Jautājumi par BulgārijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Bulgārija
Pastāsti man, lūdzu, kurš devās uz Bulgāriju ar autobusu no Join Up! Interesē autobusu stāvoklis un mīnusi, pārceļoties no Kijevas uz Saulaino krastu. Paskatījos atsauksmes par šo tūroperatoru un esmu neizpratnē. Plānojam atvaļinājumu septembrī kopā bez bērna. Jau iepriekš paldies par jūsu atbildēm!
4 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 15 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 14 atbildes
Pastāsti man, vai kāds brauca uz Bulgāriju ar Riki-A pārvadātāju autobusiem? Vai jūs interesē, cik ērti viņi ir un vai tie darbojas saskaņā ar grafiku? Esmu vairākas reizes ceļojis kopā ar Dorisu.
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 19 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 13 atbildes
Lūdzu, palīdziet tikt galā ar pasūtīšanas datumiem viesnīcā. Ja, piemēram, autobuss ierodas 01.06 un atiet 11.06 (10 naktis), vai es rezervēju viesnīcu, veicot rezervāciju no 1. līdz 11. datumam?
6 gadiem atpakaļ  •  14 abonenti 59 atbildes
Iesakiet lētāko operatoru Bulgārijā. Kur vislabāk iegādāties biļetes? Paldies
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Labdien! Pirmo reizi dodamies atpūsties uz ārzemēm augusta beigās-septembra sākumā. Jo budžets ir ierobežots (līdz 12 000 UAH diviem ar vīru) brauksim ar autobusu. Iesakiet tūrisma operatoru braucienam ar autobusu. Kuru viesnīcu labāk izvēlēties? Vai man ņemt VISU viesnīcā vai tikai brokastis un ēst kafejnīcās. Kas jāņem vērā, izvēloties ekskursiju? Vai ir reāli investēt plānotajā budžetā? Paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 22 atbildi
Es vēlos runāt ar vadītājiem, kuri zina reģistrēšanās viesnīcas un to īpašnieku, personāla paradumus
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 19 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Pastāstiet man, ja kāds zina, lēti tūrisma operatori Bulgārijā un Turcijā. Pastāstiet, kas zina, kā iespējams aizbraukt atpūsties patstāvīgi. Paldies.
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 9 atbildes
Pirms diviem mēnešiem samaksāju par autobusa tūri 2 personām. uz Bulgāriju, un pēc 2 nedēļām man bija sirdslēkme ar hospitalizāciju ātrās palīdzības mašīnā uz slimnīcu. Pēc ārstēšanas ārsti man neieteica doties atvaļinājumā ar autobusu. Man bija jāraksta iesniegums par ceļojuma atcelšanu un naudas atmaksu.Tūrisma aģentūra, kurā maksāju par ekskursiju, uzrakstīja vēstuli tūroperatora "TPG" ģenerāldirektoram par visas par ceļojumu samaksātās summas atgriešanu. tūre. Uzrādīja izrakstu no slimnīcas, nosūtījumu uz Amosova institūtu konsultācijai un ārstēšanai, invaliditātes apliecību 2gr. Pēc kāda laika tika saņemta atbilde, ka tiks ieturēta soda nauda 50 eiro apmērā. Līdz šim neesmu saņēmis nekādu summu. Apmaksu par tūri veicu es pirms vairāk nekā 2 mēnešiem. Vai tas ir likumīgi vai nē un vai ir jēga tiesāties.
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Sveiki, sakiet, vai ir kāds no jums, kas var padalīties iespaidos par šo tūroperatoru?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Pastāstiet man, lūdzu, tieši Bulgārijas tūrisma operatoru Kijevā. Piemēram, uz Melnkalni braucām caur kompāniju Pilon-Ukraine (pārdeva arī tūres pa Ukrainu), Melnkalnē satikās vietējā Pilona pārstāvji, Horvātijā - gan Zeta, gan Pilons. Tādā veidā.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
Sakiet, lūdzu, kā vislabāk (ātrāk) braukt ar autobusu no Kijevas: caur Odesu vai Čerņivci? Caur Odesu it kā par km ātrāk, BET, cik saprotu, autobusi iet caur Moldovu, t.i. izrādās papildu robeža (Ukraina-Moldova), un tas ir papildu laiks. Un nez kāpēc visas ekskursijas pa Čerņivci ir lētākas (lai gan ceļš ir garāks). Varbūt kāds var ieteikt aptuvenu ierašanos, piemēram, Albenas kūrortā abos gadījumos. Liels paldies jau iepriekš! Un vēl viena lieta: kādreiz bija cita iespēja no Ismaela (Reni) ar laivu pa Donavu cauri Rumānijai uz Bulgāriju. Tūrisma aģentūrām to vairs nav?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
Cienījamie biedri, apmaksājām tūri uz Bulgāriju ar aģentūras starpniecību, mums bija jābrauc 2014. gada 3. jūlijā, šodien zvana aģents un saka, ka brauciens ir atcelts, tūroperatoram tiek pasludināts bankrots un mūsu nauda netiks atgriezta mēs, kādas ir mūsu tiesības?Ko mēs varam prasīt?
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 26 atbildes
Sveiki, vasarā gribu ar draudzeni aizbraukt uz Bulgāriju, Saulaino krastu. Šis ir mūsu pirmais ceļojums. Budžets vienam ir aptuveni 9 tūkstoši UAH, vēlams uz 10+ dienām. Es vēlos labi atpūsties, ciktāl tas ir ekonomisks. Mums ir 18 gadu, tāpēc mēs esam ieinteresēti visās jauniešu Hangout sesijās un izklaidēs. Lūdzu, iesakiet labu tūrisma operatoru, viesnīcu. Mēs varam ceļot ar autobusu vai ar gaisa transportu. Mēs varam no Kijevas, bet labāk no Čerņivci. Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
1.3.214 rezervēja ekskursiju uz Balchik Hotel Lotos 3 4 personām par 64700 rubļiem ar biļeti - 3 pieaugušie un 1 bērns 11 gadus vecs Cik vajadzētu izmaksāt ekskursijai pilnībā ar ceļojumu apdrošināšanu? pasts [email protected]
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Vēlos īrēt dzīvokli Obzorā, Galerijas kompleksā. Es gribu zināt no tā, kas tur bija, caur kuru viņi pasūtīja?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāsti man, kurš ar kuru lido? Palasīju atsauksmes - kaut kādas šausmas. pievienojies - slikti, ziņu ceļojumi - arī jaunākās atsauksmes ir sliktas. tui - un atsauksmes sliktas un dārgākas par to locītavu apa.un kurš vēl no Doņeckas šogad taisīs gaisu?ārkārtējos gadījumos var no Kijevas. un vai ir kādi normāli?
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Vēlos apmeklēt Sofiju janvāra brīvdienās. Lai apskatītu pilsētu. Man ir paziņa, kas mācās Sofijā, bet ne Bulgārijas pilsonis. Es gribētu viņu redzēt. Es saprotu, ka visvieglāk vīzu uz Bulgāriju iegūt ir ceļojumu aģentūrā. Lūdzu pasaki man. kā to izdarīt, izmantojot ceļojumu aģentūru. Kura ceļojumu aģentūra ir viskompetentākā. Es dzīvoju Žitomirā. Pateicos jau iepriekš.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Tagad daudzi piedāvā ceļojumus uz Bulgāriju, taču visu atsauksmes ir ļoti pretrunīgas, un nez kāpēc lielākā daļa slikto atsauksmju ir gandrīz par visām ceļojumu aģentūrām, un dažas no tām nemaz neeksistē. Ļoti interesanti, kurš no kā šogad gāja, iesaku. Paldies!!!
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Kad mums ir jāatbrīvo viesnīcas numurs, ja mēs reģistrējamies 14 stundas vēlāk nekā izrakstīšanās laiks?
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 9 atbildes
Es pirmo reizi dodos uz Bulgāriju. Sakiet, lūdzu, kādu piekrastes kūrortu izvēlēties, lai septembra vidū varētu peldēties jūrā un apskatīt apskates vietas. Interesē klusas un relaksējošas brīvdienas. Un vai kāds man var pateikt lētu viesnīcu ar labāko cenas un kvalitātes kombināciju? Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Par saprātīgu naudu piedāvā tūri uz saulaino pludmali kaiju kūrortā 4*.Pievienojieties, sakiet lūdzu vai lidot ar viņiem, vai tā nebūs krāpniecība? Es lasīju par viņiem daudz negatīvu atsauksmju.
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 75 atbildes
Runājot par ceļojumu aģentūru, mēs izvēlamies starp Balkan Express, Simtravels, Tui, Isis, 1001tur... Ar kuru tūrisma operatoru jūs ieteiktu sadarboties? Liels paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl