Golden Lotus 3*– Atsauksmes

2
Novērtējums 6.510
6.5 Numurs
7.0 apkalpošana
7.0 Tīrība
7.0 Infrastruktūra
Golden Lotus Hotel atrodas Nha Trang. No viesnīcas paveras skats uz kūrortu Vinpearl Land un Nha Trang līci. Viesnīca tika atklāta 2010. gadā, pēdējais renovācija veikta 2016. gadā. Tā sastāv no 10 stāvu ēkas, kas aprīkota ar liftu. Piemērots gan jauniešiem, gan ģimenēm.Vairāk →
аватар m-roudak1962
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 6.0
2017. gada oktobra beigā s mē s ar draugu atpū tā mies š ajā viesnī cā . Mū s ievietoja nevis paš ā GOLDEN LOTUS, bet PEAC BLUE viesnī cā . Kā mē s sapratā m, viesnī cas ī paš niekam pieder trī s viesnī cas, kas atrodas netā lu. … Tomēr ▾ 2017. gada oktobra beigā s mē s ar draugu atpū tā mies š ajā viesnī cā . Mū s ievietoja nevis paš ā GOLDEN LOTUS, bet PEAC BLUE viesnī cā . Kā mē s sapratā m, viesnī cas ī paš niekam pieder trī s viesnī cas, kas atrodas netā lu. Labajā pusē esoš ā ir ē rtā ka, un par to bija jā maksā papildus 10 USD (mē s vienkā rš i nesapratā m par katru dienu vai visu uzturē š anā s laiku). Mū s iekā rtoja viesnī cā pa kreisi no galvenā s. Istaba bija liela, bet divu milzī go gultu dē ļ tā bija nedaudz š aura. Palika maz vietas. Mani iepriecinā ja atseviš ķ a plaš ā duš as telpa. Neē rtī bas radī ja ziepju piederumu plaukta trū kums un drē bju ž ā vē š anas sistē mas trū kums. Citā di viss bija brī niš ķ ī gi un atbilst cenas un kvalitā tes principam. Numuriņ ā bija pilns vitā lo pakalpojumu klā sts - mini bā rs (ū dens cena ir tā da pati kā veikalā ), bezmaksas WiFi tieš i istabā , fē ns, kondicionieris, ventilators, telefons, TV ( par krievu kanā lu uzzinā jā m tikai 3. dienā ) . Reģ istratū rā var paņ emt termosu ar karstu verdoš u ū deni, tur tiek izsniegti arī pludmales dvieļ i. Personā ls ir draudzī gs, smaidī gs, lai gan neviens nerunā krieviski. Brokastis neņ ē mā m un ē dā m daž ā dā s kafejnī cā s. Visvairā k man patika Tian ķ ē des restorā ni, garš ī gi un lē ti. Patika Saigonas alus. Pludmale atrodas 5 minū š u attā lumā no viesnī cas. 2 nedē ļ as atpū tai mierī gā jū ra bija tikai 5 dienas. Pā rē jā s dienas ir vē trainas. Tā pē c, kurš gatavojas doties oktobra beigā s, esiet gatavs cī nī ties ar viļ ņ iem. Brauciens atstā ja vislabvē lī gā kos iespaidus un ar prieku ieradī š os š eit vē lreiz.
аватар tet_
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 7.0
Viesnī ca "Golden Lotus 2 *" ir piemē rota nepretencioziem tū ristiem, tiem, kas nesē ž istabā . Lai gan viesnī ca ir 2 *, bet mierī ga un tī ra, atrodas 10 minū š u gā jiena attā lumā no pludmales. Ikdienas uzkopš ana, dvieļ u maiņ a. … Tomēr ▾ Viesnī ca "Golden Lotus 2 *" ir piemē rota nepretencioziem tū ristiem, tiem, kas nesē ž istabā . Lai gan viesnī ca ir 2 *, bet mierī ga un tī ra, atrodas 10 minū š u gā jiena attā lumā no pludmales. Ikdienas uzkopš ana, dvieļ u maiņ a. Numurā ir gaisa kondicionieris, ventilators, TV ar krievvalodī go kanā lu, ledusskapis. Gultas veļ a un dvieļ i, lai arī nav jauni, vienmē r ir tī ri. Kukaiņ i netika novē roti. Tiek nodroš inā ti pludmales dvieļ i. Reģ istratū rā vienmē r varat paņ emt termosu ar verdoš u ū deni. Viesnī ca atrodas ē rtā vietā , netā lu no centrā lā parka. Cenas tuvē jā s kafejnī cā s un augļ u bodē s ir krietni lē tā kas nekā Eiropas kvartā lā , kur daž kā rt viesojā mies pastaigā ties. Bijā m apmierinā ti.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Winpearl vagoniņš
Novērtējums 9.5
Vjetnama, Nha Trang
Transports
Bajo ūdenskritumi
Novērtējums 10.0
Vjetnama, Nha Trang
Atpūta, Daba
Okeanogrāfijas institūts
Novērtējums 10.0
Vjetnama, Nha Trang
Daba, Muzeji

Отель Golden Lotus расположен в городе Нячанг. Из окон отеля открывается вид на курортный комплекс Vinpearl Land и бухту Нячанга. Отель был открыт в 2010 г, последняя реновация была проведена в 2016 г. Состоит из 10-этажного здания, оборудованного лифтом. Подходит как для молодежного, так и для семейного отдыха.

Atrašanās vieta Международный аэропорт Камрань в 23 км от отеля.
Pludmales apraksts Пляж Нячанга в 100 м от отеля.
 • 2. rinda
 • pilsētas pludmale
 • smilšu pludmale
Viesnīcā

В ресторане подаются блюда местной кухни и освежающие напитки.

Круглосуточная стойка регистрации, хранение багажа, услуги консьержа, факс/ксерокопирование, многоязычный персонал.

 • restorāns
 • autonoma
 • droši
 • bezmaksas wi-fi
 • lifts
 • veļas mazgāšana
 • nesmēķētāju numuri
 • vēlā izbraukšana
 • valūtas maiņa
 • bankomāts
Izklaide un sports Располагает экскурсионным бюро, где гостям предлагается прокат велосипедов и организация однодневных экскурсий.
 • ūdens aktivitātes
 • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

Номерной фонд отеля насчитывает 54 номера.

Istabās

Телевизор, телефон, ванна/душ, фен, туалетно-косметические принадлежности, кондиционер, холодильник, сейф, бесплатный Wi-Fi, чайник/кофеварка, набор для чая и кофе.

Adrese 96B4 Trần Phú, Lộc Thọ, Nha Trang, Khanh Hoa, Vietnam
Tālruņi: +84 70 622 9614
Tīmekļa vietne: Golden Lotus
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 2-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.