Jautājumi par Dominikānas republikaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Dominikānas republika
labdien!) Es vēlos iegādāties pēdējā brīža ceļojumu diviem uz Dominikānas Republiku, bet mēs dzīvojam Kazahstānā. Sakiet, lūdzu, vai to ir iespējams izdarīt ar Maskavas ceļojumu aģentūras starpniecību, un kāda ir varbūtība, ka mūs apmānīs?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
sakiet, kurš tūroperators nedod augstas cenas un no kā labāk lidot?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
lidojam kopā ar bērnu, izrādās 300 tūkstoši rubļu, varbūt kāds paņēma lētāk?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
pasaki man no Kijevas decembra sākumā uz divām nedēļām pieaugušajam ar bērnu 5 gadus veca viesnīca ir virs vidējā, cik tu vari ietilpt
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Ar draugu meklējam tūri uz Dominikānas Republiku, visi tūroperatori dārgi, apmēram 125 000 nākamajiem randiņiem divatā. Aģentūrai ir 1000 tūres daudz lētāk, 95000 - 100000 kāpēc? Nezinu vai ir vērts pirkt tūri caur viņiem vai nē, internetā gandrīz nav nevienas atsauksmes (((( ja kāds lidoja caur tām, rakstiet kā viss gāja, pat ja uz Dominikānas Republiku nelidoja . Paldies !!!
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
sveiki, vajag tour des moines vai Čikāga - Dominikānas Republika
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Kas TEZ Tour atpūtās Dominikānas Republikā?Kāds ir jūsu viedoklis par tūroperatoru?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
iespaidi, atsauksmes, kas atpūtās pie šī tūroperatora, dalieties savos iespaidos
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
jo Krievvalodīgie tūristi viesnīcā praktiski neatpūšas, vai viesnīcā ir kādi krieviski runājoši tūrisma operatoru pārstāvji?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Biedri! Šāda rakstura jautājums. Noslēdzām līgumu ar TA ar nosacījumiem 30% priekšapmaksa par ekskursiju no TO.Priekšapmaksu neveicām. TA tūre rezervēta šim datumam. Tagad ir iejaukusies nepārvarama vara un mēs pārceļam izbraukšanas datumu no tās pašas TA uz līdzīgu tūri no tās pašas TO! TA paziņo 90% soda naudas no ekskursijas izmaksām, kas it kā pakļauj TO. Kā būt? Kurš ir bijis šajā situācijā? Protams, jūs varat nosūtīt TA prom un iegādāties tūri uz citu MOT un visu, kas atrodas šajā. Bet tomēr es nevēlos būt tāda cūka. Pastāsti man!
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Mēs augusta vidū dosimies uz Dominikānas Republiku. Cik maksās ekskursija uz 4* viesnīcu VISS, DBL numurs? Cik es saprotu, augusts nav sezona.
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Cienījamie tūrisma biznesa darbinieki! Lūdzu, iesakiet ekskursiju uz Dominikānas Republiku, 2 pieaugušie, viss iekļauts, izbraukšana 28. vai 29. novembrī no Kijevas uz 11-12 naktīm caur Kazahstānu. Viņi saka, ka tas ir lētāk par 400–500 dolāriem un ērti savienojumi. Varbūt cita viesnīca.
15 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
vai kāds gāja? Ja jā, kā jūs rezervējāt viesnīcu un cik tas maksāja?
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es tikai ļoti gribu doties uz Dominikānas Republiku, bet mani biedē augstās lidojuma izmaksas. Varbūt kāds var sniegt REĀLU padomu, kā samazināt atpūtas izmaksas augstāk minētajā vietā?
16 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 18 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl