Galvojau apra? yti trump? ap? valg? bet matau kad nesigaus, labai svajojau apie atostogas apie vie? nag?? itame vie? buti daug ger? atsiliepim? buvo ir netokiu bet nerup? jo i? pa? ystam? atsiliepimai neblogi buvo, tod? l pasirinkome? it? vi? but? atvykus kaip visose viesbu? iuose pasitinka bet? ia to nebuvo ir tai nesvarbu, uzsiregistravus? dav? apyrankes ant mai? elio u? ra?? kambario nr. o kur informacija apie viesbu? io veikian? ias veiklas restorano laikas spa bar? laikus niekas nieko nepapasakojo sako liftas ten galite eiti, lagaminus atve? ime bi? ki v? liau nu nieko radome savo auk? t? savo kambar? viskas gerai kambarys buvo labai gra? us su baseinu i? kambario swip, lagami? lauk? m 30min. teritorija nedidele erdves tarp gultu nedaug? odziu viskas labai pergr? stai teritoja ap? valgai apejome per 20 min. vakarienes metu kaip visur pasi? loma ar tai vandens ar raudono, balto vyno to niekas nesi? l? ir nesiteiravo ar ka? k? gersite, teko nueiti vandens atsine? ti i?? aldytuvo ma? ais buteliukais gal keistai kitiems pasirode bet jai noriu gerti man vienodai ka galvojo kiti sveciai nors kiti sve? iai ir vyno ir sul? i? tur? jo nes jiems ka? kod? l si? l? , ten dievina Lenkus tas labai akivaid? iai mat? si net keli turkai restorano darbuotojai kalb? jo su jais lenki? kai vakaro pasisve? iavimas vyko prie baro kur pokelion? s nusprend? me pasijimti vyno taur? vyras alaus, pris? dus prie staliuko prie m? s? net nepriejo nei vienas padav? jas kai buvo taur? s tus? ios tada at? jo jas nurinkti, kur kit? teiravosi gal ka? ko pageidaujate visi gaudavo u? kand? i? rie? utai tra? ku? iai vaisiai visa vi? nag? s metu nei karto niekas nesi? le bet ir nedav? , 'tipsu' tiktai negail? jome per m? s? kaimynus Lenkus teko u? daryti 16:00 h basein? +18, nes ponai sugalvojo kam eiti? tualeta kai galima? ia daryti tiesei? basein? teko naujai valytii iki pat 22:00 vakaro plu? o keliatas darbuotoj? ir pa? i? vaikai ten maud? si bet ne tiek g? r? kad net sunku benueiti? tuoletus. Maisto tikrai daug ir? vairaus tikrai rasit? ka pavalgyti su gerimais nelabai nes vakarines programos metu pasibaig? stipreni g? rimai tas keistai atrod? toks garsinamas vi? butis o g? rim? neb? ra nes kokteilius tada dar? ta ka tur? jo ogi tik sodos vand? niu ir sirupas su ledukais skanus buvo (juokauju) kambarius tvark? labai gerai bent jau m? s? auk? te 4auk? tas vi? butis pats tikrai gra? us modernus, bet kas lie? ia kaip sve? ia mane labai nuvyl? kad d? m? sys atiduodamas tam tikroms tautoms tikrai nevertas tokiu sum? kuria sumok? jome, tikrai negr?? ime
Domā ju uzrakstī t ī su aprakstu par ē dienu, bet redzu, ka nesanā ks, tieš ā m sapņ oju par atvaļ inā jumu par viesnī cu, š ajā viesnī cā bija daudz labu atsauksmju, un man tas nerū p no slavenajā m atsauksmē m, atsauksmes nebija sliktas, tā pē c izvē lē jā mies š o viesnī cu. Ierodoties, tā pat kā visā s viesnī cā s, viņ i mū s sveicina, bet tā tur nebija un tam nav nozī mes, pē c reģ istrē š anā s mums iedeva aproces uz ž elejas maisiņ a par istabas numura uzrakstī š anu. Kur ir informā cija par viesnī cas aktivitā tē m, restorā na darba laiku, spa bā ra darba laiku, neviens neko mums neteica, teica, ka ir lifts, tur var aizbraukt, paņ ē mā m lī dzi koferus, kavē jā m, savā stā vā neko neatradā m, mū su istaba bija laba, istaba bija ļ oti jauka ar baseinu, no istabas bija izvilkš ana, bagā ž a gaidī ja 30 minū tes. Teritorija bija maza, starp gultā m bija maz atstarpju, viss bija ļ oti aizaudzis, teritorija bija ļ oti netī ra, personā ls bija ļ oti draudzī gs, viesnī cas personā ls bija ļ oti draudzī gs, istaba bija ļ oti tī ra, istaba bija...Mē s pabeidzā m maltī ti 20 minū tē s. Vakariņ u laikā , kā jau visur, neviens nepiedā vā ja ū deni, sarkanvī nu vai baltvī nu, un neviens nejautā ja, vai vē lamies kaut ko dzert. Mums bija jā iet pē c ū dens no ledusskapja mazā s pudelī tē s. Citiem tas varē tu š ķ ist dī vaini, bet es gribē ju to dzert. Man bija vienalga, ko domā citi viesi. Lai gan arī citiem viesiem bija vī ns un sula, viņ i to dzē ra, jo viņ iem tas negarš oja. Viņ i tur dievina poļ us. Viņ i ir ļ oti atvē rti. Es pat redzē ju daž us turkus. Restorā na personā ls ar viņ iem runā ja poliski. Kad bā rā , kur tika pasniegti dzē rieni, notika vakara pieņ emš ana, mē s nolē mā m iedzert glā zi vī na. Pie mū su galdiņ a pienā ca vī rietis ar alu. Neviens mums pat netuvojā s. Kad glā zes bija tukš as, viņ š atnā ca tā s paņ emt. Kur citur viņ i jautā ja, vai vē lamies kaut ko? Visi dabū ja pa kumosiņ am no ē diena. tik daudz augļ u visu laiku neviens nenā ca, bet arī nedeva, "dzeramnaudas" tikai nož ē loju, ka gā jā m caur kaimiņ iem poļ iem bija jā dara 16:00 h baseins +18, jo kungi domā ja, kā pē c iet uz tualeti, ja to var izdarī t tepat? Baseins bija jā tī ra lī dz 22:00 vakarā , turklā t darbinieki un viņ u bē rni tur peldē jā s, bet ne tik daudz, lai bū tu grū ti pat aiziet lī dz tualetei. Tur tieš ā m ir daudz ē diena, un noteikti atradī siet ko ē damu ar dzē rieniem ne ī sti tā pē c, ka vakara programmas laikā stiprie dzē rieni beidzā s, kas dī vainā kā rtā š ķ ita tik slaveni, ka visi tur bija, un dzē rienu vairs nav, jo kokteiļ i tad tas, kas viņ iem bija, arī bija tikai sodas ū dens un sī rups ar ledu, tas bija garš ī gs (tikai jokoju) numuriņ i bija ļ oti labi uzturē ti vismaz mums š is ir 4. stā vs, tas ir tieš ā m skaists un moderns, bet kā ar to kā viesi mani ļ oti sarū gtinā ja tas, ka uzmanī ba, kas pievē rsta noteiktā m tautā m, tieš ā m nav mū su samaksā tā s summas vē rta, mē s to noteikti neatgriezī sim