Jautājumi par KranevoViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Kranevo
Sakiet, kādu viesnīcu, viesu māju vai dzīvokli izvēlēties atvaļinājumam ar 1,5 gadīgu bērnu (bez ēdināšanas)? Jums ir nepieciešama virtuve, lai bērnam gatavotu. Paldies)
7 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Kungi, uzrakstiet savus iespaidus par Niko viesnīcu. Vai ir iespējams atteikties no brokastīm, vai ir televizors ar kanāliem krievu valodā, kondicionieris, duša? Paldies par detalizētajām atbildēm
9 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Meklēju viesnīcu 2014. gada vasarai Kraņevā. Istabā vēlams ledusskapis.
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
mans topošais vīrs un es vēlētos parakstīties Bulgārijā. kas tam vajadzīgs? pastāsti kas zina.
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Septembrī dodamies pirmo reizi uz Bulgāriju, viesnīca Margarita. Man ļoti nepatīk gulēt pludmalē - pastāstiet man, kādas ekskursijas un ko darīt vispār? Jau iepriekš liels paldies visiem, kas atbildēs
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kas bija Kranevo, lūdzu rakstiet atsauksmes par atpūtu, cenām, izklaidi, infrastruktūru utt. Paldies jau iepriekš!
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Kurš jau ir atpūties Vedrenā 2012. gadā, pastāstiet, kā tur ir ar personālu? Kāda ir viesnīcas tīrība?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Sveiki visiem)))) Es pirmo reizi braucu uz Bulgāriju un konkrēti uz Vedrenu. Uzņēmums man rezervēja vienu standartu, bet nekur aprakstā neatradu, ka viesnīcā ir vienvietīgi numuriņi. Tiem, kas tur ir bijuši agrāk, sakiet patiesību))))
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 14 atbildes
TA mums ļoti iesaka Kurš jau ir bijis 2012. gadā? Viņi saka, ka ir veikuši jaunu remontu. Ir 2 pieaugušie un 2 bērni (lai gan vienam jau 18, bet otram 9) Vai nebūtu garlaicīgi? Kāds pakalpojums?
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 7 atbildes
Autostāvvieta, līdz jūrai ne vairāk kā 500 metri Cena līdz 30 eiro
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kurš zina, kā luksusa numurs atšķiras no standarta? Mēs rezervējām istabu ar gaisa kondicionētāju, izmantojot aģentūru, bet nav skaidrs, kura istaba tā ir.
12 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Kādu valūtu labāk ņemt (mazu?). Cik maksā pusdienas un vakariņas un kur labāk? Vai ir vērts ņemt līdzi klēpjdatoru?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kā ir viesnīcā? Kā ir ar pakalpojumu? Kā ir ar ēdienu? Kādi cipari? Vai bērni būs ieinteresēti? Pastāstiet, kurš bija nesen. Lūdzu.
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Es gribu iet septembra sākumā. Tāpēc domāju – vai laikapstākļi veiksies? Ļoti gribas relaksējošas brīvdienas, peldes jūrā un normālu ēdienu. Gaida atbildi.
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
mēs gribam nākt vieni
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
lai ir rotaļu laukumi, un netālu no manējiem
15 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi