Jautājumi par GruzijaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Gruzija
Plānojam ar kolēģi no Gruzijas lidot mājās uz Ukrainu un nododamajā bagāžā ņemt līdzi vīnu. Vīna norma vienai personai ir 2 litri. Vai vienā bagāžā var paņemt 4 litrus vīna diviem?
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Labvakar, 2018. gada 5. oktobris Daudzās ziņās lasīju, ka ar Gruziju tika parakstīts līgums par iespēju ukraiņiem šķērsot robežu tikai ar ID karti (iekšējo pasi). Vai kāds jau ir izmēģinājis šo ceļojumu? PS: Man ir ārzemju pase, plānoju ceļojumu uz Gruziju, bet ir interesanti šķērsot robežu, izmantojot ID. Ikviens, kurš ir ceļojis šādā veidā, lūdzu, dalās pieredzē.
5 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai 4 gadus vecam bērnam ir vajadzīga pase, lai izbrauktu no Ukrainas uz Gruziju, ja tā ir iekļauta mātes pasē?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Esmu Krievijas pilsonis, saņēmu Gruzijas rezidenci, man ir tiesības dzīvot Gruzijā bez vīzas 5 gadus. Jautājums: vai, ierodoties Krievijā, es varu atgriezties Gruzijā pēc nedēļas, vai Krievija mani ielaidīs Gruzijā?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Esmu Gruzijas un Krievijas pilsonis Ar ģimeni ierados Gruzijā uz pastāvīgu dzīvi Man pieder a \ ms 1998 vai varu reģistrēt transportlīdzekli dzīvesvietā bez muitošanas Ar cieņu JURIJS M !
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai manai mātei, Gruzijas pilsonei, ir nepieciešama vīza, lai apmeklētu Izraēlu uz 30 dienām? Ja nepieciešams, kur var pasūtīt apmeklētāja vīzu?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
zogran pasei beidzies derīguma termiņš 9 gadi, cik par šo būs sods.paldies
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien. Kādi ir pašreizējie ierobežojumi attiecībā uz ārzemju derīguma termiņu. pases ieceļošanai Gruzijā?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Man ir aizdevumi Ukrainā. Vai viņi mani laidīs cauri pie Gruzijas robežas? Vai starp mūsu valstīm pastāv bezvīzu režīms?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
DZIRDĒJU KA PASI UZ GRUZIJU KĀDU LAIKU NEBŪS VAJADZĪGA, VAI TĀ TĀ! PALDIES JAU IEPRIEKŠ!!!
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vai man ir nepieciešama vīza, lai ceļotu no Ukrainas uz Gruziju?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
vai varat pateikt vai ar Gruzijas pasi (bez vīzas) var ceļot no Krievijas uz Kazahstānu? Un vai tev vajag vīzu?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Braucu ciemos, ilgus gadus neesmu bijusi Gruzijā. Esmu Krievijas Federācijas pilsonis, dokumenti ir kārtībā, man ir ārzemju pase. Vai man ir nepieciešama apmeklētāja vīza, lai ieceļotu Gruzijā, ja jā, kur tā jāpiesakās? Vai man vajag ielūguma vēstuli no Gruzijas puses? Jau iepriekš paldies par visām atbildēm.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Esmu Krievijas pilsonis, atbraucu uz Gruziju pirms 2 gadiem, man bija vīza uz 3 mēnešiem, bet man neizdevās pagarināt vīzu, un šomēnes vēlos doties mājās uz Krieviju uz apmēram mēnesi, es zinu, ka man ir jāmaksā sods, nez vai viņi mani izraidīs? .
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mans draugs rudenī brauc uz Gruziju pie draugiem. Vai vēlaties paņemt līdzi ukraiņu mēnessērdzienu kā dāvanu? Vai muita pāries? Kādos daudzumos? Kādus suvenīrus var ņemt līdzi?
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Vasarā braucam uz Gruziju, šobrīd ir ļoti maz informācijas par ekskursijām, būšu pateicīgs par palīdzību)))
15 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl