Jautājumi par KubaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kuba
Kura ceļojumu aģentūra ir labākā? Paldies!
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Labdien! Septembra sākumā vēlamies lidot uz Kubu, izlēmām par viesnīcu - Melia Varadero. Sakiet, lūdzu, kuru tūrisma operatoru izvēlēties, lai viņš mums palīdz viesnīcā (jo Kubā būsim pirmo reizi un valodas nemaz neprotam). Un tur taisīsim arī simboliskas kāzas, varbūt kāds pateiks, kā būs lētāk: pērc pie tūroperatora (no kura?) Vai arī ir modē visu darīt uz vietas viesnīcā.
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 13 atbildes
pastāstiet man, lūdzu, iesakiet, ar kuru tūrisma firmu labāk sazināties? pliz))
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes
Pastāstiet man, kādi ir nosacījumi, lai lidotu uz Kubu ar Aeroflot un Transaero, kuram labāk lidot?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
gribam 10-12 dienas atpūsties ar vīru un bērnu kubā...pastāstiet man kādu kūrortu vai vismaz no kura operatora labāk iet, lai nesabojātu pārējo ...
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, mēs vēlamies doties uz Kubu marta beigās, sākot ar 17. datumu. Tagad šim laikam ir daudz piedāvājumu, bet es gribētu nedaudz ietaupīt. Vai ir jēga gaidīt īpašos piedāvājumus un pēdējā brīža ekskursijas šim virzienam (ņemot vērā arī pavasara brīvlaika laiku) un pirkt, teiksim, nedēļu vai 2 pirms izlidošanas? Kādi tūrisma operatori ar vispiemērotākajām cenām un interesantiem īpašajiem piedāvājumiem ir Kubā? Paldies!
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Ejot uz
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Pastāsti man, lūdzu, sīkāk. Cik naudas ņemt līdzi, uz kuru viesnīcu labāk doties? Kādi un kad tur ir laikapstākļi? Un kurā ceļojumu aģentūrā labāk pirkt ekskursijas? (nedrīkst mest)
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Gribu pajautāt kados laikos labāk braukt uz Kubu,cik izmaksās pārējais kopā ar lidojumu.Cik naudas ņemt līdzi(nepieciešams.minimums).Kādu Ukrainas operatoru ieteiktu..
16 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 3 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl