Jautājumi par PolijaValūta un nauda

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Polija
Pastāsti man, vai kāds ar to ir pieredzējis? Rezervācija veikta pavasarī, tajā pašā laikā veikta arī samaksa. Vakar no rīta pa pastu pienāk vēstule no Booking - tikai paziņojums, ka mainījies viesnīcas nosaukums. Es nepievērsu uzmanību vēstulei, un vakarā sekoju saitei no šīs vēstules uz manu rezervāciju. Un tad ieraugu pavisam citas istabas foto - kaut kādu nobružātu būdiņu, kas pēc platības ir 3x mazāka par rezervēto istabu. Esmu satriekts. Es uzrakstīju rezervācijas atbalsta dienestam un viesnīcai. Viesnīca pēc 20 minūtēm atbildēja, ka nesaprot, kas par lietu, un nekādas izmaiņas nav notikušas, izņemot nosaukuma labošanu. Patiešām, es vēlreiz paskatījos uz rezervāciju - tur atkal parādījās vecās fotogrāfijas. Kā to uztvert - kāda veida mājas lapas kļūme vai krāpšana viesnīcā? Rezervācijas atbalsta pakalpojums joprojām klusē.
4 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mainīt grivnas pret dolāriem mūsu valstī vai dolārus pret ļaunumu Polijā? Pati Krakovas pilsēta.
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Lai strādātu bez tīkla, viņš prata veidot maršrutus ar sabiedrisko transportu. Google Maps ir gandrīz ideāls, taču viņi nezina, kā bezsaistē izveidot maršrutus. Maps Me zina, kā, bet piedāvā sliktas sabiedriskā transporta iespējas un neļauj izvēlēties alternatīvu. Tāpat ir vēlams, lai jūs varētu pievienot iecienītākās vietas (ceļojuma plānošanai).
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 5 atbildes
Labdien!Pasaki, esi laipns, kādu valūtu labāk ņemt līdzi? Vai Ukrainā un Polijā labāk mainīt pret zlotiem?
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Mēs pirmo reizi dodamies uz Eiropu. Ekskursija Polija-Čehija. Iesaki, kā vislabāk rīkoties: samainīt visu naudu pret eiro, un tad uz vietas uz kronām un zlotiem vai pirms brauciena uzreiz daļu summas samainīt pret kronām, bet daļu pret zlotiem?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Sakiet, lūdzu, kādu valūtu labāk vest uz Poliju eiro vai dolārus? Vai arī nav nozīmes?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, kāda ir situācija ar valūtas maiņu Krakovā? Kur ir labākā vieta, kur mainīties? Kā darbojas valūtas maiņas punkti? Vai 31.decembrī varēs mierīgi samainīt valūtu vai labāk meklēt zlotus mūsu bankās? Es nevēlos palikt bez līdzekļiem Jaunajam gadam) Paldies!
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vai tiešām Polijā nevar ievest Polijas zlotus. Tas ir, Ukrainā nav iespējams nekavējoties apmainīt grivnu pret zlotiem, bet tikai veikt apmaiņu Polijas teritorijā. Iepriekšējos braucienos mainījām naudu Ļvovā un neviens mūs nebrīdināja.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 15 atbildes
APMAIŅA
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Gribu zināt, kuru valūtu labāk ņemt līdzi!
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Zlots pret eiro un dolāriem, lūdzu, pastāstiet man. Paldies
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Kuru valūtu ir izdevīgāk ņemt līdzi?
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 8 atbildes
Visi jautājumi
AAE
vēl