Jautājumi par PuketaVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Puketa
Labdien. Es domāju, vai istabā ir gludeklis. Dažās viesnīcās lietas istabā var gludināt pats, neizmantojot veļas mazgāšanas pakalpojumus. Paldies!!!!!
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 3 atbildi
6 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 11 atbildes
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
7 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 16 atbildes
Kā nokļūt no Patongas uz citām pludmalēm, izņemot velosipēdu un taksometru? Esam ar vīru šeit līdz 16. maijam, ja ir tādi, kas vēlas apceļot Puketas pludmales un apskates vietas, rakstiet, sadarbosimies!
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Puiši! Vai kāds var pastāstīt par ziedu tirgiem, viņus interesē orhidejas, nevis vairumtirdzniecība, mājas kolekcijai, viesnīcai Patongā, būšu visiem pateicīgs)
7 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Uz Taizemi braucam pirmo reizi. Pludmale atrodas 1 km attālumā no viesnīcas. Es zinu, ka jūs varat iznomāt skrejriteni. Vai nav bīstami to atstāt bez uzraudzības pie pludmales tādā ziņā, ka to var nozagt, vai arī tāda nav? Un kā ar ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, kā par to jūtas vietējā ceļu policija?
8 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 12 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 26 atbildes
Vai kāds var izskaidrot saulessargu aizliegumu Puketas pludmalēs? Jaunās varas iestādes aizliegušas nomāt sauļošanās krēslus un saulessargus, taču izskan informācija, ka pludmalē ar saviem saulessargiem ierasties nevar. Kāda ir situācija šodien?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Dažas vietnes raksta par masāžu (BEZMAKSAS)
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
izvēlne ieslēgta brokastis
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
garšīgi un ne īpaši dārgi paēst..blakus Royal Crown Hotel & Palm Spa Resort)))) Paldies jau iepriekš..gaidu atbildi uz [email protected]
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Atradu informāciju, ka tīģeru pils atrodas Kathu rajonā. Vai taksisti mani sapratīs? Cik maksās braukšanas maksa?
10 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Vai es varu staigāt no Kata Sea Breeze Resort uz jebkuru Puketas apskates vietu?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Es izveidoju maršrutu no viesnīcas Karon Sea Send, tā atrodas netālu no Karon Ring, uz Dino parku Google tīklā. karte - iet 500 metri.Paskatos pludmaļu karti - tiešām tālu, 4 kilometri. Sakiet lūdzu - vai tiešām var iet ar kājām vai tomēr vajag braukt ar taksi? Man 1-1,5 km soļošana ir pieņemama.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
rezervējot divvietīgu istabu (studiju) ar vecākiem un apmetoties kopā ar 6 gadīgu bērnu bez papildus gultas, par brokastīm viņam ir jāmaksā atsevišķi? (Tikko dzirdēju, ka viesnīcā, maksājot pieaugušajiem, bērni ēd bez maksas)
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kas bija šajā viesnīcā, dalieties savos iespaidos. Kur ir labākā vieta, kur iegādāties ekskursijas? Vai jūs zināt cenas "Džeimsa Bonda sala", "Siam Niramit Evening Show" un "Khao Sok National Park - Chieu Lan Lake (2 dienas)" Kur es varu uzkost? Kādus veikalus varat ieteikt? Kurā stāvā vislabāk dzīvot? Vai ir ērts numuru izvietojums pirmajā stāvā ar piekļuvi baseinam? Viesnīcu plānojam apmeklēt decembra sākumā.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Tas ir interesanti: šķiet, ka eksistē tāda izklaide tūristiem, un konkrēti, nav iespējams atrast informāciju "cik daudz", "kur".
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Kur netālu no viesnīcas var lēti un garšīgi paēst, kur samainīt naudu, kur iegādāties ekskursijas. Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vasarā atpūtāmies Pataijā, nebija problēmas ar ūdenspīpi, uz katra soļa un ļoti pieklājīgi, bet Puketā dzirdēju, ka grib aizliegt, padalās kas kur bija un pīpēja, nu laba atmosfēra protams ir arī svarīgi!!
11 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 8 atbildes
Mēs vēlamies doties uz jūsu viesnīcu 16. februārī uz 2 nedēļām, un ceļojumu aģentūra mums saka, ka šajā laikā baseini tiks remontēti
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, labas kafejnīcas pie viesnīcas, kā nokļūt līdz tirgum, vai pludmalē ir tualete un duša.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs vēlamies uz dažām dienām Puketā paņemt automašīnu, lai apceļotu salas. Vai kāds tur ir īrējis auto? Kur labāk ņemt un no kā būtu jābaidās?
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Mēs ar vīru janvārī lidojam uz Tai. Es lasu daudz atsauksmes un forumus, tāpēc šķiet, ka viss ir skaidrs, izņemot ēdienu. Mēs vēlamies garšīgas un skaisti pagatavotas jūras veltes. Varbūt zvejnieku ciematā ar skatu uz jūru vai skaistā restorānā. Pastāsti man, kas zina skaistu nomaļu vietu))) Žēlsirdība
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
lidojam pēc 2 nedēļām, gribētos zināt uz kuru pludmali labāk iet vai doties pēc viesnīcas atrašanās vietas un vispār, varbūt kāds šajā viesnīcā atpūtās un ir ko pastāstīt, kur nopirkt ekskursijas utt.
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Parādīt vairāk »