Чи можливе проживання 3-4 людей в 1 номері? (По фото не зрозуміло чи розкладається диван) .Дякую.
Vai vienā istabā var izmitināt 3-4 cilvēkus? (No fotoattēla nav skaidrs, vai dīvāns ir saliekams). Paldies.
Vai vienā istabā var izmitināt 3-4 cilvēkus? (No fotoattēla nav skaidrs, vai dīvāns ir saliekams). Paldies.
1 abonents •
prasīja
2025-09-249 mēnešus atpakaļ