Divan Istanbul 5*– Atsauksmes

4
Novērtējums 10.010
10.0 Numurs
10.0 apkalpošana
10.0 Tīrība
10.0 Uzturs
10.0 Infrastruktūra
Viesnīca atrodas dažu soļu attālumā no rosīgās Istiklal ielas un Taksim laukuma ar daudziem veikaliem, mākslas galerijām, kafejnīcām un restorāniem. Daudzas Stambulas apskates vietas atrodas pastaigas attālumā. Uzcelta 1990. gadā, pēdējā restaurācija veikta 2013. gadā. Viesnīca ir lieliski piemērota ērtai atpūtai.Vairāk →
аватар yaheren277
 •  apceļots 3 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 10.0
Katru reizi, gandrī z katru gadu, mē s ar vī ru paliekam š ajā viesnī cā . Bija arī pirms rekonstrukcijas...Viesnī ca nekļ uva sliktā ka. Apkalpoš ana, personā ls, tī rī ba un komforts - tas viss ir ļ oti cienī gs. Laba atraš anā s vieta. … Tomēr ▾ Katru reizi, gandrī z katru gadu, mē s ar vī ru paliekam š ajā viesnī cā . Bija arī pirms rekonstrukcijas...Viesnī ca nekļ uva sliktā ka. Apkalpoš ana, personā ls, tī rī ba un komforts - tas viss ir ļ oti cienī gs. Laba atraš anā s vieta. Pastaigas pa Taksim, iepirkš anā s ielas, pastaigas attā lumā , Dolmabache, jū ras, militā rie muzeji.
аватар cerem13996
 •  apceļots 5 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 10.0
Viesnī ca atrodas izcilā cienī jamā Taksim rajonā , pastaigas attā lumā a la Arbat local))) veikali, kafejnī cas utt. , Jū s varat staigā t visur, ja jums ir nepiecieš ama metro stacija tuvumā , burtiski 300-500 metri. Viesnī cas numuriņ i ir labi, tī ri sakopti, mums bija suite un tam bija atseviš ķ a istabiņ a, kur katru vakaru bija lieliska tikš anā s ar draugiem))) ļ oti ē rti! Brokastis nav ī paš i daudzveidī gas, bet diezgan normā las. … Tomēr ▾ Viesnī ca atrodas izcilā cienī jamā Taksim rajonā , pastaigas attā lumā a la Arbat local))) veikali, kafejnī cas utt. , Jū s varat staigā t visur, ja jums ir nepiecieš ama metro stacija tuvumā , burtiski 300-500 metri. Viesnī cas numuriņ i ir labi, tī ri sakopti, mums bija suite un tam bija atseviš ķ a istabiņ a, kur katru vakaru bija lieliska tikš anā s ar draugiem))) ļ oti ē rti! Brokastis nav ī paš i daudzveidī gas, bet diezgan normā las. Nav sū dzī bu, skaistumkopš anas salonā , mazgā jot matus, tie nav ī sti forš i masā ž a, iesaku; )
аватар gejili2537
 •  apceļots 10 mēnešus atpakaļ
Novērtējums 10.0
Mū su viesnī ca Stambulā paliks 7 gadus. Pieredzē jis remontdarbus un inovā cijas kopā ar viņ u. Apmierinā ts ar visu viesnī cā : serviss, korekts personā ls, atraš anā s vieta. Numurā ir viss ē rtai atpū tai. Jebkuru jautā jumu gadī jumā darbinieki ir gatavi palī dzē t jebkurā diennakts laikā . … Tomēr ▾ Mū su viesnī ca Stambulā paliks 7 gadus. Pieredzē jis remontdarbus un inovā cijas kopā ar viņ u. Apmierinā ts ar visu viesnī cā : serviss, korekts personā ls, atraš anā s vieta. Numurā ir viss ē rtai atpū tai. Jebkuru jautā jumu gadī jumā darbinieki ir gatavi palī dzē t jebkurā diennakts laikā . Mē s vē l atgriezī simies.
аватар cavaniy410
 •  apceļots 1 gadā atpakaļ
Novērtējums 10.0
Sveiki. Es daudz ceļ oju un ir ar ko salī dzinā t. Es biju š eit 2022.  gada septembrī un tagad 2022.  gada jū nijā , 801. /802.  telpa ar skatu uz parku. Viesnī ca Divan Istanbul man patika jau otro reizi. Atraš anā s vieta, serviss, tī rī ba un cena par kvalitā ti pilnī gi patiesa, sniegbalti gultas veļ a un dvieļ i, patī kami š ampū ni un duš as ž elejas. … Tomēr ▾ Sveiki. Es daudz ceļ oju un ir ar ko salī dzinā t. Es biju š eit 2022.  gada septembrī un tagad 2022.  gada jū nijā , 801. /802.  telpa ar skatu uz parku. Viesnī ca Divan Istanbul man patika jau otro reizi. Atraš anā s vieta, serviss, tī rī ba un cena par kvalitā ti pilnī gi patiesa, sniegbalti gultas veļ a un dvieļ i, patī kami š ampū ni un duš as ž elejas. Un š ī s viesnī cas vissvarī gā kā vē rtī ba ir cilvē ki, kas tur strā dā , veids, kā viņ i sagaida viesus reģ istrē š anā s laikā un turpmā kajā s uzturē š anā s dienā s, un izbraucot, tas, kā viņ i smaida un vienmē r ir gatavi palī dzē t, tikai patī k. Man patika viss š ajā viesnī cā , jo tajā ir viss ē rtai atpū tai, atrodoties prom no mā jā m skaistajā Stambulas pilsē tā . Vakarā nā kot uz istabiņ u atradu komplimentus saldumu veidā , liekas sī kums BET bija ļ oti jauki.. ) Viesnī ca ļ oti silta un draudzī ga. Paldies Divan Istanbul, es atgriezī š os pie jums.


