Jautājumi par UkrainaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Ukraina
Nosūtīja iesniegumu par ekskursijas atcelšanu Nr.4151574, atcelšana apstiprināta, bet naudu neatdod, termiņus neizsauc. Es uzrakstīju sūdzības vēstuli vadītājam Nurhan Chali - nav atbildes, nav termiņu, nav naudas. Es gatavoju prasību tiesā, aptverot situāciju pārskatīšanas vietnēs un forumos. Kā vēl jūs varat ietekmēt TUI, lai tā paņem jūsu naudu un pirmajā posmā nemaksā tiesas nodevu un advokāta izmaksas? Es pieļauju TUI Ukraine bankrota iespējamību un vēlos pēc iespējas ātrāk izņemt savu.
4 gadā atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
Pret nelaimē nonākušo TO ir ierosināta krimināllieta. Cietušie var piedalīties "banketā". Citi uzmanieties! https://ubr.ua/ukraine-and-world/society/protiv-turoperatora-join-up-otkryto-uholovnoe- delo-3873516
6 gadiem atpakaļ  •  18 abonenti 60 atbildes
Tavs viedoklis ir interesants.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 20 atbildes
Septembra sākumā es būšu Ļvovā un Kijevā ar angliski runājošiem draugiem. Vai meklējat aģentūras, kas piedāvā angļu valodā runājošas pilsētas ekskursijas, grupu vai individuālus? Būšu pateicīgs par mājienu.
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
Krievijā tie paši TO piedāvā cilvēciskus apstākļus, piemēram, saprātīgu naudas sodu par ekskursijas piegādi (mēnesi vispār bez soda), bezrūpīgu apmaiņu, bezatlīdzības tūrisma datu maiņu kuponā un tede. Ukrainā TO tiesības ir neierobežotas, klients ir nulle. Vai varbūt TA slepenībā? Ir nepieciešams smīkņāt Patērētāju tiesību aizsardzības savienību. Kam ir kāda pieredze - viedokļi?
7 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 29 atbildes
Uzņēmuma uzticamība, kā pārbaudīt šī uzņēmuma licenci, cik gadu tūrisma tirgū?
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien, lūdzu, pastāstiet man, kur var rezervēt ekskursiju pa Hoverlas kalnu no Moršinas un cik tas maksās?
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Nav laika stāvēt rindā...
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Lai brauktu ar vilcienu, vismaz līdz Ļvovai, biļetes ņemsim paši.
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labdien! Sakiet, lūdzu, vai ir vērts braukt uz Bulgāriju ar mazu bērnu (3 gadi). Bijām Spānijā un ļoti izbaudījām. Baidos, ka Bulgārijā būs ļoti skaļš.. Kādu ceļojumu aģentūru jūs ieteiktu? Pirmo reizi devāmies ar Virsavia Travel, uzdāvinājām T-kreklu un uztaisījām labu atlaidi. Vai Kijevā ir līdzīgas aģentūras ar šādām dāvanām?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Labdien! Kā jūs domājat?. Gribu doties eiro tūrē. Lasu daudz atsauksmes par uzņēmumiem, ekskursijām. Es apstājos pie firmas "SACUMS" Kijevā. Atsauksmes par šo uzņēmumu lielākoties ir labas. Bet Turpravdā pamanīju modeli: tiklīdz parādās negatīvas atsauksmes, uzreiz parādās pozitīvas, un ir skaidri redzama "lielīšanās" ar tiem negatīvajiem punktiem, kas aprakstīti tūristu atsauksmēs. VARBŪT ŠĪ CEĻOJUMU FIRMA SPECIĀLI RAKSTA PAR SEVI PĒC TŪRISTU SPECIFIKĀCIJAS? LŪDZU PASAKI MAN?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Atbildi pēc iespējas ātrāk...
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Labdien! Vakar uzrakstīju atsauksmi par tūrisma aģentūru Alp Tour. Es joprojām to neredzu vietnē. Vai publicējat tikai labas atsauksmes? Vai arī jūs to nosūtāt apstiprināšanai apsūdzētajai pusei? Tātad ir pats režisors un krāpnieks ...
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kas saskārās ar ceļojumu aģentūru "siesta" Khmelnitsky st. Proskurovskaja, 81. Vai arī viņš par viņu zina? Pastāstiet man, vai ir droši iegādāties ekskursiju pie viņiem.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Gribam aizbraukt uz Velikie Sorochintsy uz gadatirgu.Iesokiet ceļojumu aģentūru.Vai citā virzienā
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man lēti 3 personām un ar labiem nosacījumiem līdz 400 UAH
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 8 atbildes
Anex tūre pastāvīgi nozog dienas no tūristiem. Ja lidojumam jābūt no Maskavas no rīta, tad tas tiek pārcelts uz vakaru un otrādi - ja reiss uz Maskavu ir vakarā, tad tūristus no viesnīcas izdzina agri no rīta. Es nekad neizmantotu šo uzņēmumu, bet ir labas viesnīcas, kas strādā tikai ar piebūves tūrēm. Lidmašīnas pilots skaidroja, ka Anex tūrē maldināšana ir 80%
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 14 atbildes
Autobusu tūres
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Vai ar vienādu biļetes cenu un ceļojuma laiku Gunsel un Autolux ir kādas īpašas iezīmes?
11 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 1 atbildi
Vēlamies ar draugiem rezervēt autobusa tūri uz Vīni, bet šaubāmies, ar kuru firmu sazināties (esam dzirdējuši visādus šausmu stāstus) Lūdzu padomu! Es dzīvoju Uzhgorodā
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Sveiki! Pastāstiet man, lūdzu, kāda veida uzņēmums tas ir, un vai tam var uzticēties?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl
vēl