Jautājumi par MilānaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Milāna
8 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kur var nopirkt ekskursijas Milānā
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Pastāstiet man, lūdzu, kā tiešsaistē iegādāties biļeti, lai redzētu Pēdējā vakariņas fresku Milānā. Viņi saka, ka to nav iespējams redzēt bez biļetes iegādes tikšanās. Un biļetes ir jāņem daudz iepriekš, it kā tās tiek izpirktas no vietnes. Vispār, kas var palīdzēt lūdzu, ļoti gribu redzēt. Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Labvakar, maija beigās lidojam uz Milānu un meklējam labu gidu Milānā, varbūt kāds jau padalīsies ar kontaktu un ieteikumu. Diemžēl bija bēdīga pieredze, internetā atradām gidu ar licenci - ielidojām, un gids... runā ļoti klusi, nav enerģijas, taupīgi dalās ar informāciju. Viņi paši zināja vairāk!) Es gribēju pēc iespējas ātrāk no viņa šķirties.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labvakar, maija beigās lidojam uz Milānu un meklējam labu gidu Milānā, varbūt kāds jau padalīsies ar kontaktu un ieteikumu. Diemžēl jau bija bēdīga pieredze, atradām internetā gidu ar licenci - ielidojām, un gids... runā ļoti klusi, nav enerģijas, taupīgi dalās ar informāciju. Viņi zināja vairāk!) Es gribēju pēc iespējas ātrāk doties prom
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki. Pastāstiet, lūdzu, kā un kāds ir labākais veids, kā nokļūt no Milānas uz Venēciju. Milānā mēs dzīvosim UNA Maison Milano viesnīcā, kas atrodas centrā netālu no Duomo metro stacijas, uz Via Masini. Es gribētu aizbraukt no rīta un atgriezties vakarā. Cik ilgs būs ceļojums. Vai ir ekskursijas uz Venēciju no Milānas vai labāk ir doties pašiem? PALDIES!!!!
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 6 atbildes
Kā nokļūt no lidostas uz Milānas centru, ir vērts sazināties ar taksometru
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 4 atbildi