Jautājumi par AlanjaDokumenti un apmales

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Alanja
Esmu pārsniedzis 90 dienas Turcijā. Samaksāju sodu Sabihas lidostā. Es pavadīju 90 dienas Ukrainā. Kā pareizi skaitīt Turcijā pavadītās dienas, lai nebūtu kavēšanās?
4 gadā atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
(atļaujā no tēva izvest bērnus norādīts pašreizējais mātes uzvārds)
6 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 6 atbildes
Esmu apskatījis visu internetu, un visur ir daudz informācijas. Interesē infa
6 gadiem atpakaļ  •  13 abonenti 18 atbildes
Labdien!Mums ir kompleksā ekskursija pa Sidi no 08.05-18.05.Mana līdzceļotāja pases derīguma termiņš beidzas 28.08.2018.Tas ir, nav 120 dienu (Kāda ir lojalitātes iespējamība Turcijā muitas darbiniekiem? Vai ir bijuši izraidīšanas gadījumi atpakaļ?Vai varēs samaksāt sodu?
6 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Tibekin Denis Jeļena, kopš Gulnar turnejas..radīja daudz problēmu?
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
bērns (3 gadi) ceļo kopā ar mammu. mamma un tētis ir oficiāli reģistrēti. un vēlos arī precizēt vai šajā viesnīcā strādā fotogrāfs (ganita holiday)?
11 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 9 atbildes
Sakiet man Antālijas lidostā par vīzu maksāt tikai eiro? Vai arī tas tiks pārrēķināts jebkurā valūtā? Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Tagad Turcijā nav mierīgi, saka pa TV, kā vispār ir politiskā situācija??
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
Sveiki. Mēs esam Krievijas Federācijas pilsoņi. Lidojam no Kijevas uz Turciju. 1) Vai man ir jāiegādājas vīzas zīmogs Turcijas lidostā? un cik tas maksā? 2) Vai man ir jāaizpilda imigrācijas karte?
11 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Sveiki! Viņi stāsta, ka vīzas uz Turciju ir atceltas kopš maija sākuma. Sakiet, lūdzu, kurš nesen lidoja, vai ir vajadzīgas vīzas, ja jā, cik maksā vienai personai. Paldies.
12 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes
Sakiet, lūdzu, vai man vajag atļauju izbraukt no bērna tēva, ja neesam precējušies un bērnam ir viņa uzvārds? Vai Turcijā uz robežas var rasties problēmas?
12 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 15 atbildes
Sveiki visiem!Vai tiešām beznodokļu režīmā alkohola cenas ir lētākas un vai ir jēga pirkt līdzi uz viesnīcu?Bīstams vīns Turcijā .....
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 10 atbildes
patiesība ir tāda, ka, ja es biju Turcijā 3 mēnešus, tad pēc tāda paša laika varu braukt atpakaļ...
13 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Vienai personai saskaņā ar noteikumiem ir 20 kg bagāža
13 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
Labdien. Es plānoju apmeklēt Turciju. Izbraukšana 4.jūlijā uz 7 dienām.Paņemšu biļeti pie tūroperatora (ar kuponu un aviobiļeti turp un atpakaļ). Pases derīguma termiņš beidzas 28. augustā. Vai viņi mani ielaidīs Turcijas muitā, vai tomēr labāk neriskēt?
13 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Слышала, что если купить вещи в магазине, то на таможне , по выезду можно вернуть 15процентов НДС, по предъявлению чека. Так ли это? И насколько это длительная процедура?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 5 atbildes
Ja mana pase ir derīga līdz 11.2011., vai maijā mani ielaidīs Turcijā?
13 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 10 atbildes
Izlasiet atsauksmes, tās visas ir polāras. Viņi daudz raksta par saindēšanos, bet mēs ceļojam ar bērnu, un mēs negribam sabojāt atvaļinājumu ar nepatīkamiem brīžiem, jo ​​mēs kādreiz atpūtāmies Turcijā, viss bija kārtībā. Un vēl viena lieta: kur ir lētāk nopirkt suvenīrus?
14 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 3 atbildi
Izlasiet atsauksmes, tās visas ir polāras. Viņi daudz raksta par saindēšanos, bet mēs ceļojam ar bērnu, un mēs negribam sabojāt atvaļinājumu ar nepatīkamiem brīžiem, jo ​​mēs kādreiz atpūtāmies Turcijā, viss bija kārtībā. Un vēl viena lieta: kur ir lētāk nopirkt suvenīrus?
14 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
)
14 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
pārkāpa vīzas termiņu uz vienu dienu,naudas sodu samaksāt lidostā nebija.Lieka liegumu uz 60mēn. Kā pārskatīt termiņu un kur pieteikties?
14 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 8 atbildes
Givu v turzii uge 2 mesjaca. Skoro vihogu zamug. domoy ehat eshe ne hochetsja da i aşkım ne otpuskaet. Kas ir budet esli prosrochit vizu? skolko stoit shtraf i voobshe kakie pravila progivanijz zdes? POMOGĪTE!!!! deportēt ne hochu!
15 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 11 atbildes