Jautājumi par AlanjaEkskursijas

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Alanja
6 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 15 atbildes
Labdien, pastāstiet man, vai ir kādi cenrāži ar ekskursijām un izmaksām? Kur tos var redzēt, lai veiktu iepriekšēju pasūtījumu?
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 5 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Labvakar visiem! Beidzot dodamies atpūsties uz Turciju. Mēs ejam pirmo reizi. No draugiem uzzinājām, ka var doties ekskursijās. Kas ir interesantākie? Uz ko noteikti ir vērts pievērst uzmanību. Esam ar bērnu 5 gadi.
9 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 7 atbildes
Sveiki! Mēs dosimies uz šo pilsētu jūnija sākumā. Ko jūs ieteiktu redzēt? Kur doties ?
9 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 3 atbildi
Dosimies atpūsties 2014. gada jūlijā šajā viesnīcā, vēlos uzzināt vai pie viesnīcas ir vietējās tūrisma aģentūras vai tūrisma aģentūras (lai var pastaigāties)? Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbildi.
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 5 atbildes
Kurām valstīm ir tūres no Turcijas?
10 gadiem atpakaļ  •  11 abonenti 22 atbildi
Labdien, mēs maijā dodamies uz Utopia World 5 * ar pieaugušajiem bērniem vecumā no 18 un 14 gadiem, pastāstiet man, kur un kādas ekskursijas doties?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Vai ir organizēta ekskursija uz Kipru ar prāmi no Alānijas? Ja jā, cik tas maksā?
10 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es dodos atpūsties uz Konakli. Lasīju par klātbūtni ciemata nomalē "bruņurupuču pludmale". Tāpēc radās jautājums – kur tas ir un kā tur nokļūt. Varbūt kāds tur bija? Pasaki man lūdzu....
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
ekskursija uz Stambulu un tās cena
10 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 6 atbildes
Interesē cenas ekskursijām. Braucam 2 meitenes ar bērniem, tāpēc nolēmām visu iepriekš izplānot.
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 1 atbildi
Interesanti, vai netālu no viesnīcas ir kāds uzticams tūrisma aģents? Kurš izmantoja? Skaidrs, ka viesnīcu gidiem viss ir krietni dārgāk...gribētu zināt, kur var iegādāties ekskursijas...
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 8 atbildes
Labdien. Gribam paņemt auto uz vienu dienu un doties apskatīt novada skaistumus. Varbūt kādam gāja šādi, pastāstiet interesantākās vietas 200 km rādiusā. Varbūt tikai vārdi. Paldies par atbildēm.
11 gadiem atpakaļ  •  1 abonents 1 atbildi
Es saprotu, ka šis jautājums šeit ir uzdots ne reizi vien. Taču lūdzu nemētāties ar akmeņiem un atbildiet par kādām ekskursijām no Alānijas (Konakli) varat ieteikt un (atsevišķā rindā) - cik tās maksā vietējās aģentūrās (protams, interesē cenas pašreizējās sezonas). Paldies jau iepriekš !
11 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
Laba diena visiem!Pastāstiet lūdzu ekskursijās uz Dim-chai, augļu degustācijā piedāvā pamēģināt pekmez un tad ja ir vēlme var arī nopirkt, tātad neatceros no kā tas pekmezs brūvēts. - vīnogu sula, zīdkoks vai ceratonija? Nu, vismaz nogalini mani, es neatceros! Kas zina, pastāstiet man!
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 3 atbildi
Sakiet lūdzu kur Alanjā var aizbraukt patstāvīgi,ko ir vērts redzēt,bērniem 16 un 10gadi?Liels paldies
11 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 14 atbildes
Kur tos vislabāk pasūtīt? Pateicos jau iepriekš!
11 gadiem atpakaļ  •  29 abonenti 28 atbildes
lūdzu, pastāstiet man, kur var nopirkt labas un lētas ekskursijas?
11 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
Parādīt vairāk »