Jautājumi par SlovākijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Slovākija
Labdien! šodien tika publicēts raksts - https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/07/3/7299295/.
3 gadā atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Ir Polijas Šengenas bizness. Es nolēmu viņa akcijas pēdējās dienās lidot pie radiem uz Itāliju. Tika atrastas lētas biļetes no Košices pilsētas. Tā kā lidmašīna ir vēlā vakarā, tad uz Slovākiju došos no rīta ar autobusu no Užgorodas. Viesnīcas rezervācijas nav. Iepriekš viņš robežu šķērsoja tikai ar Poliju. Kādi jautājumi robežsargiem var rasties un uz ko būtu jāatbild?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Es gribu doties uz Slovākiju Ziemassvētku brīvdienās. Kur un kā es varu saņemt biļeti un vīzu uz Biansk Stiavnica?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Negaidīti radās šaubas. Lūdzu, palīdziet man tās atrisināt. Pagājušajā gadā tika atklāta Slovākijas tūristu vienotā vīza (autobusa tūre). Iebraukšana Šengenā, protams, bija caur Slovākiju, bet izbraukšana – caur Poliju. Vai tagad slovākiem (ja atkal jākārto vīza) nevar būt pretenzijas un uzskatīt, ka viņu vīza izmantota nepareizi (sakarā ar to, ka viņi atgriezās caur Poliju)? Starp citu, ungāri to neuzskatīja, acīmredzot, tā bija kļūda un šogad izsniedza vīzu. Bet tie ir ungāri, un Slovākijas konsulātam var būt citi apsvērumi. Varbūt tad neriskēt un nemēģināt kontaktēties ar slovākiem, lai izvairītos no iespējamām problēmām?
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Kā patstāvīgi (nevis ar automašīnu) nokļūt viesnīcā RYSY un pašiem noformēt vīzas uz Slovākiju. Pirmo reizi ir vēlme braukt pašiem (pēc tam, kad ceļojumu aģentūrā uzzināju ekskursijas izmaksas un saņēmu atbildi no viesnīcas par cenu), bet es nezinu, kā visu izdarīt . Pasaki man lūdzu.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
4 vai vajag?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl