Jautājumi par AAELaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par AAE
AAEDubaija
4 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 6 atbildes
AAE
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Vai varat izturēt karstumu Dubaijā jūnijā, jūlijā un augustā? Vai vienkārši paslēpties zem gaisa kondicionieriem? Vai jūs varat peldēties jūrā? Pastaigājieties vismaz vakarā pa pilsētu. Redzējām, ka pat naktī temperatūra bija 38*C.
6 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
AAEDubaija
No iepriekšējo gadu pieredzes. Interesē datumi no 20. decembra līdz 10. janvārim.
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Pastāsti man, lūdzu, kurš bija Šardžā maija vidū, kā ir laikapstākļi? Ļoti karsts?
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Labdien! Cienījamie tūristi, pastāstiet man, lūdzu, kurš augusta sākumā atpūtās AAE. Mēs bijām maijā un jūnija sākumā. Principā laikapstākļus saprotu.Jūnijā man nebija īpaši karsts, tikai līcī ir silts peldēšanai. Forumi raksta, ka augusts ir karstākais mēnesis brīvdienām AAE. Varbūt izvēlēties jūlija vidu? Vai arī kopš augusta sākuma temperatūras atšķirība nav manāma? paldies par atbildēm)
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Braucam, mani samulsina temperatūra 40, vai jūnijā kāds ir ceļojis ar bērniem? Vai ūdens atdziest? Braucam uz 20 dienām, ar bērnu ir kas sakars?
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 11 atbildes
AAEDubaija
vēlams ar metro
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
AAEDubaija
Pastāsti man, lūdzu, cik karsts ir aprīlī Dubaijā, vai ir iespējams izturēt ekskursijas? Ja iespējams, salīdziniet ar Ēģipti tajā pašā periodā. Pateicos jau iepriekš
10 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 10 atbildes
AAEDubaija
Kuru SIM karti labāk ņemt interneta lietošanai.....un interesē zvani uz Ukrainu.
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
AAE
Mans draugs saka, ka AAE var peldēties janvārī, un laiks nav īpaši silts. Kam ticēt?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
AAE
Mēs vēlamies uz AAE, mēs nezinām, kādi ir laika apstākļi un ūdens decembrī
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
mēs braucam 12.11.13. Es ļoti vēlētos peldēties jūrā, vai viņi peld šomēnes un kā ir ar ūdeni? Paldies!
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Sveiki visiem! Mēs ar vīru janvāra otrajā pusē dosimies uz Dubaiju uz 10 dienām. Vēl neesam izlēmuši par viesnīcu, meklējam 3-ku, pilsētu Kassels al barsha un Citymaks Al barsha uzmanības lokā ar brokastīm, jo ​​dosimies tikai nakšņot. Ko vēl varat ieteikt? Bet manu uzticīgo vairāk interesē laika apstākļi un ūdens temperatūra, jo viņiem nepatīk auksts ūdens))) Bet man vienalga, es tikai redzu ūdenskrātuvi - uzreiz tur, jebkuros laikapstākļos) Kas atpūtās, lūdzu, padalieties jūsu iespaidi un sajūtas. Gaidām brīvdienas, negribam kļūdīties. Manējais tiecas pēc civilizācijas, un es lidotu uz Šrilanku, bet es nevaru to pārliecināt (((Un es visu ceļu šķīros, un tas ;-) ticiet man)) Paldies visiem nebayduzhim!)
10 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 16 atbildes
AAEDubaija
pastāstiet man, ka mēs brauksim uz Dubaiju jauno gadu, kāds ir laiks šajā laikā, vai ir iespējams sauļoties, peldēties, vai būs auksti un kā ģērbties?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
AAEDubaija
Vai februārī-martā ūdens nav auksts? Un kuru viesnīcu izvēlēties ar smilšainu, lēzenu pludmali?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
AAEDubaija
Braucam no 10.-13.novembrim uz nedēļu. Kāda ir ūdens un gaisa temperatūra?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
AAEDubaija
Pastāsti man, kāds ir laiks septembra vidū Dubaijā ar spēcīgu karstuma vilni?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 11 atbildes
AAE
Vai šajā laikā ir vērts doties uz AAE, vai arī pārējo sabojās svelmainā saule. Togad atpūtāmies jūlijā Ēģiptē, arī bija ļoti karsts. Bet viņi izdzīvoja. Kurš pēc temperatūras zina AAE un Ēģipti, kur karstāks???
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 11 atbildes
AAEDubaija
Sakiet, vai Dubaijā karstums ir izturams jūnija otrajā pusē, arī jūlijā? Un kāda ir līča ūdens temperatūra? vai ir iespējams peldēt?
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 12 atbildes
AAEDubaija
Un tomēr, vai Persijas līcī zied jūra (mazo aļģu izpratnē putas uz ūdens)? Paldies par atbildi.
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
AAEDubaija
vai mēs ar dēlu martā vai aprīļa sākumā jutīsim skābekļa trūkumu; jo lasīju, ka AAE ir SKĀBEKĻA TRŪKUMS.
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
kur ir ērtāk atpūsties februārī AAE vai Ēģiptē?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
AAEDubaija
Martā vai aprīlī dosimies uz AAE. Interesē laikapstākļi, ūdens temperatūra...
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
vēl