Jautājumi par Tanzānija

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Tanzānija
2 gadā atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Jautājums par sauļošanās krēsliem: vai tos var nolikt pludmalē un palūgt lietussargu vai vienkārši gulēt rindā ejā?
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sakiet, lūdzu, ja ir vakcinācijas sertifikāts, vai ir nepieciešams arī tests, un kas ir nepieciešams bērniem vecumā no 9 un 13 gadiem? Un vai viņi tur papildus pārbauda ierodoties?
2 gadā atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Sveiki visiem! Es došos uz šo viesnīcu. Viens fakts mulsina. Es paskatījos uz bēguma un bēguma diagrammu vietnē un redzu, ka plūdmaiņas būs no rīta un pēcpusdienā, un līdz pārējā beigām, vakarā, ūdens nāks (Pastāstiet, kas bija, cik tālu ūdens iet, apmēram metros, un kur un ko šajā laikā modē darīt?
5 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Cienījamie ceļotāji, sveicieni! Vai kāds ir bijis šajā viesnīcā, padalieties savos iespaidos)))
6 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Budžets 2000-3000$. Vēlme lidot 7-10 dienas augustā.
7 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 6 atbildes
duša vai vanna
7 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Mana ģimene dodas uz Zanzibāru. Pastāstiet man, kas bija, kuru viesnīcu izvēlēties, kad ir labākais laiks doties un kuru reģionu vai piekrasti izvēlēties. Vispār ar ko var salīdzināt Tanzāniju (Zanzibāra kā pludmales brīvdienas). Budžets ir pietiekams. Paldies!
8 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 11 atbildes
Es lidoju viena, bet gribu tusēt.Baidos iekļūt viesnīcā pensionāriem un mīlas pāriem.
12 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Man vajag info!
12 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
cik maksās ekskursija uz šo viesnīcu 1 personai uz 15 dienām, izbraukšana no 2. jūlija
13 gadiem atpakaļ  •  nav abonentu Nav atbilžu
... vai Zanzibārā ir dārzeņu tirgus ... lūdzu, visi, kas jau sen ir bijuši Zanzibārā, lūdzu atbildiet ...
14 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
...vai var gatavot uz ugunskura.....
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
un kāda ir lidojuma cena? cik stundas jālido?
15 gadiem atpakaļ  •  1 abonents Nav atbilžu
Parādīt vairāk »
Visi jautājumi
AAE
vēl