Jautājumi par ŠrilankaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Šrilanka
Vai man ir nepieciešama vīza, ja uzturēšanās ilgums ir līdz 30 dienām?
8 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 15 atbildes
Labdien visiem! Man ir jautājums: man nav laika saņemt e-vīzu Ukrainā, kur tā tiek atvērta pēc ierašanās? kur doties? ko aizpildīt? kāda ir cena? pēdējās atbildes bija pirms 2 gadiem un cenas ir no 25 līdz 35 dolāriem. Paldies visiem))
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sveiki visiem! Lidojam uz SHL Air Arabia, pārģērbjamies Šardžā uz 15h.... sakiet, labie cilvēki, vai lidostā ir iespējams dabūt vīzu un doties apskatīt pilsētu.... vai izklaidēties ar dutiku iekšā uzgaidāmā telpa?!
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Pastāstiet, kā ir, kur jāiet pie izejas, vai tranzīta laikā ir jāiziet kaut kāda kontrole vai nē, piestājieties 2 stundas Šārdžā pirms lidojuma uz Kolombo.
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai dēlam, kuram jūlijā aprit 16 gadi bez savas pases (pirms tam ceļoja ierakstīts vecāku pasēs) līdz 16. dzimšanas dienai būs problēmas iebraucot/izbraucot no/uz Ukrainu/Šrilanku? Jautājums radās sakarā ar to, ka gandrīz visās valstīs ir ierobežojumi pases derīguma termiņam vismaz 6 mēnešus pirms tās derīguma termiņa beigām (nesaprotu šo prasību). Tāpēc varbūt mūsu situācijā bērnam ir kādas ar vecumu saistītas nianses?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Lidojam Air Arabian Kiev-Sharjah-Colombo, pārsēžoties jābrauc uz citu termināli vai kur atvedām un palikām? Vai es varu kaut ko iegādāties beznodokļu režīmā? Un vai ir alkohols? (Es negribu vilkt no Kijevas)
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Es lidoju no Dubaijas uz Lanku 9 dienas, pēc tam atgriežos Dubaijā un ilgu laiku lidoju uz Bangkoku. Parastās cigaretes, parlaments, Johnny Walker alkohols, es daudz lietoju smaržas, Platinum Egoist. Vairāk par narkotikām. Es lidoju kopā ar savu tēvu, kuram bieži ir tahikardija. Izmanto valocordinum. Cik laimīgs tu vari būt? Gaidu atbildi, ar cieņu, Eugene
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai pārejai pietiek ar pusotru stundu?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Labdien. Uzvedne, izsniegta, apmaksāta vīza vietnē eta.gov.lk. Viss ok, saņēmu apstiprinājumu ar numuru. Tagad jautājums - ko man darīt ar šo numuru? Vienkārši dodieties ar to pie muitas darbinieka, vai arī jums ir jāaizpilda kaut kas cits. Ja iespējams, lūdzu, sniedziet sīkāku informāciju.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Kam tas jādara, ja mēs paņemam biļeti no tūrisma firmas? Un kā maksāt? Vai arī labāk to darīt uz vietas?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Pastāstiet man, lūdzu, par vīzu iegūšanu Šrilankas pilsoņiem ieceļošanai Ukrainā. Piemēram, līdz 90 dienām bez vīzas? Vai man jāreģistrējas konsulātā vai kaut kas cits?
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Ko darīt tūristam, ja viņa vīzai uz Šrilanku ir beidzies 2 mēneši. Vai ir iespējams to pagarināt un kur pieteikties
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Kā noformēt elektronisku ceļošanas atļauju uz valsti? Šķiet esam atraduši kur to izdarīt.... Un kur par to jāmaksā?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sakiet, lūdzu: mēs lidojam uz Šardžu, no turienes - uz Kolombo. Vai man vajag noformēt vīzu uz AAE šādam savienojuma lidojumam?... Un kā ar bagāžu - paņemam un ar bagāžu dodamies reģistrēties lidojumam uz Kolombo, vai ne? Būšu pateicīgs par noderīgu informāciju)
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
gribam iečekot online, biļeti nav kur izdrukāt.. pietiks uzrādīt netbook reģistrācijas apstiprinājumu?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labvakar. Sakiet, lūdzu, vai uz Šrilanku "Savage" ir droši lidot, neizmantojot tūroperatora palīdzību? Un kādi dokumenti ir jāizsniedz bezproblēmu izbraukšanai un ierašanās no Kijevas (Borispoles) caur AAE (Šārdža) - Šrilanku, un vai mums ir jāuzrāda kādi dokumenti AAE (vai mums tur neradīsies problēmas) ? Cik saprotu, man līdzi jābūt pasei un imigrācijas kartei (kuru aizpilda lidmašīnā) un biļetēm turp un atpakaļ. Lasiet vēstniecības mājaslapā Nepieciešamie dokumenti vīzas pieprasīšanai: starptautiskā pase; 2 fotogrāfijas 3x4 cm uz gaiša fona; lidojumi turp un atpakaļ ar noteiktu datumu; vīzas pieteikuma veidlapa aizpildīta angļu valodā; saimnieka ielūgums (oriģināls vai fakss), kurā norādīti ceļojuma datumi un mērķi, dzīvesvieta.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kurš nesen devās maksāt par vīzu? Vai tai jābūt bezmaksas līdz 31. martam?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
kāpēc visu tik ļoti sarežģīt?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 16 atbildes
Sakiet, atgriežoties Ukrainā muita ar robežsargiem ļoti sadusmojas vai zaļais koridors? Vai ir iespējams nest augļus vai var rasties problēmas?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Sveiki! Man ir tāda rakstura jautājums: vai pasu kontrolē prasa, čeku par izmitināšanu (izlasīju, ko varētu jautāt) un ko darīt, ja tā nav. Piemēram, lidojam bez tūrisma firmu līdzdalības: paši pirkām biļetes, uz dažām dienām pa telefonu rezervējām viesu namu, tad vispār ekskursijā utt.?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāsti man, kurš lidoja Kijeva-Indija-Šrilanka? Vai man ir jāatver vīza uz Šrilanku vēstniecībā vai tā tiek atvērta lidostā?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vēlos precizēt informāciju vietnē www.otpusk.com Sadaļa:Šrilanka - par valsti Prece: Šrilankas vīzu režīms. Parastais dokumentu noformēšanas termiņš vēstniecībā ir 1 diena. Nepieciešams:... PAREIZI BŪS: IEEJAS KĀRTĪBA. Tūristiem no Ukrainas un Krievijas, kas ierodas SL un Maldivu salās uz laiku līdz 30 dienām, VĪZA NAV VAJADZĪGA. Pasu kontrolē jāuzrāda: pase, ceļojuma talons, imigrants. karte (aizpilda lidostā).Izbraucot no valsts lidostā iekasē nodevu ~ 12$ rūpijās.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl