Jautājumi par AlanjaLaikapstākļi un gadalaiki

  Uzdod jautājumu
Uzdod jautājumu
Eksperti un pieredzējuši tūristi atbildēs uz jūsu jautājumu.
+ Paskaidrojums uz jautājumu


Vairāk par Alanja
Vai maijā ir iespējams atpūsties Turcijā? Vai nav auksti? Esam atvaļinājumā līdz 25. maijam. Kad un kur ir labākais laiks doties? Alanja? Kur ir siltāks? Mans vīrs vēlas doties uz Turciju, nevis Ēģipti. Un ja no 15 līdz 25? Vai tur būs silti? Vai jūs protat peldēt? Man teica, ka maijā tur esot auksts un tur neesot ko darīt. Kas bija maijā, lūdzu, padalieties iespaidos un padomos.
2 gadā atpakaļ  •  7 abonenti 8 atbildes
Jautājums cienījamiem Turcijas ekspertiem, vai ārpus Alānijas reģiona eksistē tūristu pludmales dzīve? gar krastu uz dienvidiem un tad uz austrumiem? teorētiski ir siltāks un gaiss un ūdens?
7 gadiem atpakaļ  •  8 abonenti 9 atbildes
(3.–11. maijs, Mukhmutlar)
7 gadiem atpakaļ  •  7 abonenti 11 atbildes
7 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 5 atbildes
8 gadiem atpakaļ  •  18 abonenti 21 atbildi
Biju līdzīgā laikā Ēģiptē, "sauso" karstumu izturu normāli. Bet "slapjo" karstumu labi neizturu, zinu no augusta Krimas (((( Pirts, vanna, karsta vanna, ar sirdi uzreiz nesanāk. Paldies visiem par atbildēm!)
8 gadiem atpakaļ  •  9 abonenti 30 atbildes
Labdien! Pastāsti man, lūdzu, kas zina, kādi laikapstākļi tagad ir Konakli vai Alanjā. Mēs brauksim pēc nedēļas. Vai tagad ir iespējams peldēt? Un vai man jāņem līdzi siltas drēbes? Pateicos jau iepriekš.
9 gadiem atpakaļ  •  4 abonents 3 atbildi
kā ģērbties no 20. aprīļa līdz 1. maijam ar 6 gadus vecu bērnu? 5 * viesnīca, ar nelielu teritoriju. Vai jūs varat peldēties baseinos? jūrā?
9 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Ļoti uztraucies, vai septembra beigās ūdens jūrā būs silts?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
Recenzijā lasīju, ka Kleopatras pludmalē vienmēr ir viļņi – vai tā ir taisnība? Tie. nav piemērots atpūtai ar bērnu?
10 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 2 atbildi
vai kādam ir viņa fotogrāfija?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 9 atbildes
dodamies uz viesnīcu 25.07.2014. Atsauksmēs lasīju, ka kondicionieris strādā no 15.00 līdz 5.00
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Labdien visiem! Skatos prognozes un vienkārši šausminos ... lietusgāzes, negaiss... 21. dodamies atvaļinājumā ar bērniem, ja paši nebūtu tik uztraukušies, atrastu ko darīt. Un tā es izvēlējos viesnīcu ar akvaparku, baseiniem....un laikapstākļi nelutina. Varbūt Gismeteo kļūdās? :)
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Labdien, mēs dodamies uz maija brīvdienām Utopia World 5 *, varbūt kāds tagad ir, pastāstiet man, kas vainas ar laikapstākļiem, kā ir ar ūdeni?
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Sveiki, lūdzu, pastāstiet man, cik tālu ir ceļš no pludmales, vai tas traucē atpūsties pludmalē, vai pludmalē ir troksnis un dūmi no ceļa, vai tas nav manāms
10 gadiem atpakaļ  •  3 abonents 2 atbildi
Kādi laikapstākļi ir Alanijā no 9. līdz 18. maijam? Cik grādu gaisa, ūdens? Vai līst lietus?
10 gadiem atpakaļ  •  5 abonenti 4 atbildi
Ir 2 nedēļas atvaļinājums, vai ir vērts braukt ar diviem bērniem (1,5 un 3) uz Alaniju, varēsim peldēties, sauļoties? vai tomēr labāk pagaidīt Ēģiptes atvēršanu, lai pārliecinātos? Kas tagad atrodas Alanijā, lūdzu, rakstiet par laikapstākļiem. Paldies
11 gadiem atpakaļ  •  6 abonenti 7 atbildes
Izrādās, atvaļinājums tikai tādā datumā. Daudzi iesaka šo viesnīcu. Pastāsti man, vai tas ir tā vērts? Vai istabās ir elektriskās tējkannas Jā un jau iepriekš paldies par atbildi.
11 gadiem atpakaļ  •  2 abonents 1 atbildi
Parādīt vairāk »