NAV ŠĪS CENAS VĒRTS

Rakstīts: 2 jūnijs 2026
Ceļošanas laiks: 23 — 30 maijā 2026
Viesnīcas vērtējums:
5.0
no 10
Viesnīcu vērtējumi pēc kritērijiem:
Istabas: 9.0
apkalpošana: 3.0
Tīrība: 7.0
Uzturs: 9.0
Infrastruktūra: 5.0
Domā ju uzrakstī t ī su aprakstu par ē dienu, bet redzu, ka nesanā ks, tieš ā m sapņ oju par atvaļ inā jumu par viesnī cu, š ajā viesnī cā bija daudz labu atsauksmju, un man tas nerū p no slavenajā m atsauksmē m, atsauksmes nebija sliktas, tā pē c izvē lē jā mies š o viesnī cu. Ierodoties, tā pat kā visā s viesnī cā s, viņ i mū s sveicina, bet tā tur nebija un tam nav nozī mes, pē c reģ istrē š anā s mums iedeva aproces uz ž elejas maisiņ a par istabas numura uzrakstī š anu. Kur ir informā cija par viesnī cas aktivitā tē m, restorā na darba laiku, spa bā ra darba laiku, neviens neko mums neteica, teica, ka ir lifts, tur var aizbraukt, paņ ē mā m lī dzi koferus, kavē jā m, savā stā vā neko neatradā m, mū su istaba bija laba, istaba bija ļ oti jauka ar baseinu, no istabas bija izvilkš ana, bagā ž a gaidī ja 30 minū tes. Teritorija bija maza, starp gultā m bija maz atstarpju, viss bija ļ oti aizaudzis, teritorija bija ļ oti netī ra, personā ls bija ļ oti draudzī gs, viesnī cas personā ls bija ļ oti draudzī gs, istaba bija ļ oti tī ra, istaba bija...Mē s pabeidzā m maltī ti 20 minū tē s. Vakariņ u laikā , kā jau visur, neviens nepiedā vā ja ū deni, sarkanvī nu vai baltvī nu, un neviens nejautā ja, vai vē lamies kaut ko dzert. Mums bija jā iet pē c ū dens no ledusskapja mazā s pudelī tē s. Citiem tas varē tu š ķ ist dī vaini, bet es gribē ju to dzert. Man bija vienalga, ko domā citi viesi. Lai gan arī citiem viesiem bija vī ns un sula, viņ i to dzē ra, jo viņ iem tas negarš oja. Viņ i tur dievina poļ us. Viņ i ir ļ oti atvē rti. Es pat redzē ju daž us turkus. Restorā na personā ls ar viņ iem runā ja poliski. Kad bā rā , kur tika pasniegti dzē rieni, notika vakara pieņ emš ana, mē s nolē mā m iedzert glā zi vī na. Pie mū su galdiņ a pienā ca vī rietis ar alu. Neviens mums pat netuvojā s. Kad glā zes bija tukš as, viņ š atnā ca tā s paņ emt. Kur citur viņ i jautā ja, vai vē lamies kaut ko? Visi dabū ja pa kumosiņ am no ē diena. tik daudz augļ u visu laiku neviens nenā ca, bet arī nedeva, "dzeramnaudas" tikai nož ē loju, ka gā jā m caur kaimiņ iem poļ iem bija jā dara 16:00 h baseins +18, jo kungi domā ja, kā pē c iet uz tualeti, ja to var izdarī t tepat? Baseins bija jā tī ra lī dz 22:00 vakarā , turklā t darbinieki un viņ u bē rni tur peldē jā s, bet ne tik daudz, lai bū tu grū ti pat aiziet lī dz tualetei. Tur tieš ā m ir daudz ē diena, un noteikti atradī siet ko ē damu ar dzē rieniem ne ī sti tā pē c, ka vakara programmas laikā stiprie dzē rieni beidzā s, kas dī vainā kā rtā š ķ ita tik slaveni, ka visi tur bija, un dzē rienu vairs nav, jo kokteiļ i tad tas, kas viņ iem bija, arī bija tikai sodas ū dens un sī rups ar ledu, tas bija garš ī gs (tikai jokoju) numuriņ i bija ļ oti labi uzturē ti vismaz mums š is ir 4. stā vs, tas ir tieš ā m skaists un moderns, bet kā ar to kā viesi mani ļ oti sarū gtinā ja tas, ka uzmanī ba, kas pievē rsta noteiktā m tautā m, tieš ā m nav mū su samaksā tā s summas vē rta, mē s to noteikti neatgriezī sim
Automātiski tulkots no lietuviešu valodas. Skatīt oriģinālu