Gratsiia 1*– Atsauksmes

1
Novērtējums 1.010
pamatā
1 atsaukt
1.0 Numurs
1.0 apkalpošana
1.0 Tīrība
1.0 Uzturs
1.0 Infrastruktūra
Viesnīca "Grace" atrodas pilsētas centrālajā daļā, netālu no gājēju zonas. Pretī viesnīcai atrodas ungāru jurista Kuboviča un arhitekta Meigeša dvīņu mājas, kas iekļautas ikviena tūrista apskates objektu sarakstā.Vairāk →
аватар ditu5
 •  apceļots 7 gadiem atpakaļ
Novērtējums 1.0
Vajadzē ja dot trauksmi, tiklī dz viņ i ienā ca! Dež urantu nav. Saimniece viena stā sta, ka visi zog, un tas ir viens. Istabā piedā vā ja divus vietē jos ar papildus gultā m(jo esam č etri), motivē jot, ka viss aizņ emts. istabiņ a netika iztī rī ta, bet kā gā jā m uz baseinu atstā jā m mantas, samaksā jā m par 2dienā m un aizbraucā m. … Tomēr ▾ Vajadzē ja dot trauksmi, tiklī dz viņ i ienā ca! Dež urantu nav. Saimniece viena stā sta, ka visi zog, un tas ir viens. Istabā piedā vā ja divus vietē jos ar papildus gultā m(jo esam č etri), motivē jot, ka viss aizņ emts. istabiņ a netika iztī rī ta, bet kā gā jā m uz baseinu atstā jā m mantas, samaksā jā m par 2dienā m un aizbraucā m. Atgriezā mies pē c 3h. Izrā dī jā s ka viesnī ca tukš a.
- kas tu? Telpas nav tī rī tas un arī š odien tā s netī rī š u.
- Labi, varbū t no rī ta? Un mē s
– Jū s redzē jā t, kur apmetā ties, kā di jautā jumi mums.
Skaidrojam, ka mums ir pieauguš as meitas un kā mums bū tu vajadzī gi divi numuri
Vā rdu sakot, neviens mū s neklausī ja.
Tā kā bija jau 21.30, nolē mā m neriskē t un palikā m pa nakti.
Pē c istabas uzkopš anas: tualete netī ra, gulta notraipī ta. Palags ī ss istabā par 500 grivnā m, ne glā ze ne ū dens. Forš i. Uz paklā ja ir sī ki gruž i, mati.
No rī ta pulksten 7.00 vī rs dodas skaidrot situā ciju un prasa atmaksā t naudu par otro nakti, kas ir 600 grivnas, un mums - ar skandā lu un kliedzieni nobā ž.300 grivnas, un izrā dī jā s, ka 300 esi kaut kā da rezervā cija tukš ā viesnī cā . !!!! !
Bet tas vē l nav viss. . . tiklī dz izbraucā m no vā rtiem, saimniece mums pie kā jā m izlē ja spaini ar ziepjū deni un lamā ja, ja manas acis tevi neredz, un tas joprojā m ir pilns ar visā dā m riebeklī bā m . murgs!! ! ! Nevajag tur apmesties..... ir slikti cilveki. . . par naudu ir gatavi tevi noslepkavot nevis cienigi kalpot....
Vā rdu sakot, viņ i sabojā ja mū su brī vdienas.. .


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Pārstāvis viesnīca
iemiesojums Yury75
‹ Viesnīca Gratsiia 1*
Atrakcijas
Paraski ģimenes vīna pagrabs
Novērtējums 10.0
Ukraina - Karpati, Berehove
Ražošana, Restorāni, kafejnīcas

Отель «Грация» находится в центральной части города, недалеко от пешеходной зоны. Напротив отеля расположены дома-близнецы венгерского адвоката Кубовича и архитектора Мейгеша, которые входят в список обязательно посещаемых достопримечательностей каждого туриста.

Atrašanās vieta До Ж/Д вокзала 5 мин. ходьбы, до базара — 3 минуты. Возле отеля находится магазин и банкомат. До термального бассейна 10 минут ходьбы.
Viesnīcā
  • bezmaksas wi-fi
Telpu apraksts

Три двухместных номера стандарт и один двухкомнатный четырехместный.

Istabās

Ванна/душ, кондиционер, отопление, телевизор, бесплатный Wi-Fi, чайник/кофеварка, микроволновая печь, холодильник.

Adrese г. Берегово, ул. Сечени, 29
Tālruņi: 380994735099, 380984735099, 380664344836
FAQ