Jautājumi par Puketaiepirkšanās

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Puketa
Cik maksā 1,8 m plats lateksa matracis?
8 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 14 atbildes
Es domāju kūrorta zonas - Patong, Karon, Kata. Cenas kafejnīcās, restorānos, transportā, pludmalēs - sauļošanās krēsls 300 b., ekskursijas. Paldies.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
pasaki, kuru SIM karti ņemt, lai izdevīgāk zvanītu uz Krieviju un kādu kodu sastādīt pirms numura?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Un augļus var ņemt arī rokas bagāžā, vai lidostā nebūs problēmas?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Es dzirdēju, ka tas ir ļoti lēts!
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
tas ir tikai tas, ka mans draugs un es nolēmām doties pie jums, bet nav skaidrs, USD 5215 vienai personai ??? palīdzība
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Tauta, kāda ir izbraukšana no Puketas DF ????????????
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 2 atbildi
Vēlamies atvest spilvenus no dabīgā lateksa. Lūdzu, pastāstiet man, kur to atrast. Dzirdējām, ka rūpnīca ir daudz dārgāka nekā veikalos, jo. tūristus tur ved.
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 17 atbildes
pasaki lūdzu, vari nopirkt peldkostīmu kaut kur pie viesnīcas vai viesnīcā, vai viesnīcā ir odi, vai ir vērts kaut ko no tiem ņemt
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Oktobrī braucam atvaļinājumā uz Puketu, gribu tur nopirkt iPad un NikonD5100 fotokameru, kurš pirka, pastāstiet kur un par cenām un vai vispār ir vērts ņemt līdzi uz mājām Sanktpēterburgā vienādas cenas. Kopumā jebkura informācija par iepirkšanos Puketā ir interesanta. Paldies tiem, kas atbild.
12 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 14 atbildes
tas pats kas lidostā Bangkokā vai augstāk?un tur vispār labi beznodokļu kā tas ir Puketā
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 12 atbildes
Sveiki! Vai un kur ir iespējams iegādāties ziemas dūnu jaku Puketā vai Bangkokā?
12 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
Sveiki.Pirmo reizi brauciens uz Taizemi. Esmu lasījis informāciju, un tas rada vairāk jautājumu. Kā bez zaudējumiem piegādāt augļus uz Krieviju? Vai būs problēmas ar Krievijas muitu? Vēl viena problēma ir zādzība. Ja mēs atstājam bagāžu uz ekskursijām pa BKK, autobusā (tad uzreiz dodamies uz lidostu un uz Puketu), vai tas ir BĪSTAMI? Paldies.
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Es ļoti gribu uz turieni.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Bet es neredzēju atbildi. Lūdzu, vai ir iespējams nopirkt labu koferi, vēlams lētāk nekā mūsējais. Un šūnu.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 4 atbildi
Bet atbildes nav. Es arī domāju, vai nav iespējams iegādāties lētu koferi.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi
Kāds ir lētākais veikals Puketā, kur var iegādāties drēbes, suvenīrus, augļus? Kā arī masāžas salons blakus viesnīcai.
13 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Vai Puketā ir lētas pērles?Un kur tās var nopirkt?
13 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 23 atbildi
Cienījamie tūristi! Vai kāds zina, vai no Bangtao kursē sabiedriskie autobusi uz Puketu vai uz Patongu? Taksometram nesanāk tik bieži!
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Gribu ņemt zīdu gultas veļas šūšanai, ja iespējams, šuju tur, apaļa gulta. Kas zina, pastāstiet man, lūdzu.
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Izvēlējāmies "viss iekļauts", jo. starpība ar BB uz 14 dienām trim iznāca 24000 rubļu.. Sakiet, vai mēs to izdarījām pareizi?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
pulcējās Puketā Es gribētu zināt ceļojumu cenas, pamatojoties uz divām, un pārējās pēc jūsu (dienu skaits) ekskursiju cenas augļiem un dārzeņiem uz tuk-tuk Atrodoties Pataijā, 13 dienas viņi iztērēja 600 dolārus. Viesnīcā bija brokastis. pati ekskursija maksāja 38 000 rubļu par 13 dienām. Būšu pateicīgs par jūsu palīdzību. Paldies
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
1. Vai tuvumā ir veikali vai ir jābrauc ar taksi, lai tos dabūtu 2. Un vai ir iespējams kaut kur lejupielādēt karti ar veikaliem, kafejnīcu utt. Vai pajautāt viesnīcā?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi