Jautājumi par DalianViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Dalian
Kolēģe darbā ļoti slavē tur ārstēšanos, bet mēs ar vīru baidāmies iet, no tautiešiem ir maz informācijas, sakiet, vai starp jums ir kāds, kurš bija šajā klīnikā?
9 gadiem atpakaļ  •  17 abonenti 18 atbildes
Sveiki! Mani sauc Salavats, man ir 51 gads. Es slimoju ar psoriāzi kopš 45 gadu vecuma. Maksimālā remisija bija 2-3 mēneši. Kāda ir psoriāzes ārstēšanas prognoze? Cik minimālās un maksimālās ārstēšanas dienas? Cik rubļu vai dolāru maksā ārstēšana, izmitināšana, tulks? Vai patstāvīgi nokļūt slimnīcā? Paldies.
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Mums nav nopietnu slimību, un arī pie ārstiem negājām.Bet jūtam izmaiņas org-me: sāpes locītavās, krampji, aizcietējumi, hemoroīdi, redzes un dzirdes pasliktināšanās, depresija, žultspūšļa diskinēzija. , bailes, nogurums, bezmiegs.lai iet un cik tas maksā?
11 gadiem atpakaļ  •  10 abonenti 13 atbildes
Cik man tas maksās, sejas un kakla lifts, kur var atrast detalizētu cenrādi
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Vēlos saņemt detalizētu informāciju par sejas un kakla liftingu, rehabilitācijas periodu un visu pakalpojumu izmaksām, operāciju, izmitināšanu, visu sīkāk
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien,Vēlos veikt sejas un kakla liftingu,cik dienas ilgst operācija,rehabilitācijas periods un cik maksā visi pakalpojumi.Paldies jau iepriekš
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Man ir periodonta slimība un man jāievieto 4 augšējie, priekšējie zobi, un vai jums vēl ir svara zaudēšanas programmas un cik tas viss maksās?
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
zobu ārstēšana un protezēšana.
12 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
manam vīram ir abu acu redzes nerva atrofija, vai ir iespējama ārstēšana
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Cukurs tukšā dūšā 9.8
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mans dēls 2011.10.02. iekļuva avārijā. tika veikta ārkārtas mugurkaula operācija. Neiroloģiskais stāvoklis pēc operācijas Apakšējā paraplēģija-muskuļu spēks kājās 0 punkti Parādījās nekontrolētas spastiskas kustības kājās.Visa veida jutīguma anestēzija no muguras smadzeņu Th8 segmenta līmeņa Iegurņa orgānu darbība netiek kontrolēta. Saņemta medicīniskā terapija agrīna rehabilitācija.Sēž gultā,var pārvietoties ratiņkrēslā.Ēda patstāvīgi.
12 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
Sveiki! Lūdzu, pastāstiet man, kuras viesnīcas atrodas netālu no slimnīcas. Kur var palikt? Un vai ir iespējams ierasties izvēlētajā viesnīcā ar biļeti un ārstēties slimnīcā. Un cik maksās locītavu (ceļa locītavas) ārstēšana?
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
kas ir labāk Militārā slimnīca 210 4* vai Primorsky Military Hospital.Es slimoju ar krustu-mugurkaula trūci
13 gadiem atpakaļ  •  16 abonenti 37 atbildes
Vēlos uzzināt, kur tieši Dalianā ārstē olvadu obstrukciju un prostatītu. Šī gada augustā vēlos iet ārstēties ar vīru un bērnu (9 gadi), gribu izārstēties. Tajā pašā 5-6 es nevaru palikt stāvoklī.
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
sanatorijas izvēle balsta un kustību aparāta ārstēšanas kupona iegādei - kupona pasūtījums un izmaksas
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Pastāsti man, lūdzu, kā klājas piekrastē Dalianā? Attīrīts no eļļas? Vai jūs varat tur peldēt vai pat lidot? Uz kuru slimnīcu jādodas?
13 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
tīrs, kluss, labs ēdiens
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu