Jautājumi par BerdjanskaViesnīcas izvēle

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Berdjanska
3 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Prioritātes: pirmā līnija, ēna pludmalē, ērtības numurā, ēdināšana viesnīcā (hostelī) vai tuvumā. Grūti gatavot nedēļu. FB redzēju trīs par 45 000 uz 8 dienām. Pat ne smieklīgi. Pateicos jau iepriekš.
4 gadā atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Sakiet, lūdzu, godīgi, cik tīra ir jūra šajā vietā? Vai tas tiek uzskatīts par spļaušanas sākumu vai vēl nē? Mēs ceļojam ar mazu, gandrīz gadu vecu bērnu, tāpēc tas ir svarīgi.
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes Ir atbilde no viesnīcnieka
Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju par pārējo Berdjanskā.Vedu dēlu ārstēties uz Berdjanskas sanatoriju.Kā varu pavadīt brīvo laiku pilsētā (ekskursijas uz muzejiem u.c.)?
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Gribu ar ģimeni doties uz Sun Resort Hotel, man patīk viss uz vietas, bet pie mums būs 2 gadus vecs bērns, man rūp apstākļi bērniem, un par teritoriju, saskaņā ar foto tur ir ļoti maz zaļumu, un jūlija mēnesī nebūs kur paslēpties, Vai ir vērts tur doties ar bērnu? Paldies par atbildi!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Kurš atpūtās? Ko jūs par to domājāt?
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labdien, es pirmo reizi dodos uz sanatoriju, lūdzu, sakiet man, vai, reģistrējoties, ir jābūt līdzi sanatorijas kartei?
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 9 atbildes
Vēlamies šogad jūlijā-augustā aizbraukt uz Berdjansku pie jūras, pirmo reizi braucam ar bērnu 6 gadi.Pasakiet lūdzu,kurš labi pazīst šo pilsētu,kuru ģimenes viesnīcu vai pansiju izvēlēties , lai bērnam būtu interesanti un mums nebūtu garlaicīgi, ar mājas ēdināšanu , bērnu animāciju, baseinu.Liels paldies par atbildi!
14 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Mēs ĻOTI gribam uz Berdjanskas bērnu sanatoriju!Mazmeitai 3 gadi 10 mēneši,biežas saaukstēšanās(iespējams)slimības.Kāda ir labākā sanatorija?Pasakiet lūdzu.Paldies.
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
varbūt kāds tur gāja!Es joprojām nevaru saprast, kur viņš ir, Slobodā vai nē!
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Pastāsti man, kurš atpūtās viesnīcā Zolotoy Bereg, vai ir vērts doties.Vai jums patika bungalo, cik ērti vai kā?Kāds rajons, kas jums patīk?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Vai kāds ir ārstējies sanatorijā "Azure"? Kas vispār ir šī iestāde? Vai viņi tur tiek ārstēti vai tas ir tikai viens vārds? Kā ir ar istabām, ēdināšanu?
15 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
sakiet lūdzu, ja bērnam jau ir 3 gadi, bet guļ ar mammu vienā gultā, t.i. nevajag atsevišķu vietu, cik par to jāmaksā? Un cik viņam maksās ēdiens?
15 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
sanatorijas ārstēšana 18 dienas cena 1 personai
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Visi jautājumi
Ukraina
Arabata bultiņa Berdjanska Borispiļa Čerņigova Debeszils Dņepru Doņecka Dzelzs osta Gribovka Harkova Kamjaņecs-Podiļskis Khmiļņiks Kijeva Kiriļlovka Koblevo Ļvova Mirgoroda Moršins Odesa Primorska Sātanovs Šatska Sergejevka Skadovska Skhodnitsa Svjatogorska Truskaveca Umans Zatoka
vēl