Sylva Hotel 2*– Atsauksmes

2
Novērtējums 7.510
Sylva Hotel - atrodas Limasolas kūrortpilsētas centrā, netālu no Varoņu laukuma un Limasolas pils. Tā ir sešstāvu ēka ar kompaktu un ļoti mājīgu teritoriju. Viesnīcas Sylva numuri ir iekārtoti dažādos stilos no visas pasaules, tostarp japāņu, Āfrikas un klasiskās Eiropas. Ieteicams ekonomiskām brīvdienām.Vairāk →
аватар
 •  apceļots 11 gadiem atpakaļ
viesnī ca nav izvē lī gajiem cilvē kiem, ļ oti pieticī ga. Kas vē las ietaupī t naudu, bet tajā paš ā laikā apmeklē t Kipru, jū s esat š eit. Istabas plaš as, ar balkonu, kondicionieri, TV, bet ne pā rā k tī ras, daudz putekļ u. … Tomēr ▾ viesnī ca nav izvē lī gajiem cilvē kiem, ļ oti pieticī ga. Kas vē las ietaupī t naudu, bet tajā paš ā laikā apmeklē t Kipru, jū s esat š eit. Istabas plaš as, ar balkonu, kondicionieri, TV, bet ne pā rā k tī ras, daudz putekļ u. Uzkopš ana nebija kvalitatī va, 2 nedē ļ u uzturē š anā s laikā gulta un dvieļ i tika mainī ti tikai 3 reizes. Uz lū gumu nomainī t dvieļ us un gultas veļ u, viņ i atbildē ja pozitī vi. Tiesa, atkritumi tika izvesti regulā ri. Brokastī s standarta ē dienkarte: obligā ti olas (ceptas, vā rī tas, omletes veidā ), bekons vai desiņ as vai desa, siers, dā rzeņ i, sulas, tē ja, kafija, graudaugi ar pienu. Neviens nepameta izsalcis. Ē dā m vietē jā s kafejnī cā s. Blakus lielveikals ar normā lā m cenā m. Pludmale arī bija tuvu, bet sauļ oš anā s krē sli un saulessargi ir maksas (2.5 eiro). Viesnī ca atrodas gandrī z pilsē tas centrā . Visur varē ja nokļ ū t ar kā jā m.
Kopumā labi atpū tā mies, bijā m apmierinā ti (aizbraucā m apskatī t Kipru, izpeldē jā mies tī rā kajā un siltā kajā Vidusjū rā , gulē jā m tī rā s smilš u pludmalē s, un nevē rtē jā m viesnī cu) Kurš domā tā pat, var doties uz & quot; Silva"
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар
 •  apceļots 15 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Viesnī ca neliela, mā jī ga, netā lu no centra. Lī dz jū rai 7-10 min. ar kā jā m. Katru dienu tī rī ja istabu un mainī ja dvieļ us. Istabā ir individuā lais kondicionieris, bet nav fē na. Gludinā t mantas var 1 stā vā . … Tomēr ▾ Viesnī ca neliela, mā jī ga, netā lu no centra. Lī dz jū rai 7-10 min. ar kā jā m. Katru dienu tī rī ja istabu un mainī ja dvieļ us. Istabā ir individuā lais kondicionieris, bet nav fē na. Gludinā t mantas var 1 stā vā . Brokastis diezgan daudzveidī gas. Ē dienu klusi palaida garā m. Bija TV, bet krievu kanā ls nerā dī ja. Viesnī cā atnā ca tikai nakš ņ ot.
Bija baseins, bet tā pē c ā rpus sezonas, tad bez ū dens : ))
Atsauksmes avots — vOtpusk.ru
аватар sergeyzakha
 •  apceļots 17 gadiem atpakaļ
Novērtējums 8.0
ļ oti laba viesnī ca, kas atrodas pilsē tā , prom no trokš ņ a un diskotē kā m. draudzī gs personā ls, neuzbā zī ga apkalpoš ana. viesnī ca ir pelnī jusi 3* statusu. lī dz pludmalei - 3 minū š u nesteidzī gs solis, veikali blakus. … Tomēr ▾ ļ oti laba viesnī ca, kas atrodas pilsē tā , prom no trokš ņ a un diskotē kā m. draudzī gs personā ls, neuzbā zī ga apkalpoš ana. viesnī ca ir pelnī jusi 3* statusu. lī dz pludmalei - 3 minū š u nesteidzī gs solis, veikali blakus. Man tas patī k. Es tur atgriezī š os vē lreiz.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Gubernatora pludmale
Novērtējums 9.0
Kipra, Limasola
Pludmales
Vīna svētki Limasolā
Novērtējums 8.0
Kipra, Limasola
Izklaide
Kolossi pils
Novērtējums 6.0
Kipra, Limasola
Arhitektūra, Stats

Sylva Hotel – находится в центре курортного города Лимассол, неподалеку от Площади Героев и Замка Лимассола. Представляет собой шестиэтажное здание с компактной и очень уютной территорией. Номера отеля Sylva оформлены в различных стилях разных стран мира, в том числе японском, африканском и классическом европейском.

Рекомендуется для экономичного отдыха.

Atrašanās vieta расположен отель Сильва (Sylva 2*) практически в центре Лимассола в 1 км,в 250 метрах от песчано-галечного муниципального пляжа. Групповой трансфер из аэропорта Ларнаки в отель занимает приблизительно 40 минут.
Pludmales apraksts Шезлонги и зонтики на пляже предоставляются за дополнительную плату: 2,5 евро шезлонг в сутки, 2,5 евро зонтик от солнца в сутки. Живописные насыпи и дорожка вдоль моря для прогулок.
  • 3. un tālāk
Viesnīcā

комната для хранения багажа

  • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
Bolalar uchun
  • bērnu peldbaseins
Izklaide un sports игровые автоматы, библиотека
Telpu apraksts

В отеле 100 номеров.

  • vanna/duša
  • gaisa kondicionieris
  • kabeļtelevīzija/satelīttelevīzija
  • tālrunis
  • interneta wi-fi $
  • balkons/terase (ne visās istabās)
Adrese 124 Griva Diyeni Street, Limassol, Cyprus
FAQ