Jautājumi par DahabVietas un izklaide

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Dahab
3 gadā atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Un kā ir ieeja jūrā, nevis no pontona, bet no pludmales (no smiltīm)? Vai es varu nedaudz iegremdēties? Ūdens vismaz līdz ceļiem?
10 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 7 atbildes
Sakiet, lūdzu, bāros starp brokastīm, pusdienām un vakariņām iedod kaut ko ēst, vai vienkārši padzer, vai ir saldējums? Un vai tā ir taisnība, ka vīnu pasniedz tikai galvenajā restorānā pusdienās un vakariņās?
12 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Mēs nopirkām tūri no 2011. gada 10. jūnija. Pēc atsauksmēm viesnīca mums ļoti nepatīk, bet mēs braucam rifa dēļ. Kur šajā viesnīcā es varu dabūt dzeramo ūdeni numurā, ja iegādājos All Inclusive, vai man ir jāpērk ūdens?
13 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 10 atbildes
Jūnijā dosimies uz TV Dahab, vai jūs interesē sērfošanas un pūķa aprīkojuma nomas izmaksas? vismaz aptuveni - vai ir stundas vai dienas īre un cik tas maksā? un arī cik maksā instruktora algošana pirmajā reizē? Jau iepriekš pateicos visiem par jūsu atbildēm
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāstiet, kādi dzērieni tiek piedāvāti dienas laikā pēc visas sistēmas un cik tie ir labi? Vai bārs pludmalē ir vai nav jāmaksā?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
kur Dahabā nopirkt augļus? Un kādi īsti tie būs aprīlī
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
PĀRTIKAS UN DZĒRIENU "....Nav ieteicams dzert krāna ūdeni. Tāpat nav ieteicams tīrīt zobus ar krāna ūdeni..." Tiešām, jūs pat nevarat iztīrīt zobus? Vai ir iespējams uzvārīt ūdeni un dzert to tējas\\kafijas veidā?
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu 10 atbildes