Згодна з усіма попередніми коментарями щодо того, що плюс в Моревел лише один: природа і краєвид (і то, це не їх заслуга).
Номер (ми жили в сканді парку в будиночку): повезло, що він новий і відносно ще чисто і свіжо. Але павутиння вже на метр від стелі спускалося. В будночку не було безкоштовної води в пляшках, хоча вона у них є. Гаряча вода максимум градусів 30 - вмиватись ще нормально, а от душ приймати вже прохолодно. В сусідньому будиночку майже до 3 ночі гриміла (саме гриміла, а не тихенько грала) музика - схоже, що люди там добре щось святкували і просто заснули, не вимкнувши музику. Ніхто зауважень не робив їм (для порівняння: до війни був тут корпоратив, персонал дозволив нам дискотеку лише до 22.00, бо скаржиться населення).
Ресторан: меню погано розробили - більш-менш звичайних блюд майже нема і ціни на все надто завищені. І все несмачне!!!!! Повар - якийсь школяр чи тьотя з буфету. Батат фрі - холодний і несмачний, салат грецький - пів чайної ложки, маленькі карасики не висмажені - навіть маленькі кісточки відчуваються, солянка - як помиї на смак, накидали чогось туди, в грибній юшці більше якихось кльоцок, ніж грибів. На гарнір у них лише страви з картоплі, нема ні рису, ні пасти. Тобто замовити якесь блюдо, щоб просто пообідати чи повечеряти - нема вибору. Одні мідії, дорогущі стейки і ще хз що. Довелось заглядати в дитяче меню, хоча і там не шикарно, але змогла хоч котлету звідти замовити і пасту. Якщо на кілька днів приїжджати - їсти нема чого, особливо дітям (відбивні, риба, гречка, рис або щось схоже, щоб поїсти по домашньому - нема). Присмак від рестіка потім жахливий. На барі персонал неуважний: до них підходиш запити кавою неприємний присмак після рестіка, на тебе ніхто не звертає увагу. Стоїть три лоба і між собою щось з'ясовують, клієнт їм не цікавий.
Більш-менш сніданки ще нормальні, і то за рахунок сирників і млинців (їх швидше за все в якійсь Галі балуваній беруть). Смажені яйці знизу пригорівші, зверху сируваті. Подають на сніданок картоплю по домашньому - мабуть залишки з вечора з рестіка.
Столи в ресторані взагалі нормально не витирають - ми сиділи за кількома, вони всі дууууже липкі.
Контакт з адміністратором через ТГ не відбувається - він просто не відповідає чи не читає. Для чого взагалі тоді його вказувати??? Хотіла заздалегідь замовити додаткові послуги, але мені так і не відповіли - ніхто нікому там не потрібен.
Моревел сильно розбудовується, але там все не для відпочиваючих орієнтовано, а лише на заробіток. Хазяїна там і близько нема.
Piekrī tu visiem iepriekš ē jiem komentā riem, ka Morevelā ir tikai viens pluss: daba un skats (un tas nav viņ u nopelns).
Istaba (mē s dzī vojā m Skandinā vijas parkā mā jā ): par laimi, ka tā ir jauna un relatī vi vē l tī ra un svaiga. Bet zirnekļ u tī kli jau krita lejā metru no griestiem. Mā jā nebija bezmaksas ū dens pudelē s, lai gan viņ iem tā ds ir. Karstais ū dens maksimums 30 grā di - mazgā ties vē l ir labi, bet duš ā jau ir vē si. Kaimiņ u mā jā mū zika skanē ja (tā skanē ja, nevis klusi) gandrī z lī dz pulksten 3:00 - š ķ iet, ka tur cilvē ki kaut ko labi svinē ja un vienkā rš i aizmiga, neizslē dzot mū ziku. Neviens viņ iem neizteica nekā dus komentā rus (salī dzinā jumam: pirms kara š eit notika korporatī vā ballī te, personā ls mums atļ ā va diskotē ku rī kot tikai lī dz pulksten 22:00, jo iedzī votā ji sū dzē jā s).
Restorā ns: ē dienkarte ir slikti izstrā dā ta - gandrī z nav vairā k vai mazā k parastu ē dienu, un cenas visam ir pā rā k augstas. Un viss ir bezgarš ī gs!!!! ! Š efpavā rs ir kaut kā ds skolnieks vai tante no bufetes. Saldo kartupeļ u frī ir auksti un bezgarš ī gi, grieķ u salā ti ir puse tē jkarotes, mazie karū sas nav ceptas - pat mazie kauliņ i jū tami, hodgepodge garš o pē c sū diem, viņ i tur kaut ko iemeta, sē ņ u zupā ir vairā k klimpu nekā sē ņ u. Viņ iem kā piedeva ir tikai kartupeļ u ē dieni, nav rī su vai makaronu. Tas ir, ja pasū tā t ē dienu tikai pusdienā m vai vakariņ ā m - nav izvē les. Tikai mī dijas, dā rgi steiki un tamlī dzī gi. Man nā cā s apskatī t bē rnu ē dienkarti, lai gan tur tā nav nekas grezns, bet es varē ju pasū tī t vismaz kotleti no turienes un makaronus. Ja atbraucat uz daž ā m dienā m - tur nav ko ē st, it ī paš i bē rniem (karbonā des, zivis, griķ i, rī si vai kaut kas lī dzī gs, ko ē st mā jā s - nav nekā ). Pē cgarš a no restikiem pē c tam ir briesmī ga. Bā ra personā ls ir neuzmanī gs: jū s pieejiet pie viņ iem, lai palū gtu kafiju nepatī kamā s pē cgarš as dē ļ pē c restik, neviens jums nepievē rš uzmanī bu. Apkā rt stā v trī s cilvē ki un kaut ko savā starpā izdomā , viņ us neinteresē klients.
Vairā k vai mazā k normā las brokastis, un uz siera kū ku un pankū ku rē ķ ina (tā s, visticamā k, ē d kā dā izlutinā tā Gala). Ceptas olas apakš ā piedeguš as, virspusē slapjas. Brokastī s pasniedz mā jā s gatavotus kartupeļ us - droš i vien vakara pā rpalikumus no restik.
Restorā na galdi nemaz nav kā rtī gi noslaucī ti - mē s sē dē jā m pie vairā kiem, tie visi ir tik lipī gi.
Ar administratoru caur TG nav nekā da kontakta - viņ š vienkā rš i neatbild vai nelasa. Kā pē c tad viņ u vispā r norā dī t?? ? Es gribē ju iepriekš pasū tī t papildu pakalpojumus, bet viņ i man nekad neatbildē ja - tur nevienam nevienu nevajag.
Morevel tiek daudz attī stī ts, bet tur viss nav orientē ts uz atpū tniekiem, bet tikai uz naudas pelnī š anu. Ī paš nieks pat tuvumā nav.