Jautājumi par Dominikānas republikaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Dominikānas republika
Pie Barselo bija tirgus, es tur biju ļoti aktīvs un nebiju dārgi skops. Veikali bija daudz dārgāki.
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 4 atbildi
Nav
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki, pastāstiet man, lūdzu, kādi veikali atrodas netālu no viesnīcas Caribe Club Princess4 * par saprātīgām cenām? Vai viesnīcās nav notikusi zādzība?Un vai ir vērts ņemt līdzi siltas drēbes?(Izbraucam marta beigās) Jau iepriekš paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai viņi lidostā pārdod cigārus?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Atpūšos ar ģimeni (es, sieva un bērns 5 gadi) kur un ko iegādāties kā dāvanu mājoklim, kādas cenas, kādas ekskursijas visvairāk interesē tūristus, ko ņemt no zālēm ??
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Sveiki! Sakiet, lūdzu, vai lidostā, ierodoties, ir iespējams samainīt dolārus pret vietējo valūtu? Vai tas vispār ir tā vērts? Ja ne lidostā, tad kur? Un vēl viens jautājums: 2010. gadā netālu no viesnīcas tika atvērts tirdzniecības centrs San Juan. Vai kāds to ir apmeklējis? Vai tur var nokļūt ar kājām?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 11 atbildes
Rīt lidojam uz Dominikānas Republiku. Kas zina beznodokļu Punta Cana, vai ir normāla kosmētikas izvēle (krēms-smaržas), ka cenas ir zemākas par Domodedovo? Un vai tur var nopirkt viņu vietējo rumu?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
kas zina nekustamo īpašumu aģentūru adreses Dominikānas Republikā, pastāstiet man! Gribas pirkt.
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl