Jautājums o Kemera

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu
7730 abonenti tiks
informēti par problēmu
Tēmu jautājumsа

Saistīts jautājums «Vispārīgi jautājumi»
Čūskas ap Kemeru
Sakiet, vai kāds ir redzējis čūskas Kemeras apkārtnē? Vai vismaz zina, vai viņi tur ir. Bruņurupuču salu droši vien ne par velti sauc par Čūsku salu ...
Tulkots automātiski no krievu valodas. Skatīt oriģinālu
Abonēt
12 abonenti  • prasīja 2011-04-0212 gadiem atpakaļ
Atbildes  •  29
аватар alex45
Bija Kemerā, Kirišā. Pretī viesnīcai veikalā ieraudzīju 2metrīgu dzelteno pitonu, pat nobildēju ar to, citus nesatiku, nesaprotu kam tev vajag?Laikam, bet ar to ceļi nesakrustos. viņiem.
аватар Sergey4467
Es arī redzēju šo pitonu.Dzīvo gultas veļas veikalā sapārots ar iguānu.Kad ieraudzīju gandrīz nomiru.Bet Ali speciāli nopirka par 5 dolāriem,lai pabiedētu apmeklētājus.
Lieta ir tāda, ka man tās nav vajadzīgas. Man ir bail līdz nāvei. Bet es staigāšu pa apkārtni kājām, un man vairāk patīk mežonīgā pludmale.
аватар alex45
Tu nebaidies no čūskām, tu tām neaiztiec, tās nepieskaras!
Cilvēki, gluži otrādi. Neaiztieciet tās, tās noķers!
аватар Sergey4467
Jā, man pietiek ar vienu veidu...
аватар Katyyy
Čūskas draugi redzēja safari laikā, taču tās ir sastopamas arī mūsu stādījumos un mežos.
аватар Sergey4467
Čūskas noteikti ir.
Pa ielām joprojām skraida ķirzakas, veselas kā mūsu kaķi.Pats redzēju.
аватар Katyyy
Jā, nu... man bija labāks viedoklis par Turciju :))))))) fe
аватар Sergey4467
Nu, būsim modri
аватар alex45
Nu, labi, tas ir noderīgi!
аватар Vika71
Es biju Kemerā - un es pat nepaskatījos zem kājām - čūsku vispār nebija, kādas muļķības viņi jums stāsta.
аватар Irina-ua
Šķiet, ka vairs nav 1. aprīlis... Kādas čūskas ir viesnīcās? Viņi nepārdzīvos šādu troksni))) Daudzus gadus, apmeklējot Kemeru, šī ir pirmā reize, kad dzirdu par čūskām. Ja tas ir joks, tad viss ir kārtībā
аватар koroshchenko
Protams, ir čūskas, bet kalnos, mežos un pat jūrā. Mums arī tādi ir. Čūskas pēc savas būtības cenšas izvairīties no trokšņainām vietām, cilvēkiem. Viņi baidās no tevis tikpat kā tu no viņiem. Vienkārši vērojiet savu soli safari laikā.
аватар Zlata28
atpūtās Kemerā (un ciemos)
Čūskas neredzējām, mums paveicās.
tagad izlasīju atbildes un kļuva motoroshny ... (((
аватар anutkaekb2011
laipni cilvēki! Sakiet man godīgi, vai Kemerā Kamjuvā ir čūskas? Pēc 5 dienām es tur lidoju, jau otro dienu neesmu gulējis! Viņi teica, ka ir čūskas.
аватар Sergey4467
Ir čūskas, bet diez vai jūs tās ieraudzīsiet. Vienkārši nedomājiet par to.
аватар anutkaekb2011
Sergejs, dārgais, godīgi? Es tūlīt nomiršu, ja viņus satikšu.
аватар Sergey4467
Godīgi sakot, ir čūskas, paskatījos citus portālus ar līdzīgiem jautājumiem.Bet tur, tā teikt, principā... Divos braucienos personīgi nevienu neredzēju, lai gan uzkāpu jebkur, tālu no tūrista takas.Tā ej - nebaidies un pat nedomā par to.Camyuva ir ļoti skaists un civilizēts ciems,noteikti nav no kā baidīties.
Lai gan arī man ir līdz nāvei bail no čūskām, tāpēc uzdevu šo jautājumu.Un tagad jāmierina citi.Kiriš ciemā tas būs netālu no jums, ir Ali Sadik gultas veļas veikals. Tur uz grezniem gultasveļas komplektiem dzīvo pitons.Ja esi uzmanīgs.. Ir bilde,varu atiestatīt.
аватар alex45
Turklāt viņš (pitons t.i.) ir dzeltens, galīgi izskatīgs !!!gribēju viņu piečakarēt savai sievai, nepadevos!Un nebaidieties no čūskām, viņi paši baidās no cilvēkiem un vienmēr nogriez no mūsu ceļa.
аватар Sergey4467
Tu jūties labi!!! Tu, redzi, esi mierīgs pret čūskām...
аватар alex45
Jā, labas radības, klusē, brīdina, kad vēlas iekost (svilpt !!!)
аватар anutkaekb2011
Liels paldies par atbalstu! Ceru, ka viņi mani nesatiks! Kad atgriezīšos, uzrakstīšu par iespaidiem.
аватар alex45
Veiksmi visiem!čūskas nesatiek!
аватар anutkaekb2011
Sveiki! Šeit es esmu atpakaļ! Paldies dievam, ka čūskas nesatiku, vietējie saka, ka eksistē, bet tikai kalnos, izņemot milzīgas lapsenes, tur neviena nav... Viss zied... Tā viņi lido... Lai visi, kas dodas uz Kemeru baidās no čūskām, nebaidieties tās neatrodas pārpildītās vietās. Tici man, lielākais gļēvulis no visiem ložņājošiem.
аватар kruasan150
Un mēs aizsūtījām čūsku un turklāt turpat pludmalē no rīta 9 Tekirovā, pēc peldēšanas atnācām un viņa izrāpās no zem sauļošanās krēsla un paskatās uz mēli, mēs uzreiz devāmies pie viesnīcas darbiniekiem - viņi paši. bija šokā, ieskrēja trīs ar lāpstu un sagrieza .
Pavisam nesen tas bija 5.-6.augustā.
Tātad, viesnīcas darbinieki saka, ka viņi pirmo reizi vēsturē saka un viņi saka, ka tas nav indīgs, un kas zina, vai tas ir indīgs vai nē, jo īpaši tāpēc, ka mums bija 2 gadus veca meita, tāpēc tu sēdi uz saules krēslā un paliec tur.
аватар kruasan150
Un mēs Kemerā satikām čūsku, turklāt turpat pieczvaigžņu viesnīcas pludmalē, no rīta tieši no klāja krēsla izrāpās tāds nelāgs.
аватар teorema_1978
Kad mēs atpūtāmies viesnīcā GRIN HILL BEY, es redzēju zaļu čūsku uz restorāna terases (karājās pie margu balustrādes) blakus galdam, pie kura gribēja sēdēt mūsu bērns. Sieva kliedza, es pēc iespējas ātrāk vilku bērnu prom. Viesmīļi ar kaut kādiem nūjām iemeta čūsku jūrā
аватар Candy-smile
Es redzēju čūsku jūrā pie Kemeras) no kuģa. Mani visvairāk interesē, kāda čūska un vai tā varētu iekost peldētājiem tuvumā ...)
аватар Candy-smile
Cilvēki. neesiet tik mežonīgi. lāpstas. nogrieziet! murgs! jūs nonākat teritorijā, kur viņi dzīvo un vēl neesat apmierināti. atvainojos par čūskām, kas saskaras ar neadekvātiem cilvēkiem.
аватар ss_S
Šodien Olimpā redzēju mazu zaļu čūsku.
iemiesojums
Atbildiet uz citiem jautājumiem par Kemera
Pievienojiet fotoattēlu
Notiek ielāde...
Fotoattēls ir augšupielādēts
×
Visi jautājumi
AAE
vēl