Jautājumi par PolijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Polija
Meklē interesantu lētu slēpošanas ceļojumu. "Naryla" ir interesants variants ar izbraukšanu no Ļvovas: 4 dienas Zakopane, 4 dienas Austrija. Kas nodarbojās ar tūrisma operatoru "Fortune", pastāstiet man, cik tas ir uzticams. Un arī, iespējams, kas palika pansionātā Astoria, interesē dzīves apstākļi, pirts esamība un galvenais, kā tikt pie normāliem (ne bērnu) liftiem (informācija internetā minimāla).
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Ind.tūre - dārga. Polijā nav paziņu, lai veiktu ielūgumu Kādi vēl veidi ir? Ļoti gribu ciemos, atceries – bērnībā tur dzīvoju.
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Gribu uz nedēļu uz Poliju, nezinu ar ko sākt. Gribu pastaigāties pa pilsētu, doties kādās ekskursijās. Pastāsti man, kur labāk apmesties Krakovā vai Varšavā. Atpūta nav mežonis. Vai ir tādas ekskursijas? Ieskatījos interneta piedāvājumā daudzas pilsētas un valstis vienlaikus.
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 12 atbildes
Jautājums ekspertiem, pastāstiet man uzticams partneris Eiropā - Polija, Čehija, Francija.. Kas būtu droši nosūtīt klientus bez krāpšanās. Es dzirdēju, ka daudzas lietas nogāja slikti.
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai tagad var atvērt vīzu uz Poliju?Varbūt tūristu?Reģistrēts Krimā Jevpatorijā.Ļoti steidzami nepieciešams uz 2 dienām Polijā.
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Trīsvietīgs numurs Ēdināšana: brokastis, vakariņas. Cena?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Uzrakstiet atsauksmi par savām brīvdienām Polijā.
17 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl