, lūdzu, norādiet aptuveno cenu. Īpaši interesanti ir vietas ap Wadduwa. Pašā Vaduvā stāstīja par vienu tirgotāju sievieti, taču zīda dabiskumu viņa neapstiprināja.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mēs zinām par tēju, bet kas vēl?
11 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 12 atbildes
Piemēram, kur nopirkt Mlesna Wadduwa? vai kas ir labāks. Mums ir 3 dienas ekskursijas (botāniskais dārzs, ziloņu audzētava, Sigiriya, garšvielu dārzs) un tad 5 dienas viesnīcā. Ekskursijā neietilpst tējas plantācija, un pēc šīm 3 dienām vairs negribas doties kaut kur citur.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Labdien! Pastāsti man, kā es varu pārvadāt augļus rokas bagāžā vai reģistrēt bagāžu?
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Sveiki visiem! Vai kāds ir pasūtījis tēju no Šrilankas pa pastu? Cik tas maksā? Tur satiktais tējas veikala pārdevējs teica, ka aktīvi sūta tēju pa pasauli, vēlamies ar viņu sazināties, citādi atnestie krājumi jau iet uz beigām.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Esam viesnīcā smiltis pie Aitken, bijušā Romada, vēlos nopirkt somas dāvanai, lētas rotaslietas, augļus. Iesakiet, kur labāk pirkt, kā nokļūt vai braukt. Kur atrodas Kalutaras tirgus?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 24 atbildi
Sakiet, lūdzu, kādus eksotiskus augļus var nopirkt Kogalle un cik tie maksā?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 11 atbildes
Sveiki visiem! Sakiet lūdzu,kurš zina,kur tuvumā ir labs augļu tirgus?Kā tur nokļūt un cik maksā? Un kāpēc viesnīca Kolombo kūrortā? Šķiet, ka viņš atrodas Kosgodā. Paldies
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki! Janvārī es došos apmeklēt Brīnumu salu. Aprakstos redzu, ka ir ļoti daudz orhideju. Vai ir iespējams tos iegādāties, transportēt? Vai kāds to ir piedzīvojis?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Un sakiet, lūdzu, vai par sauļošanās krēsliem viesnīcā ir jāmaksā? Un vai ir jēga ņemt "viss iekļauts"?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Pastāstiet man, kur vislabāk iegādāties tēju: tējas fabrikā, veikalos, lielveikalos vai beznodokļu tirdzniecības vietās? Kāds, lūdzu, pastāstiet man cenas. Kas dzēra, sakiet man – vai tiešām tēja ir labāka par mūsējo vai arī tā ne ar ko neatšķiras no mūsējās?
12 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 10 atbildes
Pirmo reizi Šrilankā. Kādus eksotiskus augļus tu ieteiktu dāvināt tuviniekiem? Ko vēl var redzēt no garšvielām. Kur labāk pirkt: bazāros (vai tie tur ir?) vai veikalos? Ja pietrūkst naudas, tad kādas ekskursijas pirkt un kur uz ielas vai viesnīcā?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Vai varat, lūdzu, pastāstīt mantu cenas (drēbes, suvenīri, tā pati tēja?)
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sakiet, lūdzu, vai Šārdžas un Kolombo lidostās visu diennakti strādā beznodokļu režīms? Un kur ir labākās cenas alkoholam Borispiļā? Šārdžā? Kolombo?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 12 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kādi pirkumi gaidāmi, aptuvenās suvenīra cenas
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Sakiet vai pie viesnīcas ir bāri, zivju restorāni, tirdziņi, vai ir iespējams nopirkt augļus ???Kur var doties vakarā ārpus viesnīcas?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
kurš nopirka un atveda no akmeņiem vai rotaslietas no Šrilankas? Vai interesē cenas un kvalitātes attiecība vai iepirkšanās vietas?
13 gadiem atpakaļ  •  17 abonenti 19 atbildes
Un kāda ir kvalitāte?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Sveiki, pastāstiet man, kur Šrilankā vislabāk var iegādāties batiku, dabīgās eļļas un akmeņus?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl