Jautājumi par AustrijaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Austrija
Es jau biju pārliecināts, ka nopirkšu "Ungārijas Chardash" tūri caur Accord tūri, taču pēc daudzu negatīvu atsauksmju izlasīšanas un pārdomām. Vai tiešām viss ir tik slikti? Vai slikti ir tikai ar citām valstīm (piem., Nīderlande, Francija)? Pirms gada mana vecmāmiņa devās šajā tūrē un viss bija kārtībā.
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Es gribu redzēt Vīni. Datums laika posmā no 25.07 līdz 05.08 2014.g
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 2 atbildi
protams, es brauktu kā mežonis, ja dzīvotu tuvāk rietumiem.Varbūt kāds noenkurosies, izlūkošanai.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Dalies, kur mazāk cilvēku, klusāks, siltāks ūdens un viesnīca ar savu pludmali? Kāda ir labākā ekskursija?
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Meklēju lētu slēpošanas tūri. "Naryla" ir interesants variants ar izbraukšanu no Ļvovas: 4 dienas Zakopane, 4 dienas Austrija. Kas nodarbojās ar tūrisma operatoru "Fortune", pastāstiet man, cik tas ir uzticams. Un arī, iespējams, kādu, kas apmetās viesnīcā Post 4 *, kas atrodas Fušā netālu no Kaprunas, interesē dzīves apstākļi, pirts klātbūtne un galvenais, kā nokļūt līdz pacēlājiem (minimāla informācija internetā) .
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Firmas 1001tour Krasnodar nav nevienā reitingā, varbūt tas ir ziepju burbulis?
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Es vēlētos apmeklēt Eiropu Ziemassvētku priekšvakarā. Diemžēl tūristu tirgū praktiski nav interesantu ekskursiju programmu Austrijā - Vācijā. Un, ja tās tomēr parādās (piemēram, "Feerie" "Alpu svīta"), tās ir saistītas ar nopietnām grūtībām iegūt vīzu, un galu galā ekskursijas vienkārši nenotika. Tāpēc šim meklēju no "Saskaņas" tūri "Ciemos pie pasakas: Čehija - Vācija - Austrija". Piesaista saprātīga cena, relatīvā vīzas atvēršanas vieglums, bagātīga programma
15 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Varbūt kāds tur jau ir bijis. Kāds ir iespaids? Un vispār, pasakiet man labu tūrisma operatoru Austrijā.
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl