Jautājumi par Šarm eš Šeiha

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
TOP 5 pazinēji Šarm eš Šeiha
pēc 30 dienu laikā atbildēto jautājumu skaita
1
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums
2
аватар
Atbildēja uz 1 jautājums


Vairāk par Šarm eš Šeiha
2 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi Ir atbilde no viesnīcnieka
4 mēnešus atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
4 mēnešus atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vai no Šarmas ir iespējams nokļūt Petrā ar īrētu automašīnu?
5 mēnešus atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
9 mēnešus atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Vai 4 gadus vecs bērns varēs mazgāties? Un viņam ir bail no pontona.
1 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 11 atbildes
Ja nākat otrreiz, vai viesnīca izsaka komplimentus? Kad jau sen uz otro vizīti iedeva labāko numuru un augļu paplāti. Citā viņi valkāja zelta rokassprādzes, un viņiem tika piešķirta istaba ar skatu uz jūru, tējkanna ar kafijas un tējas krājumiem. Draugiem pat paveicās, ka viņi organizēja bezmaksas transfēru no lidostas uz viesnīcu un tikās ar zīmi. Un kā tas tagad tiek praktizēts viesnīcās Ēģiptē? Īpaši interesē Island View kūrorts, kas atrodas netālu no Soho laukuma, vai ir kādi komplimenti no viesnīcas? Domājam tur aizbraukt otrreiz. Kurš tur bija otrreiz, vai viesnīca veica kādus bonusus?
1 gadā atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Man teica, ka no maija pirmajām dienām nav vērts braukt uz Turciju un jo īpaši ne uz Ēģipti. Ja Turcijā joprojām ir auksts un nebūs tādas steigas un nav lielas jēgas uz turieni doties pirms 15-20, tad ar Ēģipti ir problēmas. Visi tur steigsies uz maiju, cilvēku būs daudz, pludmales ir pārpildītas. Viesnīcas ir pilnas vai pieturās, lidojumā ir maza vietu izvēle. Un cenas tajos datumos jau kāpj debesīs. Tā ir taisnība? Vai ir jēga uz turieni doties maija sākumā? Īpaši Ēģipte? Es vienkārši nesaprotu, ir 1. maijs un 9. maijs, vai tā ir brīvdienu kopa? Kas bija maijā, padalieties iespaidos.
1 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Es zinu, ka 1 maksāja, tas bija 1 USD no cilvēka, netālu no mošejas. Mēs gājām garām, viņš strādāja, tad nē. Sapratu, ka tas bija slēgts. Un šī cena man šķiet dārga. Pat ja viņi ņemtu par diviem, bet viņi nevēlas. Viņi 1. kafejnīcā prasīja - tika teikts arī dolārs. Otrajā nopirka sulu un ūdeni, pateica arī dolāru, nedaudz strīdējās ar viņiem, bet mēs samaksājām par ūdeni un sulu, ielaidām iekšā, bet redzēja, ka lamājamies pie sevis. Kopumā viņi neredzēja norādes uz tualeti, pat kafejnīcā. Citās kafejnīcās viņi teica nē vai sūtīja uz mošeju, varbūt mēs tur nokļuvām, es nezinu. Viņi arī teica, ka kaut kur netālu no Vova Tours zīmes, šķiet, ir bezmaksas (kā Soho laukumā, ja tas nav kļuvis par maksas), bet mēs to neatradām, tas ir bezmaksas vecpilsētā. Vai kāds zina, vai tur ir citas tualetes? Un kā tos atrast? Vai varbūt kādas kafejnīcas? Un kā vienoties?
1 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 4 atbildi
Mēs dosimies pēc 8. marta. Izvēlēties no: Hilton haizivju līcis grandiozā oāze Albatros pludmale SETI šarm Jolieville kazino Džolivilas golfs Concorde el salam Montekarlo Reiz biju Waterfalls 2009. gada februārī, Ēģiptē vairs neatgriezos, kas tagad ir nesaprotami, visas atsauksmes ir ļoti pretrunīgas.
1 gadā atpakaļ  •  13 abonenti 40 atbildes
Parādīt vairāk »