Jautājumi par VjetnamaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Vjetnama
Летим во Вьетнам из Новосибирска, хочу взять снюс в самолёт, что бы не курить. Не будет ли претензий ко мне на таможне ? Знаю что снюс запрещен к продаже в РФ, но не запрещено употребление.
7 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 7 atbildes
Labdien, dārgie foruma lietotāji! Sakiet lūdzu, ja es lidoju uz Vjetnamu ar bērnu 9 gadi, šī ir mana mazmeita, uz mēnesi, vai viņai arī ir vajadzīga vīza? Vai man arī jāpasūta apstiprinājuma vēstule un jāaizpilda anketa + 2 fotoattēli? Kurā verificētajā vietnē to var izdarīt? Un joprojām pārtrauca apdrošināšanu. Sanāk, ka mēs nebūsim vienā Vjetnamas pilsētā, apdrošināšanai būtu jāaptver visa teritorija, kurā būsim? Es nevaru saprast, vai varat arī pateikt kādu uzticamu vietni, kur tas viss ir ņemts vērā un sakārtots?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vēlos iegādāties tūri uz Vjetnamu, esmu Latvijas NEPILSIENE, vai iepriekš jānoformē vīza uz Vjetnamu? vai arī to var noorganizēt pēc ierašanās, nosūtot vienkāršu pieteikuma anketu agrāk? Visām ceļojumu aģentūrām ir atšķirīga informācija, kāds saka, ka tā ir jāizsniedz iepriekš, lai nerastos problēmas, kādam tas nav vajadzīgs, viņi nesniedz informāciju pa tālruni konsulātā.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 19 atbildes
Viņi sola sagatavot ielūgumus. Bet mēs lidojam uz 17 dienām, un mēs gribam apmeklēt Kambodžu .... un viņi dod vīzu uz 15 dienām ... pasakiet man, ko darīt !!! ???
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Sakiet, kur Sanktpēterburgā labāk un lētāk noformēt vīzu uz Vjetnamu? Pateicos jau iepriekš. Uz kādu uzturēšanās laiku max?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
uz 14 dienām tūrists
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Ukrainas pilsoņiem
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl