Jautājumi par ItālijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Itālija
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Itālija
Jūnija beigās rezervējām tūri uz Rimini, taču Itālija robežu noteikti neatvērs. Ir samaksāts avanss. Pievienojies tagad piedāvā Rebook pakalpojumu ar tiesībām izmantot līdzekļus jebkurai ekskursijai līdz 31.03.2021. Akcijas norises laiks ir satraucošs - līdz 11.05. Citiem vārdiem sakot, papildu līgums tiek parakstīts oficiālās nepārvaramas varas apstākļos (karantīna Ukrainā pagarināta līdz 11.05.). Vai ir jēga iesaistīties vai gaidīt jūniju un izdomāt to tuvāk oficiālajam turnejas sākumam?
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 19 atbildes
Kopš 10. marta Itālijā gandrīz visur ir karantīna, slēgtas visas lielo cilvēku pūļu vietas (teātri, muzeji). Ko par to saka Accord? Vai situācijas dēļ tiks atmaksāta 100% naudas? Es viņiem rakstīju personīgi un savam ceļojumu aģentam - klusums. Pirms nedēļas atbildēja, ka viss tiek kontrolēts, panikas nav. Sakiet, kurš vēl ir saskāries ar līdzīgu situāciju, vai ir iespējams bez tiesas kaut kā izkratīt naudu no Saskaņas?
4 gadā atpakaļ  •  10 abonenti 29 atbildes
Pāris reizes gāja ar "Saskaņu", protams, ne piecas zvaigznes, bet derēja. Tagad situācija ir šāda: tūre uz Itāliju (Verona, Roma, Venēcija) tika apmaksāta 20. martā. Saistībā ar koronavīrusu (Dievs glābj seifu) vēlamies atteikt, jo epidēmija tikai uzņem apgriezienus. Protams, tā kā mūsu valstī valdība nav oficiāli pārtraukusi pārdot ceļojumus uz Itāliju (tāpat kā uz Ķīnu), uz mani attiecas uzņēmuma sodi. Jautājums: vai ir vērts tiesāties, jo Verona un Venēcija atrodas ziemeļos. Itālija un muzeji slēgti? Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze? "Saskaņa" man saka, ka Itālija ir droša valsts un manai veselībai nekas nedraud...
4 gadā atpakaļ  •  12 abonenti 17 atbildes
Pastāstiet man, lūdzu, uzticamu un vidēji lētu tūrisma operatoru autobusu tūrēm uz Itāliju. Es nevēlos doties paštūrē, jo tā ir pirmā reize Eiropā. Gribu organizētu ekskursiju!
6 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 19 atbildes
Cienījamie ceļojumu aģenti! kas ir šis operators "Alianse"? Vai neizšķīdīs stundas laikā? Interesē kompleksā tūre priekš agrās rezervācijas, bet kaut kas traucē pašreizējā situācijā iedot naudu avansā...
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Cienījamie tūristi! Pastāsti man, kur vasarā var lidot no Kijevas uz Itāliju? Saprotu, ka jautājums ir pāragrs, bet man ļoti patīk paskatīties piedāvātās atpūtas vietas mākoņainā ziemas dienā.Viesnīca ir C pakāpe, vairs nav, pludmale tuvu, mēs ar vīru esam divi pensionāri, bijušie skolotāji Ekskursijas notiek tikai ar autobusu, bez pārgājieniem vecuma dēļ.
9 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 29 atbildes
Pastāstiet, lūdzu, kurš no tūrisma operatoriem organizē ekskursijas uz Madžores ezeru? Gribētu redzēt Stresu, aizbraukt uz Borromean salām, apmeklēt Taranto un Pallavicino villu, nopeldēties ezerā. Varbūt kāda tūres ietvaros ir kāda ekskursija uz Maggiore? Piemēram, Itālija-Šveice?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Maija beigās gribētos atpūsties
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Vai kāds ir ceļojis uz Itāliju vai pat izmantojis Planet Travel (Maskava) http://www.planeta-p.ru/ pakalpojumus?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Labdien, viņi novembrī dosies uz Itāliju "Mākslas pilsētas" Roma, Milāna, Florence, Venēcija ar Tez Tour! Pastāstiet, lūdzu, kas gāja, kā gāja ceļojums, vai ir kādi mīnusi, kādi ir plusi? Vai kāds var ieteikt kādu citu operatoru? Gaidu jūsu atbildes...)
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Sveiki, vasara vēl tālu, bet es jau gribētu plānot savu atvaļinājumu. Es ļoti vēlētos apmeklēt Itāliju, lūdzu, pastāstiet man, kuru kūrortu izvēlēties. Ja iespējams, vēlos apvienot debeszilo jūru, jauniešu ballīti un ekskursiju maršrutu esamību tuvumā.Ja iespējams, tad aptuvenās ekskursijas izmaksas diviem līdz ekonomiskai viesnīcai. Pateicos jau iepriekš.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki, cik maksā viesnīca divām personām no 28.12. līdz 04.01.14?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Palīdziet man izvēlēties ceļojumu aģentūru Ukrainā. Es vēlos doties autobusa ceļojumā uz Itāliju un kuras pilsētas man vajadzētu apmeklēt?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 13 atbildes
Pastāsti. kurš kopā ar Travel Club devās uz Itāliju apskates tūrē. Kādas viesnīcas un vispār ekskursijas. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Lūdzu, pastāstiet, kā lētāk nokļūt no Kijevas (vai citas Ukrainas pilsētas) uz Civitanova Marche vai Gabicce Mare pilsētu. Jūs varat lidot no Wizz Air uz Venēciju, bet kā no turienes nokļūt šajās pilsētās? Kādi vilcieni vai autobusi? Cik tie maksā un kur ir pieturas? Mēs dosimies uz turieni februāra sākumā uz divām nedēļām.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
brīvdienas kalnos
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Lielākā daļa uzņēmumu no Sanktpēterburgas organizē apskates ekskursijas pa Itāliju no Rimini, saskaņā ar hartu. Es lūdzu pieredzējušus atbildēt, kuras tūres jums patika vairāk, no Rimini vai no Romas? M.b. no citiem pilsētām cenas / kvalitātes attiecības ziņā. Apkaunojoši, ka atsauksmēs Rimini viesnīcās bieži tiek lamāts pēc Fortuna sistēmas, t.sk. Pavasarī gribam ar draugu aizbraukt, Itālijā vēl neesam bijuši, tāpēc interesē uz visām pusēm.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Labdien, Mēs vēlamies doties autobusa tūrē caur Accord tūri Jaunajam gadam Krakova-Venēcija-Florence-Vīne. Padalieties savos iespaidos, kurš devās šādās tūrēs?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Izvēle ir starp šiem diviem. paka piedāvā pusi dienas Florencē, bet 15:00 Romā, un Danco piedāvā 14:00 Florencē, bet arī 14:00 Romā. ko izvēlēties? ko ziedot? Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
konsultējiet tūrisma operatoru uz Eiropu ar autobusu vai vilcienu bez gariem braucieniem
12 gadiem atpakaļ  •  12 abonenti 13 atbildes
Pastāstiet man, ar ko kopā varat doties vai lidot, lai apskatītu Itālijas apskates vietas
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Labdien! Braucu uz Itāliju (aviotūre no Accord Crazy holidays), diemžēl neatradu nevienu apskatu par aviotūrēm no Accord. Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 44 atbildi
Labdien!Pirmo reizi braucu uz ārzemēm, uz Romu, viena! Pastāstiet man, lūdzu, uzticamu ceļojumu aģentūru ar lētām ekskursijām! Paldies!
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
mans sapnis ir ceļot IR TIK TRAKA IDEJA CEĻOT DARBOTIES KRUĪZA KUĢĪ PAR VIESMIENI *apkalpojošo personālu* Es nezinu, kā man tāds piedzīvojums varēja izvērsties galu galā nav iespējams pārliecināties par uzņēmuma, kas veic darbu, uzticamību Es zinu, ka Ukrainā ir reģistrs uzņēmumiem, kas piesakās darbam ārzemēs, kuriem ir licence, vai kāds var pateikt, kur to var redzēt un varbūt kāds jau ir strādājis uz kruīza kuģiem, padalieties pieredzē
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
mēs zinām par transaero aviokompāniju, bet par viņiem kā tūroperatoru - nē, lūdzu, padalieties ar informāciju, vai ir vērts ar viņiem sazināties, atvainojos par rupjību
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pēc ilgiem meklējumiem izvēlējāmies viesnīcu Itālijā. ceļoja / zvanīja uz dažādiem TA, un tagad viņi atrada piemērotāko cenu kādā no šiem TA. veica avansa maksājumu, pēc 3 dienām jāatnes dokumentu pakete vīzai un pārējā nauda. Vakarā pēc sērfošanas internetā sapratu, ka TA par šo internetā ne vārda neatrada !! viņiem ir mājas lapa, bet tur nav informācijas, tikai viens telefona numurs.. saka, ka strādā caur EKR (TUI) .. vai varu piezvanīt tūroperatoram
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Nepieciešama palīdzība, lai iegūtu vīzu uz Itāliju. Dodamies ceļojumā 19. jūnijā no Kijevas. 2 dienas Roma, 5 dienas Amalfa, 2 dienas Venēcija. Visi dokumenti ir gatavi piegādei.Lūdzu, iesakiet ar ko labāk sazināties. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl