Dvorik Lva 2*– Atsauksmes

1
Novērtējums 8.010
pamatā
1 atsaukt
9.0 Numurs
10.0 apkalpošana
8.0 Tīrība
9.0 Uzturs
8.0 Infrastruktūra
Miniviesnīca "Dvorik Lva" atrodas Truskavecā, kas ir slavena ar saviem dziednieciskajiem avotiem. Šeit var ne tikai uzlabot savu veselību, bet arī iepazīties ar pilsētas vēsturi, kā arī apskatīt Truskovecas apskates vietas.Vairāk →
аватар Serginios
 •  apceļots 7 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 8.0
Jau sen pazī stami ar Dvoryk Leva kā Truskavecas labā ko picē riju, tagad viņ i ir atklā juš i brī niš ķ ī gu mini viesnī cu un mā jī gu restorā nu. Atraš anā s vieta atrodas centrā , netā lu no dzelzceļ a stacijas, bez nepiecieš amī bas lē kt augš ā un lejā . … Tomēr ▾ Jau sen pazī stami ar Dvoryk Leva kā Truskavecas labā ko picē riju, tagad viņ i ir atklā juš i brī niš ķ ī gu mini viesnī cu un mā jī gu restorā nu. Atraš anā s vieta atrodas centrā , netā lu no dzelzceļ a stacijas, bez nepiecieš amī bas lē kt augš ā un lejā . Neliela, mā jī ga teritorija, kur ir patī kami iet uzņ emt forš as fotogrā fijas, ī paš i pavasarī vai vasarā , kad zied visterija.
Tā tad kopā tikai 6 istabas 2. un 3. stā vā , bez lifta. Plaš s luksusa studijas tipa numurs ē rtai izmitinā š anai trī s personā m par 1500 UAH. dienā ar brokastī m, tas ir ļ oti ē rti, ja jums ir atseviš ķ a guļ amistaba un liela viesistaba, 3 balkoni un plaš a vannas istaba. Tikai viesistabā mē beles ir rindā uz atjaunoš anu, bet viss ir ē rti un pā rdomā ts, sā kot no plauktu kaudzes lī dz tī kliem uz logiem un duci rozetē m visā telpā . Mū sdienī ga vannas istaba maigā s krā sā s ar visā m ē rtī bā m, ieskaitot bidē , labu ū dens spiedienu. Pilnu uzkopš anu katru otro dienu ar dvieļ u maiņ u nodroš ina patī kama un č akla kundze.
Telpā bez depozī ta viesiem ir: lietussargi, peldmē teļ i un č ī bas, trauki un galda piederumi ar korķ viļ ķ i, tē jkanna. No 6 brokastu priekš metiem omlete bū s sā tī gā kā , cenā ir iekļ auti dzē rieni pē c izvē les: tē ja, kafija, sula, piens.
Viesnī cā ir ļ oti mā jī gs restorā ns, kurā pusdienā s un vakariņ ā s var paē st atseviš ķ i vai svinē t kopā ar kompā niju kā dā attā lā nostū rī . Virtuve strā dā ā tri, kvalitatī vi un garš ī gi, lai gan ē dienkarte ir maza un viss ir pieejams. Patī kama apkalpoš ana: neuzkrī toš s, skaidrs un atvē rts. Galdu klā š ana un svē tku ē dienu pasniegš ana vē lreiz apliecina, ka pret viesiem izturas cieņ pilni un mā jī gi.
Viesu ē rtī bā m bū tu jauki nomainī t kosmē tikas somiņ as vannas istabā pret moderniem dozatoriem un tur pie loga uzlikt moskī tu tī klu.
Tā pat ir vai nu jā noņ em informā cija, vai arī jā uzlabo attiecī bas ar partnerinstitū cijā m, kas nodroš ina atlaides viesnī cu iemī tniekiem - nav ī paš i patī kama pieredze izskatī ties kā muļ ķ ei, kas bez rezultā tiem pierā da, ka kinoteā trī esi kaut ko parā dā.
Kopumā esam ļ oti apmierinā ti ar to, ka izvē lē jā mies viesmī lī go Leva Courtyard.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Pārstāvis viesnīca
iemiesojums dvorukleva
‹ Viesnīca Dvorik Lva 2*
Atrakcijas
kūrorta parks
Novērtējums 10.0
Ukraina, Truskaveca
Daba
Minerālūdens sūkņu telpa Nr.1
Novērtējums 9.0
Ukraina, Truskaveca
Arhitektūra, Daba

Мини-отель «Дворик Льва» расположен в г. Трускавец, который славится своими целебными источниками. Здесь можно не только оздоровиться, но и ознакомиться с историей города, а также посмотреть достопримечательности Трусковца.

Atrašanās vieta Расстояние до Международного аэропорта Львова составляет 67 км, а до железнодорожной станции в Трускавце – 3 км.
Viesnīcā

К услугам гостей открытая терраса. По запросу предоставляются еда и напитки в номер. Курение на всей территории запрещено. Оборудованы места для курения.

  • restorāns
  • bezmaksas wi-fi
  • veļas mazgāšana
  • nesmēķētāju numuri
  • apmaksa ar maksājumu kartēm
Izklaide un sports
  • velosipēdu noma
Telpu apraksts

Отель предлагает 6 комфортабельных номеров категорий: Эксклюзив и Люкс-студио.

Istabās

Отопление, кондиционер, балкон, бесплатный Wi-Fi, ванная комната с феном и бесплатными туалетно-косметическими принадлежностями, кровать, шкаф, прикроватные тумбочки, телевизор с кабельным телевидением, сейф, рабочий стол, мини-бар.

Adrese ул. Романа Ризняка 2 (перекресток улиц Романа Ризняка и Воробкевича (ниже ж/д вокзала)), г. Трускавец, Украина
Tālruņi: +38 03247 6 69 61 +38 067 320 53 56
Tīmekļa vietne: Dvorik Lva
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Для активных туристов есть прокат велосипедов (платно).