nekas cits kā skats

Rakstīts: 31 marta 2026
Ceļošanas laiks: 28 — 30 marta 2026
Viesnīcas vērtējums:
3.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 3.0
apkalpošana: 3.0
Tīrība: 3.0
Uzturs: 2.0
Infrastruktūra: 7.0
Piekrī tu visiem iepriekš ē jiem komentā riem, ka Morevelā ir tikai viens pluss: daba un skats (un tas nav viņ u nopelns).

Istaba (mē s dzī vojā m Skandinā vijas parkā mā jā ): par laimi, ka tā ir jauna un relatī vi vē l tī ra un svaiga. Bet zirnekļ u tī kli jau krita lejā metru no griestiem. Mā jā nebija bezmaksas ū dens pudelē s, lai gan viņ iem tā ds ir. Karstais ū dens maksimums 30 grā di - mazgā ties vē l ir labi, bet duš ā jau ir vē si. Kaimiņ u mā jā mū zika skanē ja (tā skanē ja, nevis klusi) gandrī z lī dz pulksten 3:00 - š ķ iet, ka tur cilvē ki kaut ko labi svinē ja un vienkā rš i aizmiga, neizslē dzot mū ziku. Neviens viņ iem neizteica nekā dus komentā rus (salī dzinā jumam: pirms kara š eit notika korporatī vā ballī te, personā ls mums atļ ā va diskotē ku rī kot tikai lī dz pulksten 22:00, jo iedzī votā ji sū dzē jā s).

Restorā ns: ē dienkarte ir slikti izstrā dā ta - gandrī z nav vairā k vai mazā k parastu ē dienu, un cenas visam ir pā rā k augstas. Un viss ir bezgarš ī gs!!!! ! Š efpavā rs ir kaut kā ds skolnieks vai tante no bufetes. Saldo kartupeļ u frī ir auksti un bezgarš ī gi, grieķ u salā ti ir puse tē jkarotes, mazie karū sas nav ceptas - pat mazie kauliņ i jū tami, hodgepodge garš o pē c sū diem, viņ i tur kaut ko iemeta, sē ņ u zupā ir vairā k klimpu nekā sē ņ u. Viņ iem kā piedeva ir tikai kartupeļ u ē dieni, nav rī su vai makaronu. Tas ir, ja pasū tā t ē dienu tikai pusdienā m vai vakariņ ā m - nav izvē les. Tikai mī dijas, dā rgi steiki un tamlī dzī gi. Man nā cā s apskatī t bē rnu ē dienkarti, lai gan tur tā nav nekas grezns, bet es varē ju pasū tī t vismaz kotleti no turienes un makaronus. Ja atbraucat uz daž ā m dienā m - tur nav ko ē st, it ī paš i bē rniem (karbonā des, zivis, griķ i, rī si vai kaut kas lī dzī gs, ko ē st mā jā s - nav nekā ). Pē cgarš a no restikiem pē c tam ir briesmī ga. Bā ra personā ls ir neuzmanī gs: jū s pieejiet pie viņ iem, lai palū gtu kafiju nepatī kamā s pē cgarš as dē ļ pē c restik, neviens jums nepievē rš uzmanī bu. Apkā rt stā v trī s cilvē ki un kaut ko savā starpā izdomā , viņ us neinteresē klients.
Vairā k vai mazā k normā las brokastis, un uz siera kū ku un pankū ku rē ķ ina (tā s, visticamā k, ē d kā dā izlutinā tā Gala). Ceptas olas apakš ā piedeguš as, virspusē slapjas. Brokastī s pasniedz mā jā s gatavotus kartupeļ us - droš i vien vakara pā rpalikumus no restik.

Restorā na galdi nemaz nav kā rtī gi noslaucī ti - mē s sē dē jā m pie vairā kiem, tie visi ir tik lipī gi.

Ar administratoru caur TG nav nekā da kontakta - viņ š vienkā rš i neatbild vai nelasa. Kā pē c tad viņ u vispā r norā dī t?? ? Es gribē ju iepriekš pasū tī t papildu pakalpojumus, bet viņ i man nekad neatbildē ja - tur nevienam nevienu nevajag.

Morevel tiek daudz attī stī ts, bet tur viss nav orientē ts uz atpū tniekiem, bet tikai uz naudas pelnī š anu. Ī paš nieks pat tuvumā nav.
Tulkots automātiski no ukraiņu valodas. Skatīt oriģinālu