Jautājumi par Čehu RepublikaCeļojumu aģentūras un operatori

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Čehu Republika
Labdien! Pastāstiet man, kuri tūrisma operatori nodrošina autobusus ceļojumiem no Ukrainas uz Eiropu ar atvērtām un darba tualetēm. Gribu doties ar 8 gadus vecu bērnu ekskursijā bez nakts pārbraucieniem.
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
Prāgā ir kur dzīvot - pie kāda attāla radinieka, un ekskursijas, ēdināšanu organizēs viņa.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Sveiki. Mēs ar vīru vēlamies aprīlī doties uz Prāgu, bet nezinām, ar ko sākt. Ieteikt, ar kuru operatoru sazināties, kuru viesnīcu izvēlēties un ko apskatīt. Pats galvenais, ka autobusa tūre mums neder, gribam aizlidot turp un atpakaļ. Paldies
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 20 atbildes
Interesē apkalpošanas līmenis, gidi, transports
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Kur gan labāk pavadīt nelielu romantisku nedēļas nogali ar vīru sudraba kāzās. Parīze netiek piedāvāta.
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 23 atbildi
Kas tas ir un kāpēc, un vai viesnīcās ir vēl kādas maksas un cik tas maksā
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 4 atbildi
Mēs vēlamies tur pavadīt atvaļinājumu, ko jūs varat teikt par šo tūrisma uzņēmumu
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Man pasē vēl nebija Šengenas vīzas. Es oficiāli nestrādāju. Vēlos iegādāties komplekso ceļojumu (avioreisu), lai apmeklētu Čehiju. Lūdzu, iesakiet, kur doties? mans e-pasts: [email protected]
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sveiki, foruma lietotāji! Plānoju doties augusta sākumā, ar prieku saņemšu atsauksmes no visiem, kas izmantoja šo piedāvājumu. :-)
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vēlamies ar draugu doties ekskursijā ar autobusu Dzīvojam Luganskā Kuru ceļojumu aģentūru labāk izvēlēties?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
Pirms tam mēs ceļojām ar Accord un Fairy, bet viņu datumi šobrīd nav īsti piemēroti. Iesakiet labi zināmus tūrisma operatorus, jums ir nepieciešama autobusa tūre bez nakts pārbraucieniem, ar izbraukšanu no Ļvovas vai Čopas. Vēlams Čehija. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Ir izvēle, viņi gatavojās braukt ar Alianses tūri, viņi pārliecināja mani doties uz Saskaņas tūri.Tagad esam izvēles priekšā, autobusa tūre "Seši skaisti mirkļi-Čehija" - tā ir vislētākā. un protams piesaista.Otrs variants tūre "Mīļākais duets Prāga un Budapešta "bez nakts pārbraucieniem. Un trešais variants visdārgākā gaisa tūre" Uz Prāgu ar lidmašīnu.tik šausmīgi autobusā?Un ja kāds zin kurā tūre ir labāka, ja mēs vēlamies apmeklēt Prāgas maksimumu Drēzdeni? doties un starp ceļojuma sākumu? Kādi laikapstākļi oktobrī?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Nevaru atrast atsauksmi par Zlata Praga Sanktpēterburgas tūrisma operatoru, vai tas ir uzticams, vai ir vērts ar viņiem sazināties (EFRT ir tāds, es to pārbaudīju)
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
braucam ar Amigo, Zlata Prāgas tūre, cik ilgā laikā tūroperatoram lidostā noformē dokumentus?(izlidošana no Vnukovo 11-35)? Vai ceļojumu rīkotājs ir uzticams?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labdien. Lūdzu, konsultējieties ar tūrisma operatoru uz Prāgu no Kijevas. Pateicos jau iepriekš
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Labdien. Mēs gribam lidot uz Prāgu maija beigās. Atradām šķietami labu tūrisma aģentūru - der gan naudas, gan datumu ziņā. To sauc Otus. Vai kāds ar viņiem jau ir lidojis? Dalieties pieredzē. Vai bija kādas nepatikšanas? Pateicos jau iepriekš
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien! Vai kāds var padalīties pieredzē par ceļošanu uz Eiropu (īpaši ČEHIJAS REPUBLIKĀ) pa 1001tur. Mēs nopirkām tūri Novosibirskas birojā aprīļa sākumā, bet ar dokumentiem viņi teica, ka atbrauksim tikai maija vidū, un lidojums būs jūnija vidū. Atradu vairākas atsauksmes, kas arī aizkavēja dokumentu kārtošanu, un tad vispār uz zvaniem neatbildēju. Es tiešām nevēlos, lai mani apkrāpj Dalieties ar informāciju)) Liels paldies jau iepriekš!)) Taņa
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es nevēlos izdarīt nepareizu izvēli!
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
23.-27.decembris
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Jautājums! Ja paņemam ekskursiju uz Čehiju, kurā, piemēram, Paraga ir iekļauta kā galvenā pilsēta, + apskates dienas braucieni uz Karlovi Vari, Drēzdeni utt., vai tās var neapmeklēt vai tas ir obligāti? Apsveram iespēju doties apskates ekskursijās uz Čehiju ar tādām tūrisma aģentūrām kā Natalie-Voyage, Tatur, Bohemia, Inkormatur.. Vai varat ieteikt kādas citas tūrisma firmas ar autobusu tūrēm?
14 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
Vēlos doties autobusa tūrē uz Čehiju Kas izmantoja šī operatora pakalpojumus? Viss ir interesanti.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Kurš Ukrainas tūrisma operators vislabāk strādā Čehijā?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Pastāstiet man, cienīgas Kijevas aģentūras par apskates braucienu uz Prāgu + Drēzdeni.
14 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
Sveiki! Braucu uz Čehiju Prāgas + Drēzdenes + Vīnes tūrē. Tagad es izvēlos aģentūru, ar kuru doties. Vai kāds ir ceļojis no Panda Travel vai Maxima Travel? Dalieties savos iespaidos.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki. Vēlos februāra sākumā doties uz Čehiju, lai apskatītu Prāgu un, iespējams, arī citas pilsētas. Es braucu ar vilcienu no Maskavas. Vai varat ieteikt kādu uzticamu ceļojumu aģentūru vai kādu konkrētu ceļojumu? Kādas ir paredzamās izmaksas?
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Sveiki.Vēlamies, lai Vecgada vakarā brauc liela kompānija, lai dotos ekskursijā uz Čehiju. Sakiet, varbūt kādam jau ir bijusi Vecgada sagaidīšanas pieredze Čehijā? Kādi laikapstākļi tur ir ziemā.Kur man doties?Un cik aptuveni var maksāt ekskursija. Paldies!
15 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 13 atbildes
Kurš Čehijā vadīja "4 sezonas" un ekskursijas no tām? Dalieties savos iespaidos.
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kas ir Air Tours for Accord un Ilves Tour tūrisma operators? Viņiem vienkārši ir identiska gaisa tūre, bet cenas ir atšķirīgas... Es joprojām domāju, kas ir viņu ceļojumu rīkotājs.
15 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 7 atbildes
Septembrī došos uz Čehiju. Viņi ieteica aliansi. Vēlos uzzināt atsauksmes par to.
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl