Ziemassvētku brīvdienas jeb Kā meitenes dziedāja dziesmas
Tuvojā s Ziemassvē tku brī vdienas. Bija ļ oti vilinoš i ieelpot ziemas Karpatu svaigo gaisu, uzlā dē t baterijas, iegū t spē ku un sparu. Lietus un tumsa aiz loga mudinā ja un iedroš inā ja...Sapņ i tika pā rnesti uz Ļ vovu, pilsē tu, kas iemī las no pirmā acu uzmetiena, rada romantisku noskaņ u un aizrauj ar savu š armu un izsmalcinā tī bu.
Bet attā lums lī dz sapņ u malai ir pat 800 km. Un, ja vē laties iekļ ū t Lauvas pilsē tas rī ta Ziemassvē tku pasakā , Svē tais vakars bū s spiests pavadī t ceļ ā vai stundā m ilgi ceļ ot ar automaš ī nu. Tā kā Kuļ ibinihs mū su komandā nebija, izvē lē jā mies pirmo variantu un 6. janvā ra vakarā to lauzā m. Nekas nevar apturē t sievietes apņ ē mī bu, ja viņ a ar kaut ko ļ oti vicinā s. Mē s gribē jā m. Jā , un svinē t kaut kā vajadzē tu, ar bū tiskiem atribū tiem - kutia, gardumiem un pat karstu karstvī nu.
Tas nekas, ka mē s klā jā m svē tku galdu degvielas uzpildes stacijā s, galvenais, ka gribē jā m, gribē jā m, gribē jā m, tā pē c devā mies uz pilsē tu ar kafijas garš u, senatnes mistiku un romantikas nojauta.
Stunda pagā ja nemanot, un Ziemassvē tku dienā septiņ os no rī ta mē s nokļ uvā m pasakā . Rī ta stunda veicinā ja pū ļ a un burzmas trū kumu, ļ aujot pastaigā ties pa tā s centrā lajā m ielā m un apbrī not tū ristu iecienī to tirgus laukumu.
Fotosesijas vietas piesaistī ja brī vu vietu, un spilgti raksti neļ ā va garā m. Tā pē c fotografē š ana aizkavē jā s.
Bet Ziemassvē tki!
Tā tad uz svē tku dievkalpojumu ir noteikti jā nokļ ū st. Devā mies uz Dominikā ņ u katedrā li, kas tiek uzskatī ta par vienu no labā kajiem draudzē m pilsē tā . Ā rā nav daudz cilvē ku...
...bet ieskatoties iekš ā sapratā m, ka klausī simies dievkalpojumu pie durvī m otrā pusē . Uz turieni nebija iespē jams doties Katedrā les pilnī bas dē ļ , kā saka. Tā tad ko tu dari? Mē s fotografē jam tempļ a augš ē jo pusi.
Viena dā ma no mū su dzimš anas ainas teica, ka viņ a nekur nedosies, kamē r viņ a nenobaudī s ķ irš u liķ ieri.
Bet...izkā rtne vē stī ja, ka lej tikai no pulksten 10, tā pē c devā mies dzert kafiju. Vispirms dodamies uz muzeju ...
...kur stā sta, ka kafija neaug plantā cijā s, bet gan Ļ vovas cietumos.
Nu, protams, kurš gan bū tu š aubī jies. Tomē r tas faktiski tiek iegū ts Ļ vovas raktuvē s. Negarš ot kafiju no dziļ ajā m raktuvē m ir prā ts, tā pē c "es ielieš u sev tasi kafijas. "
Kā dam bija apnikuš i minē š ana par kafijas biezumiem, tā pē c pieskā rā mies arī Ziemassvē tku burvī bai. Kopumā Ļ vova ir pirmajā vietā starp manā m kafijas izvē lē m pē c reitinga. Š eit tiek kultivē ta kafija, dziedā tas slavas un sacerē tas odas. Visur ir daudz kafejnī cu, ļ oti niecī gu, kur aiz nobruž ā tajā m durvī m redzē si ī stu š ovu un pamē ģ inā si sadedzinā t vai pielodē t kafiju...
...pompozā kiem. Piemē ram, š ajā kafejnī cā var nobaudī t visdā rgā ko kafiju Luwak.
Nezinu, kurš pirmais pagatavoja kafiju no maza dzī vnieka ekskrementiem, bet nez kā pē c š ī š ķ irne tiek uzskatī ta par izsmalcinā tā ko pasaulē .
Ir pat kafejnī cas-muzeji:
Un š okolā des tā felī tes, kas ir mana vā jī ba. Es nevaru palaist garā m tā dus gardumus. Un kas varē tu bū t labā kā dā vana no Ļ vovas, izņ emot kafiju un š okolā di?
Tač u kafijas eiforija visiem nepatika, un mē s atkal devā mies uz "Drunk Cherry" pē c dzē riena. Tur jau ir gara rinda, bet apkalpo ā tri. Devas svā rstā s no 150 lī dz 300 gramiem, mē s paņ ē mā m 225, lai ievē rotu "zelta vidusceļ a" likumu.
Pamazā m parā dī jā s dziesmas. Kā dus tē lus mē s vienkā rš i nesatikā m. Bija vesela izrā de ar dziesmā m, jokiem un dejā m.
Pat pilsē tas mē rs pats dziedā ja dziesmas, stā stot viduslaiku Ļ vovu, nemitī gi atkā rtojot, ka š ī s rokas neko nav nozaguš as.
Tad viņ š un Mozus uzzinā ja, kurš ir vairā k vainī gs un kuram kur vajadzē tu tirgoties.
Pie baznī cas dziedā ja pats ubagu barons, kurš slepus mums stā stī ja, kā Ļ vovā pē c pieprasī juma var iegū t licenci. Viņ š pat piedā vā ja viņ iem iemā cī t savu amatu un ieteica, kā kļ ū t par miljonā ru, nemaksā jot nodokļ us.
Un tad viņ š mū s aizveda pie visu Ļ vovas ubagu patrona — mā kslinieka Ņ ikifora Drovņ aka. Mā kslinieks bija ļ oti nabadzī gs, tač u visas savas gleznas nepā rdeva, bet dā vinā ja. Viņ š joprojā m tiek uzskatī ts par naivu ukraiņ u glezniecī bas ģ ē niju.
Pē c tam, kad mums bija uzdā vinā ts vietē jais mū ks, kurš visiem deva indulģ enci.
Ī sā k sakot, š ī dziesma, dziesma, dziesma ā tri iztukš oja mū su kabatas, un mē s sapratā m, ka vē l pā ris tikš anā s ar ne visai prā tī giem batiriem, un mē s paliksim izsalkuš i. Š eit atkal mū su kundze izvirzī ja jaunu ultimā tu, ka noteikti jā ietur pusdienas viduslaiku restorā nā "Ribs under the Arsenal", lai nogarš otu gardas ribiņ as. Cita kliedza, ka noteikti vē las apē st pusmetru desu Ukrainas nemiernieku armijas restorā nā "Kryivka". Cita mū s mē ģ inā ja pievilkt pie Petrolejas lampas, viņ ai vajadzē ja tikai noklausī ties stā stu par petrolejas izgudroš anu š odien. Kad es dzirdē ju "Vai mē s varam doties uz kafejnī cu" Zem zelta rozes "?
jo nav cenas un apmeklē tā ji var kaulē ties, lī dz ar to varam nedaudz ietaupī t, " sapratu, ka vajag ā tri kaut ko izlemt, kamē r nav saņ emti jauni priekš likumi. Mē s gā jā m mazā kā s pretestī bas ceļ u, izvē loties iestā di, kas bija mums tuvā ka.
Tas izrā dī jā s viduslaiku restorā ns "Ribas zem arsenā la".
No rī ta fotosesijā neviena nebija. Bet atvē rš anas brī dī rinda bija divsimt metru attā lumā . Bet tas virzī jā s pietiekami ā tri, un te nu mē s esam viduslaikos, kur uz pannas smē rē s ē stgribas ribiņ as.
Vispirms viesmī lis uzzī mē jums iedomā tu š ķ ī vi un dakš iņ u, pē c tam uzzī mē papī ra lapu ar grafiskā m malā m un pieņ em pasū tī jumu.
Mē s parasti pasū tī jā m grilē tas ribiņ as (porcijas cena - 190 grivnas) un vietē jo medu, daž us citus dā rzeņ us, kā ds pasū tī ja alu. Ribas izskatī jā s diezgan apetī tlī gi, viesmī lis vā rdā Romč iks tik stipri vicinā ja cirvi, kapā dams tā s ribas, ka es jau uztraucos, vai viņ š netī š ā m nesagriezī s mū su ribas.
Bet tas bija virtuozs profesionā ļ u darbs un pirms mums bija garš ī gs viduslaiku ē diens.
Varu teikt, ka ļ oti garš ī gi! Tā pē c iesaku tiem, kuri š o gardumu Ļ vovā vē l nav nogarš ojuš i, noteikti izmantot iespē ju un apmeklē t "Ribas arsenā lā ".
Ū denspī pes cienī tā jiem ir neparasts bā rs "Hot Bowl". Tas atrodas Ruska ielā starp Ļ vovas krastu un Vilku.
Tur nokļ ū t nav viegli.
Vispirms dodieties uz koridoru un pē c tam izpildiet norā dī jumus, piedaloties meklē jumos, atrodiet to, kas jums nepiecieš ams. Bet es neesmu tā ds ū denspī pes cienī tā js, tā pē c es ignorē ju kvestu.
Vē l izsmalcinā tā kiem gastronomiskā s eksotikas cienī tā jiem iesaku kafejnī cu "Mazoh", kas atrodas Serbijas ielā . Š is, iespē jams, ir skandalozā kais restorā ns Ļ vovā . Pie durvī m bija nū ja, iespē jams, pirms ieiet iekš ā , jums ir pareizi jā nosit tas ā ķ is vai sevi, vai savu partneri. Man š is rituā ls nemaz nepatika. Mē s neuzdroš inā jā mies iet uz kafejnī cu, viņ i saka, ka viesmī lis, pirms pieņ em pasū tī jumu, jū s pā tagu ar pā tagu.
Un pats fon Zahers-Masohs satiekas ar sadomazohisma pazinē jiem. Š im piemineklim ir savs pā rsteigums.
Ja jū s iekā psiet viņ a kabatā , jū s sajutī siet viņ a vī riš ķ o cieņ u.
Bet man labā k patī k konditorejas izstrā dā jumi, kur var nobaudī t ī stu Ļ vovas laukumu. Tievus cilvē kus ir vieglā k nozagt, tā pē c ē diet desertus un esiet droš ī bā .
Putu cienī tā ji var nobaudī t gardu dzē rienu š eit:
Ir pat "Alus teā tris":
Ī sā k sakot, š ī s karstā s Galī cijas alķ ī mijas izvirtī bas Ļ vovā ir visur:
Neapš aubā mi, nav iespē jams visu apmeklē t vienā dienā . Un es joprojā m gribu redzē t pē c iespē jas vairā k Ļ vovas arhitektū ras pieminekļ u. Š im nolū kam mē s braucam ar tū ristu vilcienu.
Iekā pjam tik jaukā vilcienā , kas aprī kots ar audiogidu un dodamies ceļ ojumā .
Ļ oti interesants stā sts caur senatnes prizmu, proti, pieskā rā mies arī Ļ vovas vē sturei.
Brauciena beigā s vilciens apstā jas centrā un dodamies apbrī not Ziemassvē tku tirdziņ u.
Tie, kuri uz ē dinā š anas iestā dē m negā ja trakā s rindā s, tirdziņ ā var nobaudī t Ziemassvē tku gardumus, jo ī paš i tā pē c, ka viss izskatā s diezgan apetī ti.
Jā ņ em vē rā , ka Ļ vovā maskas rež ī ms ir gandrī z izpildī ts:
Jū s pat varat ienirt viduslaikos, iekā pjot pajū gā , un divi balti zirgi aizvedī s jū s uz tā lu ziemas ieleju...
Bet mans draugs gribē ja doties ekskursijā pa operas namu. Viņ u nebija iespē jams pā rliecinā t, ka š odien ir Ziemassvē tki, un brī vdienā s rī kot ekskursijas ir absurdi. Tā nu devā mies uz vietē jo "Lielo operu". Protams, durvis bija ciet, tā pē c tikai teā tra fasā des bilde.
Stunda pagā ja nemanot. Bija vakars. Man bija jā iet uz viesnī cu.
Tač u Ļ vova vakara gaismā s bija vē l noslē pumainā ka:
Apbrī nojot vakara pilsē tu Leo, devā mies nakš ņ ot viesnī cā .
Ziemassvē tku brī vdienas jeb kā meitenes dziedā ja (turpinā jums, tas ir beigas))>> > < /a>