Vēl nav jautājumu
Uzdod jautājumu par viesnīcu
sazinieties ar ekspertiem un saņemiet atbildes
tuvāko stundu laikā.
VIESNĪCU EKSPERTI
Atrakcijas
Bosfora šaurums un Bosfora tilts
Novērtējums 9.7
Turcija, Stambula
Arhitektūra, Ielas, laukumi, skatu punkti
Svētās Sofijas katedrāle
Novērtējums 9.7
Turcija, Stambula
Arhitektūra, Muzeji, Reliģija, Stats
Sultanahmetas mošeja
Novērtējums 9.5
Turcija, Stambula
Arhitektūra, Reliģija, Stats

Отель расположен в нескольких шагах от оживленной улицы Истикляль и площади Таксим с многочисленными магазинами, художественными галереями, кафе и ресторанами. В шаговой доступности находится множество достопримечательностей Стамбула. Построен в 1990 году, последняя реставрация сделана в 2013 году. Отель прекрасно подойдёт для комфортного отдыха.

Atrašanās vieta Отель расположен в 25 км от аэропорта.
Viesnīcā

Услуги консьержа, камера хранения багажа, услуги по продаже билетов, круглосуточная стойка регистрации, факс/ксерокопирование, доставка прессы, доставка еды и напитков в номер.

 • restorāns
 • kafejnīca/bārs
 • iekštelpu baseins
 • konferenču zāle/banketu zāle
 • darījumu centrs
 • autonoma
 • droši
 • bezmaksas wi-fi
 • lifts
 • veļas mazgāšana
 • frizētava/skaistumkopšanas salons
 • telpas cilvēkiem ar invaliditāti
 • nesmēķētāju numuri
 • valūtas maiņa
 • apmaksa ar maksājumu kartēm
Bērniem
 • bērnu krēsli restorānā
 • bērnu gultiņa  FREE 
Izklaide un sports
 • Spa vai labsajūtas centrs
 • sauna/vanna/hammam  FREE 
 • džakuzi
 • sporta zāle  FREE 
 • ekskursiju organizēšana
Telpu apraksts

Всего 191 номер. Отель состоит из одного 9-этажного здания (вида на море нет).

Istabās

Система центрального отопления и охлаждения, Wi-Fi, электронный сейф, телевизор с плоским экраном, IP-телевидение и IP-телефон, спутниковое телевидение и каналы с фильмами, телефон в ванной комнате, фен, мини-бар, меню подушек, док-станция для IPod / iPhone.

Adrese Asker Ocağı Caddesi 34367 No:1 Taksim, Istanbul, Turkey
Tālruņi: +90 212 315 55 00
Tīmekļa vietne: Divan Istanbul
FAQ
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги yes. Для ценителей тишины и релакса есть Спа или велнес-центр. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.