Jautājumi par Šarm eš ŠeihaValstis un pilsētas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Šarm eš Šeiha
Kur atrodas stilīgākās snorkelēšanas vietas? Vai jūs ieteiktu tur doties izbraucienā ar laivu, ja jā, tad kādi uzņēmumi? Vai, lai apmeklētu Ras Mohammedu gan no ūdens, gan pa sauszemi, pietiek ar shinai zīmogu?
3 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
Cik saprotu, šobrīd cenas ir pārāk augstas un ne visas viesnīcas tās nodrošina, nevajadzētu paļauties arī uz pēdējā brīdī sadedzināšanu, ja kāda viesnīca ir interesanta, un ceļojumu aģents saka, ka pirms 1-2 mēnešiem NY, katru gadu ir stabils cenu lēciens. Tas ir, izrādās, kaut kur augustā-septembrī vai kaut kas tamlīdzīgs. Ja kādam ir pieredze, lūdzu padalieties :)
3 gadā atpakaļ  •  11 abonenti 14 atbildes
Sākotnēji bija doma nedēļas nogalē uz trīs dienām lidot uz Šarmu. Saskaroties ar jautājumu par lidojuma izmaksām 2 personām, viņi bija šausmās! No Harkovas turp un atpakaļ 22 tūkstoši - par to pašu naudu jūs varat atpūsties nedēļu kompleksajā ceļojumā ne pārāk sliktā viesnīcā) Un tad tas man uznāca! Un, ja jūs uztverat ļoti, ļoti sūdīgi, lētākā kompleksā ekskursija diviem "Fortune 3 *" ir tikai tāpēc, lai lidotu uz Šarmu un atpakaļ. Tajā pašā laikā rezervējiet labu viesnīcu vietnē Booking uz tiem pašiem datumiem un, protams, dzīvojiet tajā! Ietaupījumi ir vienkārši nereāli! Piemēram, Baron Palms - luksusa "viss iekļauts" viesnīca ar rezervāciju 17 500 + lidojums uz Fortune 8 000, kopā 25 500! Kompleksā ekskursija uz šo viesnīcu no 35 000! Cik ir reāli pagriezt? Kādi ir riski? Kuram ir ar ko dalīties pieredzē?
4 gadā atpakaļ  •  9 abonenti 10 atbildes
Nopirku jaunus fotoaparātus nākamajam atvaļinājumam, gribu maksimāli fotografēt zemūdens ainavas, tāpēc mana mīļā Hurgada pazūd liela skaita mājas rifu trūkuma dēļ, tādi ir, bet maz vai jāiet uz Makadi, bet cenas viesnīcām tur nav ledus. Tāpēc izdaru izvēli par labu Šarmas "skudru pūznim" (nu, pēdējos gados tur atpūšas ļoti daudz cilvēku). Manā skatījumā ir Marss (Egi esmu bijis ilgu laiku, bet nekad neesmu tur atpūties), bet, cik saprotu, novembris-decembris nav labākais laiks, lai tur apmeklētu. Tātad radās "traka ideja" (mana sieva tā teica), labi, plus nedaudz finansiāli dārgi. Iepazīšanās: standarta atvaļinājumam izvēlējos viesnīcu ar mājas rifu (+/- normāls, reizēm slikts), atvaļinājumam pāris jūras izbraucieni ar niršanu vai jūra + zeme (piemēram, Hurgadā - Šarm el Naga ) ar niršanu. Otrajā līnijā atpūtos tikai vienu reizi (viņi mani aizveda uz pludmali), man tas ļoti nepatika - nebija mobilitātes. Bet šeit ir trakās idejas būtība: doties uz Šarmu, uz Hadabas otro vai trešo līniju, uz labu 4 vai ...
4 gadā atpakaļ  •  6 abonenti 8 atbildes
5 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Paldies jau iepriekš
5 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 12 atbildes
Padoms: iekārtojoties mums ir standarts, tās ir ēkas ar 5000 istabām, saka, ka tur stipri dūc ģeneratori. Cik reģistratūrā piedāvāt viesnīcniekam un kurā ēkā labāk lūgt, lai viņu pārceļ?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Ja viesnīca atrodas 2-3 līnijās, tad uz pludmalēm ar koraļļiem brauc ar autobusiem, bet nereti atsauksmēs informē, ka ved arī uz maksas pludmalēm. Bet cenas netiek paziņotas. Ko tu iesaki? Kādas pludmales jūs ieteiktu?
5 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
Mēs vēlamies doties 20. datumā.
5 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Sveiki! Es lidoju uz Šarmu no Kijevas 21.10.2018. uz šo viesnīcu. Kurš tur būs? Atbildēt)
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Sakiet lūdzu, ja braucat ar mikroautobusu uz pilsētu, kā jūs atgriežaties?Vai viņiem ir noteikta pietura?Un zvaniet uz viesnīcu?Vai viņi sapratīs, kur mums jāatgriežas? Paldies.
6 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Mēs plānojam atvaļinājumu ar bērniem, un viens cilvēks atsauksmē rakstīja, ka viņš gandrīz uzkāpa uz jūras čūskas
6 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Apsveram kā variantu šo viesnīcu izbraucienam JANVĀRĪ.Jautājums tiem,kas tur atpūtās šajā periodā ir kas ar straumi,vēju un dziļumu no pantones.Paldies jau iepriekš.
10 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Apsveram kā variantu šo viesnīcu izbraucienam JANVĀRĪ.Jautājums tiem,kas tur atpūtās šajā periodā ir kas ar straumi,vēju un dziļumu no pantones.Paldies jau iepriekš.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Mēs atkal dosimies 2014. gada janvārī uz Šarmu. Par šo viesnīcu ir runa: 1. ir ļoti maz bilžu ar zemūdens pasauli un grūti kaut ko precizēt, bet mums tas ir galvenais. 2.par istabu skaitu - pretrunīgas informācijas gūzma. 3. izklaide vakaros. Aicinu zinātājiem un atpūšoties šajā viesnīcā objektīvi atbildēt uz maniem jautājumiem, būšu ļoti pateicīgs.
10 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Kādas problēmas var rasties lidostā, ja jums ir tikai atgriešanās biļete? Nav rezervācijas un ceļojumu kupona?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pasteidzieties, lai uzzinātu sīkāku informāciju.
14 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 26 atbildes
Interesē, kā nokļūt no Šarmas, orientēties uz vietas, ko ņemt līdzi, kā pēc rītausmas sagaidīšanas kalnā doties atpakaļ uz Šarmu.
15 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 13 atbildes