Jautājumi par ItālijaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Itālija
Kas tikko atnācis, lūdzu atbildiet.
6 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Aprīlī dodos apskates ekskursijā ar Florences, Romas un Venēcijas apmeklējumu. Sakiet, lūdzu, kādi laikapstākļi gaidāmi? Paldies visiem par atbildēm )))
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
pilsētas Rimini, Venēcija, Verona, Florence, tas ir, Itālijas ziemeļi
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Sveiki visiem. Septembrī dodos uz nedēļu uz Rimini (viesnīca Kennedy). Protams, es lasu atsauksmes - jūra ir netīra un sekla, viss ir dārgs! Vai tā ir? Pastāsti man, kā ir? Vai ir kur pastaigāties (bez ekskursijām), aptuvenās cenas pārtikai, vai viņi saprot krievus kafejnīcās. Priecāšos par jebkādu informāciju. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Visi, kas ceļoja kā atalgoti klienti - atsaucieties!
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Lūdzu, kas bija Itālijā no aprīļa beigām līdz 5.-7.maijam, kādi ir laikapstākļi. Internets izdod vai nu vidējo aprīlim vai maijam, bet gribēju droši zināt, lai nepaņemtu papildus drēbes.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Sveiki! Sakiet, lūdzu, kura jūra Kalabrijā ir mierīgāka, bez viļņiem un siltāka par Tirēnu vai Jonijas jūru? Dosimies augustā no 3 līdz 17, kur ieteiktu apmesties, lai ir vietas pludmalē un vakarā nav problēmu pavakariņot, Joprojām Ferragosto. Nu, lai redzētu, kā itāļi svin Ferragosto, jo mēs nevaram doties citā laikā. Gribējām laiku dalīt uz pusēm starp Kalabriju un Sicīliju, bet bijām Cefalu Sicīlijā, mums viss patika, tikai 4 dienas no 8 nepeldējām, jo. bija spēcīgi viļņi (2011. gada jūlijā). Varbūt Giardini Naxos apkārtnē un tuvumā tādu viļņu nav? Es nekad neesmu bijis Kalabrijā, tāpēc pilnīgā neziņā, palīdziet! Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
mēs maija beigās jūnija sākumā dosimies uz Itālijas salām.kas bija.kā laikapstākļi? kā ir ar ūdeni jūrā?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
mīlu Kalabriju! Sveiki. Nolēmām jūnijā doties atvaļinājumā uz Kalabriju, bet kādi laikapstākļi ir šajā gadalaikā? Vai būs iespējams peldēt? Cik grūti ir pašam organizēt ceļojumu no turienes uz Sardīniju un Sicīliju? Vai nepietiek ar vienu dienu atvēlēt šīm salām?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai šomēnes ir iespējams sauļoties un peldēties siltajā jūrā?
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 10 atbildes
Labdien visiem! Pēc nedēļas es kopā ar Dove Club došos tūrē Itālijā uz visiem laikiem. Interesē laikapstākļi Itālijā septembra beigās-Roma, Florence, Venēcija, Piza. Kas bija, pastāstiet man, kā tur ģērbties. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
vai ir iespējams peldēties jūrā un sauļoties
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 5 atbildes
Kurš septembrī atpūtās Rimini, pastāstiet, kā šajā laikā ir laiks.Vai varēšu peldēties jūrā un sauļoties
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Vai ir vērts augusta sākumā doties apskates tūrē uz Itāliju, vai augstā temperatūra traucēs ceļojumam?
13 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Vai 3* viesnīcās ziemā ir karstais ūdens?
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Braucu apskatīt valsti, apstājos Rimini, cik naudas ņemt un kāds tur laiks???????????
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Планирую отпуск в ноябре,хотелось бы поехать в автобусный тур в Италию,но пугают погодные условия,не будет ли холодно уже и дождливо....Отзовитесь,пожалуйста,может кто ездил в туры в такое время года и ваши впечатления и советы??????
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Es gribu ar savu meitu doties uz Itāliju Jaungada brīvdienās. Gribu zināt, cik ērti būs laikapstākļi
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Mēs lidosim uz Rimini 4.jūnijā, gribu pajautāt tiem, kas tur bija, kādi parasti ir laikapstākļi jūnija sākumā.Un arī lasīju atsauksmes par Rimini, ka tur ir netīras pludmales, sliktas viesnīcas un vispār nav zaļumu un netīra jūra! Kāds, lūdzu, pastāstiet man, kas īsti notiek...
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Pastāsti man, kas zina, vai ir jēga braukt uz Rimini Jauno gadu? Kāds tur ir laiks? Kāds ir labākais veids, kā nokļūt Venēcijā un Sanmarīno? Jau iepriekš paldies Elena...
14 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
viņi saka, ka septembrī peldbaseini ir slēgti Rimini viesnīcās
16 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 4 atbildi
Visi jautājumi
AAE
vēl