Jautājumi par PuketaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Puketa
Sveiki, pastāstiet man, kurš lidoja pēc pirmslaulības ar ārzemju pasi? Vai kāds prasa citus dokumentus? Man nav laika līdz novembrim izveidot savam vīram svešu vārdu.
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 9 atbildes
Jautājums patiesībā ir šāds. Ukrainas pasi saņēmu Maskavā, vēstniecībā.Tāpēc tā ir ārzemju. Nav iekšēja, jo. Es pastāvīgi dzīvoju Krievijā. Pirms neilga laika pagarināju pasei derīguma termiņu, tur ielika zīmogu, kas der līdz tādam un tādam datumam. Vēstniecībā man teica, ka neielaidīs valstī ar vīzu ieceļošanu, nepaskaidroja iemeslu.Bet Tai ir bezvīzu gr. Ukraina. Es baidos pirkt biļetes, pēkšņi radīsies problēmas un es nevarēšu aizbraukt, būs žēl naudas) Kas saskārās ar šo situāciju, lūdzu, anulējiet abonementu.)
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 23 atbildi
Sakiet lūdzu vai man ir vajadzīga vīza, ieceļošana valstī 23.12.2011 izbraukšana 22.01.2012 izrādās uz 31 dienu izbraucu.
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es izlasīju šo: Lai iegūtu vīzu, tūristiem ir nepieciešams: uzrādīt 500 USD skaidrā naudā vienai personai vai, ja viņiem ir bankas karte, viņiem ir jāizņem 18 000 THB no bankomāta (pieejams lidostā), kā arī jāuzrāda biļete ar lidojums atpakaļ no Taizemes. Pretējā gadījumā ieceļošana Taizemē tiks liegta. Vai tiešām lidostā liek uzrādīt, cik naudas ved? Paldies jau iepriekš)
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes